ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 10:33

Skuadra italiane ofron 30 mln euro për Rashicën

Skuadra italiane ofron 30 mln euro për Rashicën
Milot Rashica duket se është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Edhe pse përflitet se skuadra gjermane e Lajpcigut është shumë afër marrveshjes, duket se në këtë garë fuqishëm është futur edhe një skuadër ...
Alsat-M | 22-May-2020 21:30
Milot Rashica duket se është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Edhe pse përflitet se skuadra gjermane e Lajpcigut është shumë afër marrveshjes, duket se në këtë garë fuqishëm është futur edhe një skuadër ...

Napoli, i gatshëm për të marrë Rashicën
Milot Rashica po vlerësohet si njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa ...
AlbInfo | 22-May-2020 18:52
Milot Rashica po vlerësohet si njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa ...

Werderi i Rashicës në krizë financiare, kërkon ndihmë edhe nga shteti
Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës po kalon një moment mjaft të vështirë, ndërsa duket se ka kërkuar dhe ndihmën e shtetit. Der Spiegel ...
Indeks Online | 22-May-2020 18:11
Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës po kalon një moment mjaft të vështirë, ndërsa duket se ka kërkuar dhe ndihmën e shtetit. Der Spiegel ...

Napoli ka gati 30 milionë euro për Rashicën
Milot Rashica është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa prej klubeve ...
Indeks Online | 22-May-2020 17:28
Milot Rashica është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa prej klubeve ...

5 yjet e Bundesligas të cilët shpresojnë që gjatë verës të kalojn tek B. Munich ose B. Dortmund. Në listë edhe Rashica
Bundesliga është rikthyer për ti ofruar tifozëve kënaqësi pas disa javësh pa futboll, dhe tani është koha që të bëjmë një vështrim më të afërt me lojtarët më të talentuar të ligës. Përtej emrave të dukshëm si Dayot ...
GazetaTema | 22-May-2020 14:48
Bundesliga është rikthyer për ti ofruar tifozëve kënaqësi pas disa javësh pa futboll, dhe tani është koha që të bëjmë një vështrim më të afërt me lojtarët më të talentuar të ligës. Përtej emrave të dukshëm si Dayot ...

10 ndeshje pa shënuar, trajneri i Werderit për krizën e Milot Rashicës: Është bërë baba tani…
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...
GazetaTema | 22-May-2020 13:24
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...

Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën, shkruan ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 15:16
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën, shkruan ...

13:19 Goal: Rashica, “raketa” e Bremenit që po monitorohet nga Liverpooli Mediumi i famshëm Goal ka shkruar për...
Mediumi i famshëm Goal ka shkruar për interesimin e Liverpoolit për yllin kosovar të Werder Bremenit, Milot Rashicën, i cili është përshkruar si “e vetmja dritë që po shkëlqen gjatë një sezoni të tmerrshëm për klubin e ...
Kosova Sot | 22-May-2020 13:21
Mediumi i famshëm Goal ka shkruar për interesimin e Liverpoolit për yllin kosovar të Werder Bremenit, Milot Rashicën, i cili është përshkruar si “e vetmja dritë që po shkëlqen gjatë një sezoni të tmerrshëm për klubin e ...

Është më i dalluari te Verderi, por legjenda gjermane i del kundër Rashicës: Fryhet si kaposh!
Milot Rashica është një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadrën e Verder Bremen, e kjo ka bërë që klube të shumta të vihen pas yllit të Përfaqësueses së Kosovës. Mirëpo, jo të gjithë duket se janë dakord me sjelljen ...
GazetaTema | 21-May-2020 14:08
Milot Rashica është një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadrën e Verder Bremen, e kjo ka bërë që klube të shumta të vihen pas yllit të Përfaqësueses së Kosovës. Mirëpo, jo të gjithë duket se janë dakord me sjelljen ...

Goal: Rashica, “raketa” e Bremenit që po monitorohet nga Liverpooli
Mediumi i famshëm Goal ka shkruar për interesimin e Liverpoolit për yllin kosovar të Werder Bremenit, Milot Rashicën, i cili është përshkruar si “e vetmja dritë që po shkëlqen gjatë një sezoni të tmerrshëm për klubin e ...
Gazeta Express | 22-May-2020 13:18
Mediumi i famshëm Goal ka shkruar për interesimin e Liverpoolit për yllin kosovar të Werder Bremenit, Milot Rashicën, i cili është përshkruar si “e vetmja dritë që po shkëlqen gjatë një sezoni të tmerrshëm për klubin e ...

Goal i kushton artikull Rashicës, “raketës” të cilin po e përcjell Liverpool
Ueb-faqja e famshme e futbollit, Goal, ia ka kushtuar një artikull të plotë yllit kosovar, Milot Rashica. Goal e kanë “cuar në hënë” 23 vjecin duke ia përmbledhur të gjitha cilësitë dhe arritjet e tij individuale në një ...
TetovaSot | 22-May-2020 12:36
Ueb-faqja e famshme e futbollit, Goal, ia ka kushtuar një artikull të plotë yllit kosovar, Milot Rashica. Goal e kanë “cuar në hënë” 23 vjecin duke ia përmbledhur të gjitha cilësitë dhe arritjet e tij individuale në një ...

Goal i kushton artikull Rashicës, “raketës” të cilin po e përcjell Liverpool
Ueb-faqja e famshme e futbollit, Goal, ia ka kushtuar një artikull të plotë yllit kosovar, Milot Rashica. Goal e kanë “cuar në hënë” 23 vjecin duke ia përmbledhur të gjitha cilësitë dhe arritjet e tij individuale në një ...
Klan Kosova | 22-May-2020 12:29
Ueb-faqja e famshme e futbollit, Goal, ia ka kushtuar një artikull të plotë yllit kosovar, Milot Rashica. Goal e kanë “cuar në hënë” 23 vjecin duke ia përmbledhur të gjitha cilësitë dhe arritjet e tij individuale në një ...

Liverpooli po e përcjell nga afër Milot Rashicën
Duket se tashmë futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, pritet të ketë lëvizje të bujshme në verë, kjo pasi është një nga lojtarët më të ndritshëm te Werderi në luftën e ashpër që kjo skuadër po e bën për ...
AlbInfo | 22-May-2020 11:45
Duket se tashmë futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, pritet të ketë lëvizje të bujshme në verë, kjo pasi është një nga lojtarët më të ndritshëm te Werderi në luftën e ashpër që kjo skuadër po e bën për ...

Milot Rashica 'raketa' e Werderit, që Liverpooli po e përcjell nga afër
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, duket se do të ketë një lëvizje të bujshme në verë, kjo pasi është një nga lojtarët më të ndritshëm te Werderi në luftën e ashpër që kjo skuadër po e bën për ...
Zeri | 22-May-2020 11:21
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, duket se do të ketë një lëvizje të bujshme në verë, kjo pasi është një nga lojtarët më të ndritshëm te Werderi në luftën e ashpër që kjo skuadër po e bën për ...

‘Goal’ me super-tekst për Rashicën: Kush është Milot Rashica, lojtari që po vëzhgohet nga Liverpool?
Anëtari i Werder Bremen ka pasur paraqitje spektakolare me skuadrën e tij, njësoj si me kombëtaren e Kosovës, duke tërhequr kështu vëmendje të madhe. Me Bremen që janë në rrezik të bien nga liga, interesimi për Rashicën ...
Lajminet | 22-May-2020 10:48
Anëtari i Werder Bremen ka pasur paraqitje spektakolare me skuadrën e tij, njësoj si me kombëtaren e Kosovës, duke tërhequr kështu vëmendje të madhe. Me Bremen që janë në rrezik të bien nga liga, interesimi për Rashicën ...

BILD zbulon shumën që RB Leipzig është gati të shpenzojë për Milot Rashicën
Bundesliga ka rifilluar pas ndalesës dy mujore për shkak të coronavirusit, ndërsa Werder Bremen ka vazhduar me rezultate zhgënjyese. Werder ka pësuar humbje 1-4 si vendas përballë Bayer Leverkusenit dhe tani mbetja në ...
Telegrafi | 21-May-2020 12:11
Bundesliga ka rifilluar pas ndalesës dy mujore për shkak të coronavirusit, ndërsa Werder Bremen ka vazhduar me rezultate zhgënjyese. Werder ka pësuar humbje 1-4 si vendas përballë Bayer Leverkusenit dhe tani mbetja në ...

Paraqitja e Milot Rashicës kundër Bayer Leverkusenit, drejtori sportiv i Werder Bremenit nuk shqetësohet për këtë gjë
Drejtori sportiv i Werder Bremenit, Frank Baumann beson se rikthimi i dobët i skuadrës së tij në aksion nuk do të ndikojë në vendimin e Milot Rashicës për të ardhmen. Rashica ka qenë i lidhur me shumë klube së fundmi, ...
Zeri | 21-May-2020 20:50
Drejtori sportiv i Werder Bremenit, Frank Baumann beson se rikthimi i dobët i skuadrës së tij në aksion nuk do të ndikojë në vendimin e Milot Rashicës për të ardhmen. Rashica ka qenë i lidhur me shumë klube së fundmi, ...

18:45 “Më irriton”, ish-ylli i Gjermanisë dhe Bayernit e kritikon ashpër Milot Rashicën Mario Basler, ish-ylli i Kombëtares së...
Mario Basler, ish-ylli i Kombëtares së Gjermanisë dhe Bayern Munich, thotë se ndihet i irrituar nga qasja e Milot Rashicës në fushë në ndeshjet e fundit për Werder Bremenin, duke sugjeruar se ylli kosovar mund ta ketë ...
Kosova Sot | 21-May-2020 18:49
Mario Basler, ish-ylli i Kombëtares së Gjermanisë dhe Bayern Munich, thotë se ndihet i irrituar nga qasja e Milot Rashicës në fushë në ndeshjet e fundit për Werder Bremenin, duke sugjeruar se ylli kosovar mund ta ketë ...

“Më irriton”, ish-ylli i Bayernit e kritikon ashpër Rashicën
Mario Basler, ish-ylli i Kombëtares së Gjermanisë dhe Bayern Munich, thotë se ndihet i irrituar nga qasja e Milot Rashicës në fushë në ndeshjet e fundit për Werder Bremenin, duke sugjeruar se ylli kosovar mund ta ketë ...
Indeks Online | 21-May-2020 18:23
Mario Basler, ish-ylli i Kombëtares së Gjermanisë dhe Bayern Munich, thotë se ndihet i irrituar nga qasja e Milot Rashicës në fushë në ndeshjet e fundit për Werder Bremenin, duke sugjeruar se ylli kosovar mund ta ketë ...

Kritikohet Milot Rashica
Blaser dha vlerësime të ashpra për skuadrën e Werder Bremenit pas humbjes 4:1 kundër Bayer Leverkusenit në ndeshjen e parë pas rikthimit të Bundesligës nga pezullimi si pasojë e pandemisë koronavirus, raporton GE, ...
AlbInfo | 21-May-2020 17:43
Blaser dha vlerësime të ashpra për skuadrën e Werder Bremenit pas humbjes 4:1 kundër Bayer Leverkusenit në ndeshjen e parë pas rikthimit të Bundesligës nga pezullimi si pasojë e pandemisë koronavirus, raporton GE, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved