ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 13:38

Shumica e skuadrave të Serie A kanë filluar stërvitjet grupore

Shumica e skuadrave të Serie A kanë filluar stërvitjet grupore
Pasi ishte dhënë drita e gjelbër për seanca stërvitore individuale, skuadrat italiane kanë avancuar edhe më shumë, duke filluar tashmë edhe stërvitjet grupore. ‘Football-Italia’ raporton se shumica e skuadrave të ...
Lajminet | 23-May-2020 20:03
Pasi ishte dhënë drita e gjelbër për seanca stërvitore individuale, skuadrat italiane kanë avancuar edhe më shumë, duke filluar tashmë edhe stërvitjet grupore. ‘Football-Italia’ raporton se shumica e skuadrave të ...

Drejtori i Veronës: Kumbulla kushton më shumë sesa 25 milionë euro
Drejtori i Hellas Veronës, Tony D’Amico, i ka paralajmëruar klubet e interesuara për transferimin e mbrojtësit Marash Kumbulla se shqiptari kushton më shumë sesa 25 milionë euro. Ylli i ekipit kombëtar të Shqipërisë, ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:59
Drejtori i Hellas Veronës, Tony D’Amico, i ka paralajmëruar klubet e interesuara për transferimin e mbrojtësit Marash Kumbulla se shqiptari kushton më shumë sesa 25 milionë euro. Ylli i ekipit kombëtar të Shqipërisë, ...

Kumbulla kushton më shumë se 25 milionë euro
Mbrojtësi i Hellas Veronas, Marash Kumbulla do të kushtojë më shumë se 25 milionë euro këtë verë, ka thënë drejtori i këtij klubi, Tony D’Amico. Mbrojtësi 20-vjeçar i Kombëtares së Shqipërisë ishte zbulim për Veronan në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 18:41
Mbrojtësi i Hellas Veronas, Marash Kumbulla do të kushtojë më shumë se 25 milionë euro këtë verë, ka thënë drejtori i këtij klubi, Tony D’Amico. Mbrojtësi 20-vjeçar i Kombëtares së Shqipërisë ishte zbulim për Veronan në ...

E duan shumë skuadra evropiane – Verona ia cakton çmimin Marash Kumbullës
Hellas Verona ia ka caktuar çmimin Marasha Kumbullës, pas interesimit të shumë skuadrave evropiane. Mbrojtësi shqiptar ka qenë vendimtar në këtë edicion për skuadrën italiane, duke luajtur në 18 ndeshje dhe ka shënuar ...
Telegrafi | 23-May-2020 18:04
Hellas Verona ia ka caktuar çmimin Marasha Kumbullës, pas interesimit të shumë skuadrave evropiane. Mbrojtësi shqiptar ka qenë vendimtar në këtë edicion për skuadrën italiane, duke luajtur në 18 ndeshje dhe ka shënuar ...

“E vlerësojmë më shumë se 25 milionë”, drejtori sportiv i Veronës ka tjetër ide për Kumbullën: Nuk është e thënë të largohet
Klubet më të mëdha të Italisë dhe Europës janë duke ndjekur gjurmët e Marash Kumbullës dhe vera pritet të jetë e nxehtë për të. Skuadrat që duan shërbimet e tij duhet të paguajnë 25 milionë euro, që do të sillte edhe ...
GazetaTema | 23-May-2020 14:20
Klubet më të mëdha të Italisë dhe Europës janë duke ndjekur gjurmët e Marash Kumbullës dhe vera pritet të jetë e nxehtë për të. Skuadrat që duan shërbimet e tij duhet të paguajnë 25 milionë euro, që do të sillte edhe ...

Lazio përdor dy shqiptarë për të bindur Kumbullën: Tare punon me të atin, Strakosha mesazhe mbrojtësit
Marash Kumbulla, mbrojtësi i Veronës dhe kombëtares së Shqipërisë është objektivi numër 1 për repartin e prapavijës të Lazio. Klubi bardhekaltër nuk heq dorë nga talenti më premtues i Serie A dhe ka vënë në lëvizje dy ...
GazetaTema | 22-May-2020 17:16
Marash Kumbulla, mbrojtësi i Veronës dhe kombëtares së Shqipërisë është objektivi numër 1 për repartin e prapavijës të Lazio. Klubi bardhekaltër nuk heq dorë nga talenti më premtues i Serie A dhe ka vënë në lëvizje dy ...

Verona zbulon çmimin e Marash Kumbulla
Kumbulla është lojtari që ka përfunduar në radarin e shumë skuadrave, përfshirë atë të Inter. Lidhur me situatën dhe interesimin për lojtarin ka folur drejtori i Hellas Verona, Tony D’Amico, i cili ka përmendur një ...
Lajminet | 23-May-2020 18:04
Kumbulla është lojtari që ka përfunduar në radarin e shumë skuadrave, përfshirë atë të Inter. Lidhur me situatën dhe interesimin për lojtarin ka folur drejtori i Hellas Verona, Tony D’Amico, i cili ka përmendur një ...

“Duan Kielinin e ri shqiptar”, prestigjozja “Express” dërgon Kumbullën te Chelsea
Marash Kumbulla është futbollisti shqiptar më në zë dhe që po kërkohet nga skuadrat më të njohura të momentit. Ndërkohë prestigjozja “Express” ka shkruar një artikull për mbrojtësin e Shqipërisë, teksa e afron më tepër ...
GazetaTema | 21-May-2020 16:59
Marash Kumbulla është futbollisti shqiptar më në zë dhe që po kërkohet nga skuadrat më të njohura të momentit. Ndërkohë prestigjozja “Express” ka shkruar një artikull për mbrojtësin e Shqipërisë, teksa e afron më tepër ...

Chelsea mëson çmimin e Kumbullës, por konkurrenca për të është e madhe
Marash Kumbulla vazhdon të jetë një lojtar interesant për skuadrat e mëdha evropiane. Chelsea prej kohësh e ndjek lojtarin, ndërsa së fundmi kanë filluar edhe bisedimet me Veronën për të. Londinezët janë njoftuar nga ...
Telegrafi | 21-May-2020 13:53
Marash Kumbulla vazhdon të jetë një lojtar interesant për skuadrat e mëdha evropiane. Chelsea prej kohësh e ndjek lojtarin, ndërsa së fundmi kanë filluar edhe bisedimet me Veronën për të. Londinezët janë njoftuar nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved