ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 08:08

Edhe kjo fundjavë me orare të kufizuara, vetëm të moshuar dhe familjarë në liridalje

Edhe kjo fundjavë me orare të kufizuara, vetëm të moshuar dhe familjarë në liridalje
Situata epidemike nga Covid-19 është ende prezent në vendin tonë. Si masë parandaluese për përhapjen e pandemisë, edhe këtë fundjavë lëvizja është e kufizuar në zonat e kuqe. Ditën e djeshme, Ministria e Shëndetësisë me ...
Telegraf | 23-May-2020 08:49
Situata epidemike nga Covid-19 është ende prezent në vendin tonë. Si masë parandaluese për përhapjen e pandemisë, edhe këtë fundjavë lëvizja është e kufizuar në zonat e kuqe. Ditën e djeshme, Ministria e Shëndetësisë me ...

Tjetër fundjavë në izolim, ndalohet edhe qarkullimi i makinave
Edhe këtë fundjavë lëvizja do të jetë e kufizuar. Të shtunën dhe të dielën pensionistët lejohen të dalin lirisht deri në orën 10:00. Ndërsa të gjithë të tjerët në shtëpi brenda kësaj fashe orare. Prindërit me fëmijët ...
Lapsi | 23-May-2020 09:25
Edhe këtë fundjavë lëvizja do të jetë e kufizuar. Të shtunën dhe të dielën pensionistët lejohen të dalin lirisht deri në orën 10:00. Ndërsa të gjithë të tjerët në shtëpi brenda kësaj fashe orare. Prindërit me fëmijët ...

Shqipëria, tjetër fundjavë në izolim
Shqipëria edhe këtë fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore ...
Ina-Online | 23-May-2020 09:29
Shqipëria edhe këtë fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore ...

Shqipëria, tjetër fundjavë në izolim
Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore me pakicë, të cilat lejohen të ushtrojnë aktivitetin e tyre ditën e shtunë, datë 23 Maj 2020 deri në orën ...
Lajminet | 23-May-2020 09:22
Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore me pakicë, të cilat lejohen të ushtrojnë aktivitetin e tyre ditën e shtunë, datë 23 Maj 2020 deri në orën ...

Fundjavë në izolim
Edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ...
Telegrafi | 23-May-2020 08:46
Edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ...

MSH firmos urdhrin: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër
TIRANË Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur me lëvizjen e njerëzve dhe mjeteve, si dhe për hapjen e aktiviteteve dhe bizneseve. Në urdhrin e firmosur këtë mbrëmje, MSH bën me ...
BalkanWeb | 22-May-2020 22:48
TIRANË Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur me lëvizjen e njerëzve dhe mjeteve, si dhe për hapjen e aktiviteteve dhe bizneseve. Në urdhrin e firmosur këtë mbrëmje, MSH bën me ...

Edhe kjo fundjavë me orare të kufizuara, ja aktivitetet që do të lejohen
Ministria e Shëndetësisë, ka publikuar udhëzimin përsa i përket lëvizjes së qytetarëve, mjeteve apo aktivitetin e bizneseve. Urdhri i plotë i Ministrisë së Shëndetësisë Sipas urdhrit të Ministrisë së Shëndetësisë, ...
AlMaKos | 23-May-2020 09:00
Ministria e Shëndetësisë, ka publikuar udhëzimin përsa i përket lëvizjes së qytetarëve, mjeteve apo aktivitetin e bizneseve. Urdhri i plotë i Ministrisë së Shëndetësisë Sipas urdhrit të Ministrisë së Shëndetësisë, ...

Urdhëri për kufizimet në fundjavë/Liridalje për të moshuarit dhe prindërit me fëmijë, të dielën çdo gjë mbyllur
TIRANE, 23 maj/MEDIAL/- Sipas urdhrit të Ministrisë së Shëndetësisë, kjo fundjavë do të jetë e kufizuar. Nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore me ...
Medial | 23-May-2020 09:00
TIRANE, 23 maj/MEDIAL/- Sipas urdhrit të Ministrisë së Shëndetësisë, kjo fundjavë do të jetë e kufizuar. Nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore me ...

Fundjavë në izolim
Edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 08:51
Edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ...

Rama: Rregullat e liri-daljes për fundjavën
Ne nje status te shkurter ne “Facebook”, kreu i qeverise thekson se fundjava do te vijoje njesoj si e shkuara, qe do te thote se ne zonat e kuqe do te kene liri-dalje deri ne oren 10:00 te moshuarit, dhe nga ora 11:00 ...
ikub.al | 22-May-2020 22:23
Ne nje status te shkurter ne “Facebook”, kreu i qeverise thekson se fundjava do te vijoje njesoj si e shkuara, qe do te thote se ne zonat e kuqe do te kene liri-dalje deri ne oren 10:00 te moshuarit, dhe nga ora 11:00 ...

Shqipëria edhe këtë fundjavë në izolim
Shqipëria edhe këtë fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:46
Shqipëria edhe këtë fundjavë do të jetë e kufizuar, sipas urdhrit të nxjerrë nga Ministria e Shëndetësisë. Kështu, nuk do të lejohen aktivitetet e biznesit, përveç farmacive dhe pikave të shitjes së produkteve ushqimore ...

Covid-19, Rama: Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se atje kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo që kanë lënë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, ka shkruar Rama në rrjetin ...
Klan Kosova | 23-May-2020 00:20
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se atje kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo që kanë lënë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, ka shkruar Rama në rrjetin ...

Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë
Fundjava nuk do të ndryshojë. Rregullat do të jenë të njëjta për 5 bashkitë që janë ende zona të kuqe dhe për këtë ka ndikuar fakti që këtë javë ka pasur rritje të numrit të të infektuarve me COVID. Kryeministri Edi ...
Indeks Online | 22-May-2020 23:54
Fundjava nuk do të ndryshojë. Rregullat do të jenë të njëjta për 5 bashkitë që janë ende zona të kuqe dhe për këtë ka ndikuar fakti që këtë javë ka pasur rritje të numrit të të infektuarve me COVID. Kryeministri Edi ...

U mësua, ja si do të jetë lëvizja këtë fundjavë!
Kryeminstri Edi Rama i dha fund hamendësimeve, e bashkë me to, edhe shpresave se këtë fundjavë do të ketë lëshime të tjera. Ai sqaroi se në fakt, edhe këtë radhë për të shtunën dhe të dielën do të ndiqen të njëjtat ...
Bordo | 22-May-2020 23:50
Kryeminstri Edi Rama i dha fund hamendësimeve, e bashkë me to, edhe shpresave se këtë fundjavë do të ketë lëshime të tjera. Ai sqaroi se në fakt, edhe këtë radhë për të shtunën dhe të dielën do të ndiqen të njëjtat ...

MSH: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia MSH: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 23:00
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia MSH: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur ...

Fundjava me të njëjtin kufizim lëvizjeje/ Të shtunën vetëm dyqanet e farmacitë hapur, fasha orare deri në 10:30 për të moshuarit
TIRANË, 22 maj/ MEDIAL- A. Fortuzi/- Kjo fundjavë do të ketë rregullat kufizuese sikundër fundjava e fundit, ndërsa vijon faza e hapjes në kushtet e pandemisë. Kryeministri Edi Rama njoftoi mbrëmjen e sotme se edhe këtë ...
Medial | 22-May-2020 22:26
TIRANË, 22 maj/ MEDIAL- A. Fortuzi/- Kjo fundjavë do të ketë rregullat kufizuese sikundër fundjava e fundit, ndërsa vijon faza e hapjes në kushtet e pandemisë. Kryeministri Edi Rama njoftoi mbrëmjen e sotme se edhe këtë ...

Rama tregon si do të veprohet në fundjavë
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se edhe kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e kaluara, gjysmë e bllokuar. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, kreu i qeverissë shkruan: “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. ...
VizionPlus | 22-May-2020 21:54
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se edhe kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e kaluara, gjysmë e bllokuar. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, kreu i qeverissë shkruan: “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. ...

Në Shqipëri as në këtë fundjavë nuk ka masa lehtësuese ndaj COVID-19
Në Shqipëri, edhe këtë fundjavë nuk do të ketë lehtësime të masave ndaj koronavirusit. Kështu njofton kryeministri Edi Rama, duke theksuar se edhe fundi i kësaj jave do të jetë i kufizuar, për shkak të pandemisë së ...
Zeri | 22-May-2020 22:08
Në Shqipëri, edhe këtë fundjavë nuk do të ketë lehtësime të masave ndaj koronavirusit. Kështu njofton kryeministri Edi Rama, duke theksuar se edhe fundi i kësaj jave do të jetë i kufizuar, për shkak të pandemisë së ...

Lëvizja në fundjavë me të njëjtat rregulla
Edhe këtë fundjavë do të vazhdohet të funksionojë me të njëjtat rregulla si fundjavat e shkuara. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë” njofton kryeministri në facebook. Kjo do të thotë se ...
Monitor | 22-May-2020 21:57
Edhe këtë fundjavë do të vazhdohet të funksionojë me të njëjtat rregulla si fundjavat e shkuara. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë” njofton kryeministri në facebook. Kjo do të thotë se ...

Koronavirusi në Shqipëri, Rama zbulon masat për fundjavën
Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama njoftoi se kjo fundjavë do të vijojnë njësoj si ajo që lamë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, shkruan Rama Të shtunën dhe të dielën ...
Gazeta Express | 22-May-2020 21:57
Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama njoftoi se kjo fundjavë do të vijojnë njësoj si ajo që lamë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, shkruan Rama Të shtunën dhe të dielën ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved