ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:57

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin!

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin!
Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë një ndër vendet ...
TetovaSot | 23-May-2020 18:08
Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë një ndër vendet ...

Spanjë, protesta kundër masave për COVID-19
Qytetarët spanjollë, të udhëhequr nga partia e ekstremit të djathtë “Vox”, me flamuj spanjollë në duar dhe me bori makinash, protestuan ditën e sotme kundër masave kufizuese të ndërmarrë nga qeveria Sanchez, shkruan ...
Portalb | 23-May-2020 17:53
Qytetarët spanjollë, të udhëhequr nga partia e ekstremit të djathtë “Vox”, me flamuj spanjollë në duar dhe me bori makinash, protestuan ditën e sotme kundër masave kufizuese të ndërmarrë nga qeveria Sanchez, shkruan ...

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin
Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë një ndër vendet ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 15:16
Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë një ndër vendet ...

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin!
Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë një ndër vendet ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:13
Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë një ndër vendet ...

“Protesta në vetura” kundër qeverisë në Spanjë, në kohë pandemie
Protesta në vetura” e thirrur nga partia e së djathtës ekstreme Vox në Spanjë si protestë kundër qeverisë dhe mënyrës se si e ka menaxhuar pandeminë, bëri që rrugët e Madridit dhe disa qyteteve tjera të mbushen me ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 14:52
Protesta në vetura” e thirrur nga partia e së djathtës ekstreme Vox në Spanjë si protestë kundër qeverisë dhe mënyrës se si e ka menaxhuar pandeminë, bëri që rrugët e Madridit dhe disa qyteteve tjera të mbushen me ...

Shifra shqetësuese/ India raporton 6 mijë të infektuar brenda një dite
India ka raportuar numrin më të lartë të rasteve ditore të konfirmuara me koronavirus mëngjesin e kësaj të premteje. Vendi në fjalë ka regjistruar një rritje të rasteve me 6.088 të infektuar dhe 148 viktima në 24 orët e ...
VizionPlus | 22-May-2020 19:19
India ka raportuar numrin më të lartë të rasteve ditore të konfirmuara me koronavirus mëngjesin e kësaj të premteje. Vendi në fjalë ka regjistruar një rritje të rasteve me 6.088 të infektuar dhe 148 viktima në 24 orët e ...

Spanja lehtëson edhe disa masa të izolimit
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...
Shprehja | 23-May-2020 02:27
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
TetovaSot | 22-May-2020 19:35
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Spanja nga e hëna lehtëson edhe disa masa të izolimit për shkak të koronavirusit
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...
BalkanWeb | 22-May-2020 14:25
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
Shenja | 22-May-2020 19:10
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Bie numri i të infektuarve me Covid-19, Spanja lehtëson masat e izolimit
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...
Telegraf | 22-May-2020 15:13
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
Shprehja | 22-May-2020 18:43
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
Alsat-M | 22-May-2020 18:40
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 18:20
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 18:17
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Spanjollët duan “kokën” e kryeministrit, protesta kundër izolimit deri në qershor
Gjendja e jashtëzakonshme në Spanjë do të shtyhet deri më 6 qershor duke shtrënguar edhe njëherë masat e izolimit për 47 milionë banorët. Kryeministri Pedro Sanchez fitoi mbështetjen parlamentare pavarësisht protestave ...
VizionPlus | 21-May-2020 14:34
Gjendja e jashtëzakonshme në Spanjë do të shtyhet deri më 6 qershor duke shtrënguar edhe njëherë masat e izolimit për 47 milionë banorët. Kryeministri Pedro Sanchez fitoi mbështetjen parlamentare pavarësisht protestave ...

Madridi dhe Barcelona dalin nga izolimi të hënën
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...
Radio Evropa e Lire | 22-May-2020 18:08
Rajoni i Madridit dhe zona e Barcelonës do të kalojnë në fazën e re të lehtësimit të masave të izolimit, të vëna me qëllim të luftimit të koronavirusit, ka njoftuar Qeveria spanjolle. Të dyja këto rajone kanë qenë të ...

Spanja lehtëson edhe disa masa të izolimit
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...
Medial | 22-May-2020 17:24
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...

Spanja lehtësoi edhe disa masa të izolimit
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore, njofton REL. Bareve dhe restoraneve në ...
Portalb | 22-May-2020 15:16
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore, njofton REL. Bareve dhe restoraneve në ...

Spanja lehtëson edhe disa masa të izolimit
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...
Alsat-M | 22-May-2020 14:54
Në kryeqytetin e Spanjës, Madrid, të hënën do të lehtësohen disa masa të izolimit, pasi numri i rasteve me koronavirusin e ri po vazhdon të bie, thanë autoritetet shëndetësore. Bareve dhe restoraneve në kryeqytet, do tu ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved