ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 09:21

Shkon në 5 milionë e 300 mijë numri i të infektuarve, mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

Shkon në 5 milionë e 300 mijë numri i të infektuarve, mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Ina-Online | 23-May-2020 09:40
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Alsat 2020-05-23T08:57:23+02:00 Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe ...
AlMaKos | 23-May-2020 09:14
Alsat 2020-05-23T08:57:23+02:00 Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Shprehja | 23-May-2020 09:08
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Alsat-M | 23-May-2020 08:57
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Bilanci i COVID-19, më shumë se 335,000 të vdekur në botë
Më shumë se 5,158,750 raste infektimi dhe 335,538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1,937,200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...
Telegraf | 23-May-2020 08:54
Më shumë se 5,158,750 raste infektimi dhe 335,538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1,937,200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 340 mijë e 047. Edhe numri i pacientëve të shëruar është rritur duke shkuar në 2 ...
Lajminet | 23-May-2020 08:32
Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 340 mijë e 047. Edhe numri i pacientëve të shëruar është rritur duke shkuar në 2 ...

Bilanci i COVID-19, më shumë se 335 000 të vdekur në botë
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...
BalkanWeb | 22-May-2020 23:04
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:29
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Bilanci i COVID-19, më shumë se 5 milionë raste infektimi në botë
Më shumë se 5 049 390 raste infektimi dhe 329 799 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i epidemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 867 800 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...
BalkanWeb | 21-May-2020 23:18
Më shumë se 5 049 390 raste infektimi dhe 329 799 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i epidemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 867 800 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
TetovaSot | 23-May-2020 00:14
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
Koha.mk | 23-May-2020 00:08
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

5 milionë të infektuar në mbarë botën, Covid-19 zhvendoset në Amerikën Latine
Ka shkuar në 5 milionë numri i personave të infektuar me koronavirus në të gjithë botën, me Amerikën Latine që tashmë ka kaluar SHBA dhe Europën gjatë javës së fundit për numrin më të madh të rasteve të reja në një ...
GazetaTema | 21-May-2020 09:27
Ka shkuar në 5 milionë numri i personave të infektuar me koronavirus në të gjithë botën, me Amerikën Latine që tashmë ka kaluar SHBA dhe Europën gjatë javës së fundit për numrin më të madh të rasteve të reja në një ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
Medial | 22-May-2020 23:53
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 23:50
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Britani, mbi 36 mijë të vdekur nga COVID-19
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Britani të Madhe është rritur në 36.393, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga Ministria e Shëndetësisë thuhet se me 351 vdekje të reja në 24 orët e ...
Lajminet | 22-May-2020 16:09
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Britani të Madhe është rritur në 36.393, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga Ministria e Shëndetësisë thuhet se me 351 vdekje të reja në 24 orët e ...

Tejkalon 5.2 milionë numri i rasteve me COVID-19 në mbarë botën
Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në mbarë botën ka kaluar shifrën prej 5.2 milionë, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjithsej 5.207.910 raste me virusin janë regjistruar deri më tani në mbarë botën, sipas ...
Shenja | 22-May-2020 11:16
Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në mbarë botën ka kaluar shifrën prej 5.2 milionë, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjithsej 5.207.910 raste me virusin janë regjistruar deri më tani në mbarë botën, sipas ...

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia. Së fundmi ...
Shprehja | 22-May-2020 10:39
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia. Së fundmi ...

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia. Së fundmi ...
Alsat-M | 22-May-2020 10:13
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia. Së fundmi ...

Shifra të frikshme, afro 5 milionë e 200 mijë të infektuar – mbi 330 mijë të vdekur nga COVID-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga COVID-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia. Së fundmi ...
Gazeta Express | 22-May-2020 08:37
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga COVID-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia. Së fundmi ...

Mbi 5 milionë raste infektimi me Covid-19 në botë, më shumë se 329 mijë të vdekur
Më shumë se 5 049 390 raste infektimi dhe 329 799 të vdekur janë regjistruar sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 867 800 sot konsiderohen të ...
Medial | 21-May-2020 23:41
Më shumë se 5 049 390 raste infektimi dhe 329 799 të vdekur janë regjistruar sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 867 800 sot konsiderohen të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved