ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:45

Detajet e Reja/Shkoi të lahej, mbytet në rezervuar 12-vjeçari

Detajet e Reja/Shkoi të lahej, mbytet në rezervuar 12-vjeçari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel të Prrenjasit në orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar A.D. ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija është mbytur. ...
Telegraf | 23-May-2020 14:30
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel të Prrenjasit në orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar A.D. ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija është mbytur. ...

Mbytet në një rezervuar uji 14-vjeçari në Prrenjas
PRRENJAS- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Prrenjas ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është mbytur në ujë.
Top Channel | 23-May-2020 14:02
PRRENJAS- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Prrenjas ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është mbytur në ujë.

Ngjarje e rëndë në Përrenjas/ 14-vjeçari bie në gropën me ujë dhe humb jetën
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë. Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin ...
Lapsi | 23-May-2020 14:44
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë. Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin ...

Shkoi të lahej, mbytet në rezervuar 12-vjeçari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel të Prrenjasit në orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar A.D. ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija është mbytur. ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 14:44
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel të Prrenjasit në orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar A.D. ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija është mbytur. ...

Fëmija mbytet në gropën me ujë në Përrenjas
Një fëmijë është mbytur në një gropë me ujë në Perrenjas. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditen e kësaj të shtunë në fshatin Katjel. Mësohet se viktima është rreth 12 vjec por ende nuk dihet identiteti. Fëmija dyshohet se ...
VizionPlus | 23-May-2020 13:46
Një fëmijë është mbytur në një gropë me ujë në Perrenjas. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditen e kësaj të shtunë në fshatin Katjel. Mësohet se viktima është rreth 12 vjec por ende nuk dihet identiteti. Fëmija dyshohet se ...

Aksident në Tiranë/ Po lëviznin me biçikletë, plagosen dy persona
Një aksident ka ndodhur pasditen e së premtes në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy persona që qarkullonin me biçikletë në afërsi të mbikalimit të Saukut. Ata janë goditur nga një automjet që drejtohej nga shtetasi ...
VizionPlus | 22-May-2020 18:40
Një aksident ka ndodhur pasditen e së premtes në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy persona që qarkullonin me biçikletë në afërsi të mbikalimit të Saukut. Ata janë goditur nga një automjet që drejtohej nga shtetasi ...

E rëndë në Prrenjas, mbytet në rezervuar 13-vjecari
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia E rëndë në Prrenjas, mbytet në rezervuar 13-vjecari Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Prrenjas ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është mbytur në ujë. ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 14:27
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia E rëndë në Prrenjas, mbytet në rezervuar 13-vjecari Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Prrenjas ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është mbytur në ujë. ...

E FUNDIT/ E rëndë në Përrenjas, 14 vjeçari mbytet në rezervuar
Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas . Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë në një rezervuar me ujë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Në vendin e ...
TetovaSot | 23-May-2020 14:24
Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas . Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë në një rezervuar me ujë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Në vendin e ...

Aksident në vija të bardha! Tiranë, makina i shkel këmbën 77-vjeçares
Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në kryeqytet.
Top Channel | 22-May-2020 10:25
Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në kryeqytet.

Ra në një gropë me ujë, mbytet 14-vjeçari në Përrenjas
Një fëmijë 14-vjeçar është mbytur në fshatin Katjel, në Përrenjas. Sipas raportimeve të para, i mituri ka rënë në një gropë me ujë, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Informacion paraprak Më datë 23.05.2020 në ...
AlMaKos | 23-May-2020 14:14
Një fëmijë 14-vjeçar është mbytur në fshatin Katjel, në Përrenjas. Sipas raportimeve të para, i mituri ka rënë në një gropë me ujë, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Informacion paraprak Më datë 23.05.2020 në ...

E rëndë/ Makina përplas drejtuesin e biçikletës në Tiranë, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku sërish protagonist është një drejtues biçiklete. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë. Një automjet ka përplasur drejtuesin e ...
Telegraf | 22-May-2020 17:56
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku sërish protagonist është një drejtues biçiklete. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë. Një automjet ka përplasur drejtuesin e ...

Itali/ Aksident tragjik, humb jetën 31-vjeçari shqiptar
Një 31-vjeçar shqiptar humbi tragjikisht jetën pasditen e së enjtes në komunën e Piemontes në Itali. Viktima, sipas mediave fqinje, është K.Terniqi. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:00, në një rrugë që lidh Tortona ...
Telegraf | 22-May-2020 13:21
Një 31-vjeçar shqiptar humbi tragjikisht jetën pasditen e së enjtes në komunën e Piemontes në Itali. Viktima, sipas mediave fqinje, është K.Terniqi. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:00, në një rrugë që lidh Tortona ...

Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë me ujë
Një ngjarje tragjike raportohet nga Prrenjasi ku ka humbur jetën një fëmijë. Sipas raportimeve të para, fëmija ka rënë në një gropë me ujë rreth 1 metër të thellë dhe është mbytur. Fëmija ishte i moshës 14 vjeç, ndërsa ...
Gazeta Express | 23-May-2020 13:57
Një ngjarje tragjike raportohet nga Prrenjasi ku ka humbur jetën një fëmijë. Sipas raportimeve të para, fëmija ka rënë në një gropë me ujë rreth 1 metër të thellë dhe është mbytur. Fëmija ishte i moshës 14 vjeç, ndërsa ...

Kishte shkuar për t’u larë, mbytet në rezervuar një i mitur në Përrenjas
Një ngjarje e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Përrenjas. Një fëmijë 12 vjeç është mbytur në rezervuarin e fshatit Katjel, ku kishte shkuar për t’u larë, për shkak edhe të rritjes së temperaturave. Nuk dihen ...
Politiko | 23-May-2020 13:54
Një ngjarje e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Përrenjas. Një fëmijë 12 vjeç është mbytur në rezervuarin e fshatit Katjel, ku kishte shkuar për t’u larë, për shkak edhe të rritjes së temperaturave. Nuk dihen ...

Tiranë/ Ishte duke kaluar tek vijat e bardha, makina përplas 87 vjeçarin
Një i moshuar që lëvizte me biçikletë ka mbetur i plagosur, pasi u përplas nga një makinë. Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë , në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”. Sipas të dhënave të para ...
Telegraf | 22-May-2020 09:02
Një i moshuar që lëvizte me biçikletë ka mbetur i plagosur, pasi u përplas nga një makinë. Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë , në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”. Sipas të dhënave të para ...

Aksident në Tiranë, makina përplas 2 çiklistë
Pasditen e sotme një aksident ka ndodhur në Tiranë. Raportohet se një automjet ka goditur dy biçiklistë të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00 tek mbikalimi i Saukut. ”Më datë ...
Gazeta Express | 22-May-2020 18:34
Pasditen e sotme një aksident ka ndodhur në Tiranë. Raportohet se një automjet ka goditur dy biçiklistë të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00 tek mbikalimi i Saukut. ”Më datë ...

Makina përplas të moshuarin tek vijat e bardha
Një aksident u shënua këtë të premte në Tiranë. Një 87-vjeçar që po kalonte tek vijat e bardha u përplas nga një makinë. I moshuari u dërgua në spital, ndërsa forcat e policisë po vijojnë hetimet.
VizionPlus | 22-May-2020 08:39
Një aksident u shënua këtë të premte në Tiranë. Një 87-vjeçar që po kalonte tek vijat e bardha u përplas nga një makinë. I moshuari u dërgua në spital, ndërsa forcat e policisë po vijojnë hetimet.

I moshuari me biçikletë përplaset nga makina tek vijat e bardha
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, ku një makinë ka përplasur në vijat e bardha një të moshuar që udhëtonte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Bardhyl’. I moshuari 87 vjeçar me inicialet ...
Gazeta Express | 22-May-2020 09:02
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, ku një makinë ka përplasur në vijat e bardha një të moshuar që udhëtonte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Bardhyl’. I moshuari 87 vjeçar me inicialet ...

Tiranë/ Makina përplas 87-vjeçarin me biçikletë, detajet
Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”.
Top Channel | 22-May-2020 08:27
Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”.

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin me biçikletë
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 07:27 në rrugën ‘Bardhyl’ në Tiranë, ku i plagosur ka mbetur një i moshuar. Bëhet me dije, se mjeti me drejtues shtetasin me iniciale B.Ll ka aksidentuar tek ...
AlMaKos | 22-May-2020 08:59
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 07:27 në rrugën ‘Bardhyl’ në Tiranë, ku i plagosur ka mbetur një i moshuar. Bëhet me dije, se mjeti me drejtues shtetasin me iniciale B.Ll ka aksidentuar tek ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved