ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 15:00

?Thaçi falënderon Amerikën për ndihmat rreth pandemisë

?Thaçi falënderon Amerikën për ndihmat rreth pandemisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës dhe SHBA-së ...
TetovaSot | 22-May-2020 20:36
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës dhe SHBA-së ...

?Thaçi falënderon Amerikën për ndihmat rreth pandemisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës dhe SHBA-së ...
Gazeta Express | 22-May-2020 20:27
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës dhe SHBA-së ...

Presidenti ?Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës dhe SHBA-së ...
Shprehja | 22-May-2020 20:21
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës dhe SHBA-së ...

Thaçi falënderon SHBA-të për ndarjen e gjysmë milioni dollarësh për të luftuar pandeminë
“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”. “Miqësia jonë është e përhershme dhe e palëkundshme. Së bashku mund ta mposhtim pandeminë”, ka shkruar Thaçi në ...
Lajminet | 22-May-2020 20:13
“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”. “Miqësia jonë është e përhershme dhe e palëkundshme. Së bashku mund ta mposhtim pandeminë”, ka shkruar Thaçi në ...

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”. “Miqësia ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 20:02
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”. “Miqësia ...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat: Miqësia jonë është e përhershme dhe e palëkundshme
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për të luftuar pandeminë e COVID-19. Presidenti Thaçi ka thënë se miqësia Kosovë-SHBA ...
Telegrafi | 22-May-2020 19:59
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për të luftuar pandeminë e COVID-19. Presidenti Thaçi ka thënë se miqësia Kosovë-SHBA ...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë COVID-19
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin.
Top Channel | 22-May-2020 19:50
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin.

SHBA i jep Kosovës 500 mijë dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 19:28
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmën prej 500 mijë eurove
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka falenderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën e dhënë sot për Kosovën. Ambasadori Kosnett, sot gjatë ditës ka deklaruar se SHBA-ja i ka ndarë edhe 500 mijë euro shtesë ...
Zeri | 22-May-2020 19:56
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka falenderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën e dhënë sot për Kosovën. Ambasadori Kosnett, sot gjatë ditës ka deklaruar se SHBA-ja i ka ndarë edhe 500 mijë euro shtesë ...

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën, transmeton Klan Kosova. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta ...
Medial | 22-May-2020 19:53
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën, transmeton Klan Kosova. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta ...

Lufta ndaj koronavirusit/ SHBA i jep Kosovës 500 mijë dollarë
SHBA ka vendosur të ndihmojë Kosovën me 500 mijë dollarë në luftën ndaj COVID-19. Kosova ishte vendi i cili e priti i parafundit COVID-19 dhe duket se po e mposht pasi vetëm në 24 orët e fundit ka pasur 1 rast. Por SHBA ...
BalkanWeb | 22-May-2020 16:34
SHBA ka vendosur të ndihmojë Kosovën me 500 mijë dollarë në luftën ndaj COVID-19. Kosova ishte vendi i cili e priti i parafundit COVID-19 dhe duket se po e mposht pasi vetëm në 24 orët e fundit ka pasur 1 rast. Por SHBA ...

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën, transmeton Klan Kosova. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta ...
Klan Kosova | 22-May-2020 19:53
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën, transmeton Klan Kosova. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta ...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...
TetovaSot | 22-May-2020 18:52
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...

SHBA-të ndanë edhe gjysmë milioni dollarë ndihmë Kosovës në luftimin e pandemisë
Shtetet e Bashkuara të Amerikës i ndanë edhe 500 mijë dollarë të tjerë ndihmë për Kosovën në luftën e saj kundër pandemisë së COVID-19. Ambasadori amerikan Philip Kosnett tha në një postim në rrjetet sociale se ...
Zeri Amerikes | 22-May-2020 18:02
Shtetet e Bashkuara të Amerikës i ndanë edhe 500 mijë dollarë të tjerë ndihmë për Kosovën në luftën e saj kundër pandemisë së COVID-19. Ambasadori amerikan Philip Kosnett tha në një postim në rrjetet sociale se ...

Ironia e gazetarit Ergys Alushi: Unë e kam votuar këtë program!
Gazetari Ergys Alushi ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook programin elektoral të PS në zgjedhjet e vitit 2013. Ai ironizon duke cituar se “Unë e kam votuar këtë program”, se ishte premtuar krejt tjetër gjë nga ...
Telegraf | 21-May-2020 19:59
Gazetari Ergys Alushi ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook programin elektoral të PS në zgjedhjet e vitit 2013. Ai ironizon duke cituar se “Unë e kam votuar këtë program”, se ishte premtuar krejt tjetër gjë nga ...

SHBA-ja i ndan 500 mijë dollarë Kosovës, për ta luftuar pandeminë COVID-19
Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën në betejën me coronavirusin. Ndihma e re vjen pas 1.1 milionë dollarëve të ndarë në fund të muajit mars. Ambasadori amerikan në ...
Telegrafi | 22-May-2020 16:42
Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën në betejën me coronavirusin. Ndihma e re vjen pas 1.1 milionë dollarëve të ndarë në fund të muajit mars. Ambasadori amerikan në ...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...
Shprehja | 22-May-2020 17:59
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...
Alsat-M | 22-May-2020 17:47
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të ...

SHBA ia ndan Kosovës 500,000 dollarë shtesë për luftimin e koronavirusit
Prishtinë, 22 maj 2020 – Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e ...
Illyriapress | 22-May-2020 17:27
Prishtinë, 22 maj 2020 – Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e ...

SHBA-ja pret zgjidhjen e rastit të vëllezërve Bytyqi dhe atë të djegies së ambasadës
Shtetet e Bashkuara presin që Serbia të zgjidhë rastin e djegies së ambasadës amerikane në Beograd dhe atë të vrasjes së vëllezërve Bytyçi, ka thënë ambasadori i Shteteve të Bashkuara (SHBA) në Serbi, Anthony Godfrey. ...
Telegrafi | 22-May-2020 14:31
Shtetet e Bashkuara presin që Serbia të zgjidhë rastin e djegies së ambasadës amerikane në Beograd dhe atë të vrasjes së vëllezërve Bytyçi, ka thënë ambasadori i Shteteve të Bashkuara (SHBA) në Serbi, Anthony Godfrey. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved