ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 10:12

Ronaldo: “Faleminderit Gigi”

Ronaldo: “Faleminderit Gigi”
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simonin, nga i cili thotë se ka mësuar shumë, pasi ish trajneri i Interit ndërroi jetë të premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë në Inter nën urdhëratë e Simoni më 1997/98, duke shënuar ...
Kosova Sot | 23-May-2020 09:15
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simonin, nga i cili thotë se ka mësuar shumë, pasi ish trajneri i Interit ndërroi jetë të premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë në Inter nën urdhëratë e Simoni më 1997/98, duke shënuar ...

Ronaldo: “Faleminderit Gigi”
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simonin, nga i cili thotë se ka mësuar shumë, pasi ish trajneri i Interit ndërroi jetë të premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë në Inter nën urdhëratë e Simoni më 1997/98, duke shënuar ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:11
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simonin, nga i cili thotë se ka mësuar shumë, pasi ish trajneri i Interit ndërroi jetë të premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë në Inter nën urdhëratë e Simoni më 1997/98, duke shënuar ...

Palermo merr një lajm pozitiv, promovohet në Serie C
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simoni për atë se çfarë i ka ofruar në karrierën e tij, pasi ish-shefi i Interit ndërroi jetë të Premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë të karrierës së tij në Inter nën Simonin në vitet ...
GazetaBlic | 22-May-2020 23:44
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simoni për atë se çfarë i ka ofruar në karrierën e tij, pasi ish-shefi i Interit ndërroi jetë të Premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë të karrierës së tij në Inter nën Simonin në vitet ...

Ronaldo falënderon Luigi Simonin: Ti ishe dirigjenti, ne orkestra
Me rastin e vdekjes së Luigi Simonit, Fenomeni Ronaldo e ka falënderuar trajnerin që e ka mësuar shumë më tepër sa që kishte imagjinuar. Sezoni më i mirë i brazilianit te Interi ishte nën drejtimin e strategut italian ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:32
Me rastin e vdekjes së Luigi Simonit, Fenomeni Ronaldo e ka falënderuar trajnerin që e ka mësuar shumë më tepër sa që kishte imagjinuar. Sezoni më i mirë i brazilianit te Interi ishte nën drejtimin e strategut italian ...

Ndarja nga jeta e Gigi Simonit, dedikimi prekës i Rey Manajt
Ndarja nga jeta e një figure të njohur të futbollit italian si Luigi Simoni ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut, transmeton SS Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për ...
Portalb | 22-May-2020 21:33
Ndarja nga jeta e një figure të njohur të futbollit italian si Luigi Simoni ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut, transmeton SS Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për ...

Ka ndërruar jetë trajneri Luigi Simoni që drejtoi Interin dhe Lazion
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:56
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...

Ka ndërruar jetë trajneri Luigi Simoni që drejtoi Interin dhe Lazion
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...

Manaj dedikim prekës për ish-trajnerin e Interit që u nda sot nga jeta
Ndarja nga jeta e ish-trajnerit të Interit, Luigi Simoni-t ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut. Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për largimin nga jeta të 81-vjeçarit është ...
Telegraf | 22-May-2020 17:53
Ndarja nga jeta e ish-trajnerit të Interit, Luigi Simoni-t ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut. Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për largimin nga jeta të 81-vjeçarit është ...

Ish-trajneri i Interit, Simoni, vdiq në moshën 81-vjeçare
Ish-trajneri i Interit të Milanos, Gigi Simoni, ka vdekur në moshën 81-vjeçare, ka njoftuar klubi të premten. Simoni është fitues i Kupës UEFA me ekipin që përfshinte brazilianin Ronaldo. Simoni ka drejtuar skuadra të ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 20:33
Ish-trajneri i Interit të Milanos, Gigi Simoni, ka vdekur në moshën 81-vjeçare, ka njoftuar klubi të premten. Simoni është fitues i Kupës UEFA me ekipin që përfshinte brazilianin Ronaldo. Simoni ka drejtuar skuadra të ...

Futbolli italian në zi, ndahet nga jeta ish-trajneri i Interit
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...
Telegraf | 22-May-2020 16:15
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...

Fitoi kupën UEFA me Ronaldon, vdes ish-trajneri i Interit
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...
Gazeta Dita | 22-May-2020 19:53
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...

Vdes ish trajneri i Interit
Futbolli Italian humbi ketë të premte një nga personazhet më të njohur të trainingut në vitet 1990- 2000. Gigi Simoni ish tekniku i Interit, Napolit dhe Lazios u nda nga jeta në moshën 81 vjec. Ai kishte pasur probleme ...
VizionPlus | 22-May-2020 15:03
Futbolli Italian humbi ketë të premte një nga personazhet më të njohur të trainingut në vitet 1990- 2000. Gigi Simoni ish tekniku i Interit, Napolit dhe Lazios u nda nga jeta në moshën 81 vjec. Ai kishte pasur probleme ...

Ndërron jetë Gigi Simoni, ka fituar dhe kupën UEFA
Luigi Simonin, i njohur nga të gjithë si Gigi ka ndërruar jetë. Trajneri 81-vjeçar ka pësuar një iktus në qershorin e vitit të kaluar dhe nuk arriti të fitojë betejën me pasojat që i la. Simoni ka drejtuar në karrierën ...
Politiko | 22-May-2020 18:37
Luigi Simonin, i njohur nga të gjithë si Gigi ka ndërruar jetë. Trajneri 81-vjeçar ka pësuar një iktus në qershorin e vitit të kaluar dhe nuk arriti të fitojë betejën me pasojat që i la. Simoni ka drejtuar në karrierën ...

KB Feronikeli: Vendimi i FBK-së i padrejtë dhe i papranueshëm
Ndarja nga jeta e një figure të njohur të futbollit italian si Luigi Simoni ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut. Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për largimin nga jeta të ...
GazetaBlic | 22-May-2020 18:23
Ndarja nga jeta e një figure të njohur të futbollit italian si Luigi Simoni ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut. Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për largimin nga jeta të ...

Ndarja nga jeta e Gigi Simonit, dedikimi prekës i Rey Manajt
Ndarja nga jeta e një figure të njohur të futbollit italian si Luigi Simoni ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut. Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për largimin nga jeta të ...
SuperSport | 22-May-2020 17:44
Ndarja nga jeta e një figure të njohur të futbollit italian si Luigi Simoni ka hidhëruar pa masë opinionin futbollistik nga përtej Adriatikut. Mes atyre që e kanë shprehur publikisht hidhërimin për largimin nga jeta të ...

Moratti kujton Simoni-n: Një trajner fisnik, të cili iu mohua një kampionat
Në ditën e kujtimit të suksesit të Inter-it në finalen e Champions League kundër Bayern Munich, bota zikaltër është tronditur nga një lajm i trishtuar. Ndarja nga jeta e ish-trajnerit Gigi Simoni në moshën 81 vjeç. “Ka ...
Indeks Online | 22-May-2020 16:50
Në ditën e kujtimit të suksesit të Inter-it në finalen e Champions League kundër Bayern Munich, bota zikaltër është tronditur nga një lajm i trishtuar. Ndarja nga jeta e ish-trajnerit Gigi Simoni në moshën 81 vjeç. “Ka ...

Vidal “godet” Chiellinin: Gaboi me shkrimet rreth futbollistëve në librin e tij
Ka ndërruar jetë trajneri i mirënjohur italian, Gigi Simoni. Ish-tekniku i Interit, e i cili ishte afër titullit me zikaltërit në vitin 2002, ka vdekur sot, bëjnë të ditur mediat italiane, përcjell GazetaBlic . Simoni ...
GazetaBlic | 22-May-2020 15:49
Ka ndërruar jetë trajneri i mirënjohur italian, Gigi Simoni. Ish-tekniku i Interit, e i cili ishte afër titullit me zikaltërit në vitin 2002, ka vdekur sot, bëjnë të ditur mediat italiane, përcjell GazetaBlic . Simoni ...

Ndërron jetë ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni
Futbolli italian dhe jo vetëm ditën e sotme e ka pranuar një lajm të zi, shkruan Zeri.info. Ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare, ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni. Simoni u bë shumë i njohur në Itali kur në vitin ...
Zeri | 22-May-2020 14:45
Futbolli italian dhe jo vetëm ditën e sotme e ka pranuar një lajm të zi, shkruan Zeri.info. Ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare, ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni. Simoni u bë shumë i njohur në Itali kur në vitin ...

Vdes Luigi Simoni, ish trajneri i Inter, Lazio e Napoli
Luigi Simoni, ish trajner i skuadrave si Inter, Napoli e Lazio, ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare, përcjell . Italiani ishte shtrirë në spital pasi pësoi një sulm në vitin 2019, dhe ka ndërruar jetë sot, më 20 maj, ...
Lajminet | 22-May-2020 14:39
Luigi Simoni, ish trajner i skuadrave si Inter, Napoli e Lazio, ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare, përcjell . Italiani ishte shtrirë në spital pasi pësoi një sulm në vitin 2019, dhe ka ndërruar jetë sot, më 20 maj, ...

Vdes trajneri i njohur italian, ishte pranë titullit me Interin
Në moshën 81-vjeçare është shuar përgjithmonë ish-trajneri i njohur Gigi Simoni. Trajneri i famshëm italian ka drejtuar dhjetëra skuadra, ndërsa ishte pranë titullit me Interin në vitin 2002. Si futbollist ka luajtur me ...
Indeks Online | 22-May-2020 14:28
Në moshën 81-vjeçare është shuar përgjithmonë ish-trajneri i njohur Gigi Simoni. Trajneri i famshëm italian ka drejtuar dhjetëra skuadra, ndërsa ishte pranë titullit me Interin në vitin 2002. Si futbollist ka luajtur me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved