ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:20

Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: LSI me qëndrim të njëjtë si PD

Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: LSI me qëndrim të njëjtë si PD
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar duke shprehur qëndrimin e njëjtë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore.
Top Channel | 22-May-2020 18:46
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar duke shprehur qëndrimin e njëjtë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore.

Kryemadhi bën prapakthehu, në një linjë me Bashën: Pavarësisht dhunës, fyerjeve dhe urrejtjes së Edi Ramës, jemi të vendosur të realizojmë reformën zgjedhore
LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së Bashkuar, kryetari i PD-së zoti Lulzim Basha. “Përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj reformës zgjedhore ka qenë dhe mbetet ...
GazetaTema | 22-May-2020 16:18
LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së Bashkuar, kryetari i PD-së zoti Lulzim Basha. “Përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj reformës zgjedhore ka qenë dhe mbetet ...

“Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: LSI me qëndrim të njëjtë si PD. Rama tentoi ta sabotonte me shembjen e Teatrit Kombëtar
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar dhe shpreh të njejtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore. Sipas saj, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur në emër të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 16:06
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar dhe shpreh të njejtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore. Sipas saj, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur në emër të ...

LSI dakord me Bashën për t’u rikthyer në tryezë, Kryemadhi: Të vendosur të realizojmë ‘Zgjedhoren’
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbështet qëndrimin e Lulzim Bashës për Reformën Zgjedhore për t’u kthyer në tryezë pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “ LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga ...
Telegraf | 22-May-2020 16:53
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbështet qëndrimin e Lulzim Bashës për Reformën Zgjedhore për t’u kthyer në tryezë pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “ LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga ...

Kryemadhi në një “mendje” me Bashën: Të vendosur të realizojmë “Zgjedhoren”
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shprehur të njëjtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha lidhur me vazhdueshmërinë e reformës zgjedhore. Kryemadhi theksoi se përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj ...
VizionPlus | 22-May-2020 16:21
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shprehur të njëjtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha lidhur me vazhdueshmërinë e reformës zgjedhore. Kryemadhi theksoi se përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj ...

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës: Nisi çmendina, nga nata e “Kadrit” te nata e “Kadrinjve”
Rama është i ftuar në një intervistë që po mbahet në Teatrin e Operës së Baletit si i pandehur. Gazetari Alfred Lela para tij hoqi pantallonat. Te Çlirim Peka po flet Presidenti Meta, që paradite s’priti ambasadoren ...
GazetaTema | 22-May-2020 10:02
Rama është i ftuar në një intervistë që po mbahet në Teatrin e Operës së Baletit si i pandehur. Gazetari Alfred Lela para tij hoqi pantallonat. Te Çlirim Peka po flet Presidenti Meta, që paradite s’priti ambasadoren ...

FOTOT: Monika Kryemadhi nuk i “ndahet” filxhanit, e merr me vete në emision me logon e Teatrit
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi nuk e ndan filxhanin nga vetja, pavaresisht se ishte ne nje emision televiziv Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së, ...
GazetaTema | 22-May-2020 09:32
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi nuk e ndan filxhanin nga vetja, pavaresisht se ishte ne nje emision televiziv Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së, ...

Ku ishe kur nisi shembja e teatrit? Plas debati në Open mes Kryemadhit dhe gazetarëve
Në pjesën e dytë në Open në Top Channel u diskutua për shembjen e Teatrit Kombëtar ku e ftuar ishte kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.
Top Channel | 22-May-2020 00:25
Në pjesën e dytë në Open në Top Channel u diskutua për shembjen e Teatrit Kombëtar ku e ftuar ishte kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Reforma zgjedhore/ Kryemadhi: Kemi të njëjtat qëndrime si kreu i PD, Basha
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me reformën zgjedhore. Me një mesazh të saj, Kryemadhi thotë se ‘LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së ...
Telegraf | 22-May-2020 16:15
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me reformën zgjedhore. Me një mesazh të saj, Kryemadhi thotë se ‘LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së ...

Kryemadhi: Të bëjmë një koalicion qytetar kundër Edi Ramës
Monika Kryemadhi në emisionin Open në Top Channel u shpreh se duhet të bëhet koalicion qytetar kundër Ramës.
Top Channel | 21-May-2020 23:05
Monika Kryemadhi në emisionin Open në Top Channel u shpreh se duhet të bëhet koalicion qytetar kundër Ramës.

“A jeni ftohur me Bashën?” Kryemadhi: Jemi dy tipa të kundërt, unë vrapoj më shpejt…
Kryetarja e LSI ka folur në emisionin “Open” në Top Channel rreth koalicioni opozitar duke thënë se PD dhe LSI kanë një objektiv të përbashkët.
Top Channel | 21-May-2020 22:56
Kryetarja e LSI ka folur në emisionin “Open” në Top Channel rreth koalicioni opozitar duke thënë se PD dhe LSI kanë një objektiv të përbashkët.

Kryemadhi me logon e veçantë në filxhan: Me shembjen Rama ra në kurth, varrosi veten. Teatri do të ngrihet aty ku ishte
Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën dhe se teatri do të ngrihet aty ...
BalkanWeb | 21-May-2020 22:42
Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën dhe se teatri do të ngrihet aty ...

Kryemadhi: Me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën, teatri do të ngrihet aty ku ishte
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën, teatri do të ngrihet aty ku ishte.
Top Channel | 21-May-2020 22:41
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën, teatri do të ngrihet aty ku ishte.

A do ja hash veshin Edi Ramës? Kryemadhi: Mos u çudisni, se jam…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar.
Top Channel | 21-May-2020 22:35
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar.

A do ja hash veshin Edi Ramës? Kryemadhi: Mos u çudisni, se jam…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar. Kryemadhi tha se Teatri Kombëtar do të shembej edhe sikur aty të ishin 1 mijë veta dhe se shembja ...
AlMaKos | 22-May-2020 17:32
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar. Kryemadhi tha se Teatri Kombëtar do të shembej edhe sikur aty të ishin 1 mijë veta dhe se shembja ...

‘Ambasadorët u njohën me platformën tonë’, Kryemadhi: Ja çfarë u diskutua në takimin e opozitës me presidentin
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, duke folur në emisionin “Open” në Top Channel ka folur rreth takimit të opozitës me Presidentin.
Top Channel | 21-May-2020 22:18
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, duke folur në emisionin “Open” në Top Channel ka folur rreth takimit të opozitës me Presidentin.

LSI, Kryemadhi: Të vendosur të realizojmë ‘Zgjedhoren’
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, mbështet qëndrimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha, për reformën zgjedhore, për t’u kthyer në tryezë, pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “LSI nuk ka asnjë qëndrim ...
RTSH | 22-May-2020 16:44
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, mbështet qëndrimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha, për reformën zgjedhore, për t’u kthyer në tryezë, pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “LSI nuk ka asnjë qëndrim ...

Zbulohet dilema, ja kush e kishte dezhurnin natën që u shemb teatri
Shembja e Teatrit Kombëtar ka sjell debate të forta në emisionin “Open” në Top Channel, mes kryetares së LSI, Monika Kryemadhi dhe opinionistëve në panel.
Top Channel | 21-May-2020 22:10
Shembja e Teatrit Kombëtar ka sjell debate të forta në emisionin “Open” në Top Channel, mes kryetares së LSI, Monika Kryemadhi dhe opinionistëve në panel.

Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: LSI qëndrim të njëjtë me Bashën, të realizohet sa më parë
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar dhe shpreh të njëjtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore. Sipas saj, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur në emër të ...
Politiko | 22-May-2020 16:18
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar dhe shpreh të njëjtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore. Sipas saj, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur në emër të ...

Kryemadhi: Shembja e Teatrit provokim i Ramës për të na larguar nga tryeza e zgjedhores
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehet se prioriteti kryesor është reforma zgjedhore dhe përfundimi i saj sa më parë. Kryemadhi shkruan se shembja e Teatrit Kombëtar ishte provokim i Ramës për të na detyruar të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 16:18
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehet se prioriteti kryesor është reforma zgjedhore dhe përfundimi i saj sa më parë. Kryemadhi shkruan se shembja e Teatrit Kombëtar ishte provokim i Ramës për të na detyruar të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved