ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 07:09

Qytetarë të Shqipërisë! Të kërkojmë të drejtën tonë themelore

Qytetarë të Shqipërisë! Të kërkojmë të drejtën tonë themelore
Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin e reformës në ...
GazetaTema | 23-May-2020 16:06
Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin e reformës në ...

Këshilli i Metës mbi Drejtësinë, loja alla – Gjiknur me Zgjedhoren (që nuk është e tij) dhe një thirrje drejtuar qytetarëve shqiptarë!
Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin e reformës në ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 16:00
Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin e reformës në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved