ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:07

Protesta tek “Liqeni”, qytetarët thyejnë perimetrin: Kryeministri shoqërohet vetë me ministrin e përbrendshëm dhe të përjashtëm

Protesta tek “Liqeni”, qytetarët thyejnë perimetrin: Kryeministri shoqërohet vetë me ministrin e përbrendshëm dhe të përjashtëm
Sot pasdite është mbajtur një protestë tek “Liqeni Artificial i Tiranës” nga disa qytetarë të cilët kanë thyer me forcë perimetrin e policisë për shkak se fundjava u mbyll dhe nuk lejohej të kalohej në atë pjesë të ...
Politiko | 23-May-2020 19:54
Sot pasdite është mbajtur një protestë tek “Liqeni Artificial i Tiranës” nga disa qytetarë të cilët kanë thyer me forcë perimetrin e policisë për shkak se fundjava u mbyll dhe nuk lejohej të kalohej në atë pjesë të ...

Erion Kristo sfidon urdhrin dhe del nga liqeni: Kur të më fusni në burg, dua…
Pedagogu Erios Kristo nëpërmjet një status në Facebook kishte bërë me dije se do të dilte nga liqeni duke shpërfillur urdhrat.
Top Channel | 23-May-2020 19:37
Pedagogu Erios Kristo nëpërmjet një status në Facebook kishte bërë me dije se do të dilte nga liqeni duke shpërfillur urdhrat.

Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve
Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij për vendimin e marrë për të kufizuar fundjavën. Teksa përcjell zemërimin që ndjen me veten, pasi ...
TetovaSot | 23-May-2020 15:07
Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij për vendimin e marrë për të kufizuar fundjavën. Teksa përcjell zemërimin që ndjen me veten, pasi ...

“Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin”, gazetari tregon ç’i ndodhi këtë mëngjes kur donte të dilte nga Liqeni
Gazetari dhe profesori Erion Kristo nëpërmjet një shënimi në facebook ka treguar se çfarë i ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, ndërsa të gjithë thuajse ishin të përgatitur për lëvizje të lirë. Pas vendimit të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 12:29
Gazetari dhe profesori Erion Kristo nëpërmjet një shënimi në facebook ka treguar se çfarë i ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, ndërsa të gjithë thuajse ishin të përgatitur për lëvizje të lirë. Pas vendimit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved