ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:07

Presidenti i Polonisë dhuron 50 mijë maska dhe 1 mijë litra dezinfektues për Kosovën

Presidenti i Polonisë dhuron 50 mijë maska dhe 1 mijë litra dezinfektues për Kosovën
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...
PortaliOnline | 23-May-2020 19:05
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...

KFOR-i polak dhuron 50 mijë maska për mjekësinë kosovare
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:13
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...

?Polonia ndihmon Kosovën në ‘luftën’ ndaj pandemisë COVID-19
Në kuadër të reagimit të aleatëve të NATO-s ndaj pandemisë COVID-19, sot kontingjenti ushtarak i Polonisë në kuadër të KFOR-it iu ka shpërndarë institucioneve të shëndetit në Kosovë pajisje higjienike dhe për mbrojtje ...
Top Channel | 22-May-2020 19:56
Në kuadër të reagimit të aleatëve të NATO-s ndaj pandemisë COVID-19, sot kontingjenti ushtarak i Polonisë në kuadër të KFOR-it iu ka shpërndarë institucioneve të shëndetit në Kosovë pajisje higjienike dhe për mbrojtje ...

?Polonia ndihmon Kosovën në reagim ndaj pandemisë COVID-19
Dërgesa është pjesë e donacionit nga zyra e presidentit të Polonisë dhe përfshin 50.000 maska për fytyrë dhe 1000 litra dezinfektues, të cilat u bartën më 18 maj me aeroplanin ushtarak C-295M Casa të Forcave ajrore ...
Lajminet | 22-May-2020 18:08
Dërgesa është pjesë e donacionit nga zyra e presidentit të Polonisë dhe përfshin 50.000 maska për fytyrë dhe 1000 litra dezinfektues, të cilat u bartën më 18 maj me aeroplanin ushtarak C-295M Casa të Forcave ajrore ...

Polonia dhuron 50 mijë maska për Kosovën
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...
AlbInfo | 22-May-2020 13:21
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...

Polonia u del në ndihmë mjekëve kosovarë: Dhuron 50 mijë maska
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...
Indeks Online | 22-May-2020 13:01
Sot, kontigjenti ushtarak polak që operon me Forcën e Kosovës të udhëhequr nga NATO (KFOR) ka shpërndarë pajisje sanitare dhe mbrojtëse personale në Institucionet Shëndetësore në Kosovë, si pjesë e përgjigjes së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved