ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:31

Presidenti Trump: Objektet fetare të rihapen këtë fundjavë

Presidenti Trump: Objektet fetare të rihapen këtë fundjavë
Presidenti Trump thotë se i konsideron objektet fetare si qendra “jetike” dhe u ka bërë thirrje guvernatorëve të lejojnë rihapjen e tyre këtë fundjavë. “Sot identifikoj objektet fetare: kishat, sinagogat, xhamitë si ...
Illyriapress | 23-May-2020 03:33
Presidenti Trump thotë se i konsideron objektet fetare si qendra “jetike” dhe u ka bërë thirrje guvernatorëve të lejojnë rihapjen e tyre këtë fundjavë. “Sot identifikoj objektet fetare: kishat, sinagogat, xhamitë si ...

Trump iu drejtohet guvernatorëve: Hapini shtëpitë e adhurimi “menjëherë”
Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se do t’i përcaktojë shtëpitë e adhurimit si “thelbësore”, duke u bërë thirrje guvernatorëve të shtetit që të lejojnë hapjen e tyre “menjëherë”, transmeton Anadolu Agency (AA). ...
Shenja | 23-May-2020 00:52
Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se do t’i përcaktojë shtëpitë e adhurimit si “thelbësore”, duke u bërë thirrje guvernatorëve të shtetit që të lejojnë hapjen e tyre “menjëherë”, transmeton Anadolu Agency (AA). ...

Presidenti Trump: Objektet fetare të rihapen këtë fundjavë
Presidenti Trump thotë se i konsideron objektet fetare si qendra “jetike” dhe u ka bërë thirrje guvernatorëve të lejojnë rihapjen e tyre këtë fundjavë. “Sot identifikoj objektet fetare: kishat, sinagogat, xhamitë si ...
Zeri Amerikes | 23-May-2020 00:18
Presidenti Trump thotë se i konsideron objektet fetare si qendra “jetike” dhe u ka bërë thirrje guvernatorëve të lejojnë rihapjen e tyre këtë fundjavë. “Sot identifikoj objektet fetare: kishat, sinagogat, xhamitë si ...

Trump kërkon hapjen e objekteve fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
Portalb | 22-May-2020 23:54
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon hapjen e objekteve fetare
Alsat 2020-05-22T20:58:00+02:00 Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të ...
AlMaKos | 22-May-2020 21:15
Alsat 2020-05-22T20:58:00+02:00 Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të ...

Trump kërkon hapjen e objekteve fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
Shprehja | 22-May-2020 21:10
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon që të hapen objektet fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
Medial | 22-May-2020 21:10
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon hapjen e objekteve fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
TetovaSot | 22-May-2020 21:05
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon hapjen e objekteve fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
Alsat-M | 22-May-2020 20:59
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon që të hapen objektet fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 20:59
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon hapjen e objekteve fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
Radio Evropa e Lire | 22-May-2020 20:59
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Trump kërkon që të hapen objektet fetare
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 20:56
Në një konferencë për media në Shtëpinë e Bardhë, presidenti amerikan, Donald Trump ka bërë thirrje për hapje të objekteve fetare “menjëherë”, duke e konsideruar këtë gjë “të domosdoshme”. “Në Amerikë neve na duhet të ...

Studimi amerikan/ Koronavirusi nuk transmetohet lehtë nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve
Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) në SHBA, ka njoftuar se coronavirusi nuk përhapet lehtë nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, megjithëse në ...
Standard | 22-May-2020 00:34
Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) në SHBA, ka njoftuar se coronavirusi nuk përhapet lehtë nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, megjithëse në ...

“Covid-19 nuk mund të transmetohet me lehtësi nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve”
Koronavirusi nuk mund të përhapet me shumë lehtësi përmes prekjes së sipërfaqeve ose objekteve. Këtë e ka bërë të ditur Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA. Sipas agjencisë në fjalë, COVID-19 nuk ...
VizionPlus | 21-May-2020 17:06
Koronavirusi nuk mund të përhapet me shumë lehtësi përmes prekjes së sipërfaqeve ose objekteve. Këtë e ka bërë të ditur Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA. Sipas agjencisë në fjalë, COVID-19 nuk ...

Ekspertët e SHBA-së thonë se coronavirusi nuk transmetohet lehtë nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve
Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) në SHBA, ka njoftuar se coronavirusi nuk përhapet lehtë nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, megjithëse në ...
Shenja | 21-May-2020 14:38
Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) në SHBA, ka njoftuar se coronavirusi nuk përhapet lehtë nga prekja e sipërfaqeve ose objekteve. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, megjithëse në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved