ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:10

Premierliga konfirmon edhe dy raste me koronavirus

Premierliga konfirmon edhe dy raste me koronavirus
Premierliga e ka konfirmuar se edhe dy raste të tjera janë identifikuar si të infektuar me koronavirus nga testet e fundit që iu bënë të gjitha lojtarëve dhe anëtarëve të stafit të klubeve të Premierligës. Organi ...
Gazeta Express | 23-May-2020 23:23
Premierliga e ka konfirmuar se edhe dy raste të tjera janë identifikuar si të infektuar me koronavirus nga testet e fundit që iu bënë të gjitha lojtarëve dhe anëtarëve të stafit të klubeve të Premierligës. Organi ...

Premierliga: “Mendojmë se është sigurt për t’u rikthyer”
Shefi ekzekutiv i Premierligës, Richards Masters, ka thënë se organizata “është e sigurt në rikthim” për të rinisur Ligën në qershor. Premierliga është suspenduar që nga 13 marsi për shkak të pandemisë së koronavirusit, ...
Gazeta Express | 22-May-2020 23:26
Shefi ekzekutiv i Premierligës, Richards Masters, ka thënë se organizata “është e sigurt në rikthim” për të rinisur Ligën në qershor. Premierliga është suspenduar që nga 13 marsi për shkak të pandemisë së koronavirusit, ...

Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit
Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit të premten, si pjesë e përgatitjeve për ta rinisur sezonin e Premierligës. Prenetics – kompania bioteknologjike që e fitoi tenderin për t’i ...
Kosova Sot | 22-May-2020 15:56
Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit të premten, si pjesë e përgatitjeve për ta rinisur sezonin e Premierligës. Prenetics – kompania bioteknologjike që e fitoi tenderin për t’i ...

Klubet e Premierë Ligës përballen me rundin e dytë të testeve për Coronavirus
Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit të premten, si pjesë e përgatitjeve për ta rinisur sezonin e Premierligës. Prenetics – kompania bioteknologjike që e fitoi tenderin për t’i ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 15:37
Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit të premten, si pjesë e përgatitjeve për ta rinisur sezonin e Premierligës. Prenetics – kompania bioteknologjike që e fitoi tenderin për t’i ...

Klubet e Premierligës përballen me rundin e dytë të testeve për Covid-19
Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit të premten, si pjesë e përgatitjeve për ta rinisur sezonin e Premierligës. Prenetics – kompania bioteknologjike që e fitoi tenderin për t’i ...
Gazeta Express | 22-May-2020 15:32
Klubet e Premierligës do ta kryejnë edhe një rund të testeve të koronavirusit të premten, si pjesë e përgatitjeve për ta rinisur sezonin e Premierligës. Prenetics – kompania bioteknologjike që e fitoi tenderin për t’i ...

Lukaku del kundër Villas-Boas: Unë kurrë nuk e kam falur atë për mënyrën se si ai më trajtoi
Premier League duket se është përfshirë nga kaosi. Kur duhet të fillonin stërvitjet e vogla në grup, disa lojtarë kanë filluar që të mos i bashkohen kësaj ideje. I pari është Ngolo Kante, mesfushori francez i Chelseat, ...
GazetaBlic | 21-May-2020 20:33
Premier League duket se është përfshirë nga kaosi. Kur duhet të fillonin stërvitjet e vogla në grup, disa lojtarë kanë filluar që të mos i bashkohen kësaj ideje. I pari është Ngolo Kante, mesfushori francez i Chelseat, ...

Kante ka frikë të stërvitet
Në Premier League kanë rinisur seancat stërvitore individuale dhe në grupe të vogla, për tu përgatitur për çuarjen deri në fund të sezonit 2019-2020, megjithatë duket se jo çdo gjë ka shkuar sipas parashikimit. Kështu ...
Koha.mk | 21-May-2020 17:54
Në Premier League kanë rinisur seancat stërvitore individuale dhe në grupe të vogla, për tu përgatitur për çuarjen deri në fund të sezonit 2019-2020, megjithatë duket se jo çdo gjë ka shkuar sipas parashikimit. Kështu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved