ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:31

Premier League, kërkesë qeverisë për të rinisur stërvitjet normalisht

Premier League, kërkesë qeverisë për të rinisur stërvitjet normalisht
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...
Top Channel | 22-May-2020 23:56
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...

Liga Premier kërkon nga qeveria që të fillojnë me stërvitje në grup
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 23:00
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...

22:56 Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze Premierliga ka vendosur që të...
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...
Kosova Sot | 22-May-2020 22:59
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...

Zyrtare, mbyllet edhe një kampionat i futbollit
Kampionati i futbollit në Meksiko u ndërpre vetëm pas 10 javësh, ndërsa 2 muaj zgjatën bisedimet se a do të vazhdojë sezoni ose do të ndërpritet në tërësi, pasi që më parë liga dhe klubet sollën vendim që në 2 sezonet e ...
Alsat-M | 22-May-2020 22:31
Kampionati i futbollit në Meksiko u ndërpre vetëm pas 10 javësh, ndërsa 2 muaj zgjatën bisedimet se a do të vazhdojë sezoni ose do të ndërpritet në tërësi, pasi që më parë liga dhe klubet sollën vendim që në 2 sezonet e ...

Liga Premier kërkon nga qeveria që të fillojnë me stërvitje në grup
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...
Telegrafi | 22-May-2020 21:36
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...

Premier League i drejtohet me një kërkesë qeverisë angleze
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...
AlMaKos | 22-May-2020 22:00
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...

Shënohen dy gola të shpejtë në derbin e Berlinit
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...
GazetaBlic | 22-May-2020 21:51
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...

Premierliga kërkon nga qeveria që ekipet të nisin stërvitjet normalisht
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 21:10
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...

Premier League, kërkesë qeverisë për të rinisur stërvitjet normalisht
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...
Indeks Online | 22-May-2020 21:05
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...

Premierliga kërkon nga qeveria që ekipet të nisin stërvitjet normalisht
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...
Gazeta Express | 22-May-2020 20:56
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...

Premierliga ka një kërkesë për qeverinë angleze
Synimi i ligës angleze të futbollit është që Premierligë të rikthehet në mesin e muajit qershor, konkretisht në datën 12. Sipas tabloidit “The Times”, liga e futbollit është në pritje të protokollit të masave për ...
Lajminet | 22-May-2020 20:27
Synimi i ligës angleze të futbollit është që Premierligë të rikthehet në mesin e muajit qershor, konkretisht në datën 12. Sipas tabloidit “The Times”, liga e futbollit është në pritje të protokollit të masave për ...

FFM mes shëndetit të futbollistëve dhe interest të klubeve
Në takimin e dytë të skuadrave të Ligës së Parë me drejtuesit e FFM-së, të cilët një javë më parë ishin decid se nuk dëshirojnë që të vazhdojnë sezonin e ndërprerë, sot Federata e Futbollit doli me 3 propozime se si të ...
Alsat-M | 22-May-2020 19:50
Në takimin e dytë të skuadrave të Ligës së Parë me drejtuesit e FFM-së, të cilët një javë më parë ishin decid se nuk dëshirojnë që të vazhdojnë sezonin e ndërprerë, sot Federata e Futbollit doli me 3 propozime se si të ...

Liga angleze synon vazhdimin e edicionit, por në rast të mbylljes tabela përcaktohet në bazë të pikëve për ndeshje
Bordi i Ligës Angleze të Futbollit është takuar dje për të diskutuar pas takimit të klubeve në javën e kaluar, transmeton zeri.info Në këtë takim është diskutuar për çështjet financiare dhe operative si pasojë e krizës ...
Zeri | 21-May-2020 15:24
Bordi i Ligës Angleze të Futbollit është takuar dje për të diskutuar pas takimit të klubeve në javën e kaluar, transmeton zeri.info Në këtë takim është diskutuar për çështjet financiare dhe operative si pasojë e krizës ...

Sfidat e Bundesligës këtë fundjavë do të nisin në një mënyrë të veçantë
Në të gjitha ndeshjet e radhës në Bundesligës 1 dhe 2, të planifikuara për datën 27 dhe 28 maj do të mbahet nga një minutë heshtje në nderim për të gjithë personave në botë që humbën jetën nga pandemia Covid-19. Kështu ...
Telegraf | 21-May-2020 14:14
Në të gjitha ndeshjet e radhës në Bundesligës 1 dhe 2, të planifikuara për datën 27 dhe 28 maj do të mbahet nga një minutë heshtje në nderim për të gjithë personave në botë që humbën jetën nga pandemia Covid-19. Kështu ...

Të premtën vendoset për futbollin vendor
Drejtuesit e futbollit vendor, gjatë ditës së premte do të vendosin për ecurinë e sezonit aktual, pasi që në takimin e parë mes FFM dhe klubeve të Ligës së Parë, nuk kishte asnjë marrëveshje. Gjatë këtij takimi pritet ...
Alsat-M | 21-May-2020 14:14
Drejtuesit e futbollit vendor, gjatë ditës së premte do të vendosin për ecurinë e sezonit aktual, pasi që në takimin e parë mes FFM dhe klubeve të Ligës së Parë, nuk kishte asnjë marrëveshje. Gjatë këtij takimi pritet ...

Bundesliga vendosë të nderojë viktimat e COVID-19
Në dy xhirot e ardhshme, në dy nivelet më të larta të futbollit gjerman, do të mbahet nga një minutë heshtje para fillimit të ndeshjeve. “Përhapja e koronavirusit tashmë ka marrë shumë jetë në gjithë botën. Futbolli ...
Lajminet | 20-May-2020 22:56
Në dy xhirot e ardhshme, në dy nivelet më të larta të futbollit gjerman, do të mbahet nga një minutë heshtje para fillimit të ndeshjeve. “Përhapja e koronavirusit tashmë ka marrë shumë jetë në gjithë botën. Futbolli ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved