ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:25

Këngëtari Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, në makinë ishin edhe familjarë

Këngëtari Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, në makinë ishin edhe familjarë
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe disa anëtarë të famijes së tij u përfshin pak ditë më parë në një aksident automobilistik. Ai iu ka dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve të ndjekësve të tij përmes një video të ...
VizionPlus | 23-May-2020 18:51
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe disa anëtarë të famijes së tij u përfshin pak ditë më parë në një aksident automobilistik. Ai iu ka dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve të ndjekësve të tij përmes një video të ...

Plagoset një person në Podujevë
Pasditen e sotme në Podujevë një person është plagosur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘ Ali Ajeti’ dhe ...
Gazeta Express | 23-May-2020 19:20
Pasditen e sotme në Podujevë një person është plagosur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘ Ali Ajeti’ dhe ...

Policia jep detaje për plagosjen në Podujevë
Mbrëmë në qytetin e Podujevës ka pasur të shtëna me armë zjarri. Nga këto të shtëna një person është plagosur, ndërsa i dyshuari aktualisht gjendet në arrati. Komandanti i stacionit policor në Podujevë, Bekim Bislimi ...
Arbresh | 13-Jul-2018 10:22
Mbrëmë në qytetin e Podujevës ka pasur të shtëna me armë zjarri. Nga këto të shtëna një person është plagosur, ndërsa i dyshuari aktualisht gjendet në arrati. Komandanti i stacionit policor në Podujevë, Bekim Bislimi ...

Në person plagoset në Podujevë, Policia jep detaje
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha. “Më 23.05.2020 ...
Shprehja | 23-May-2020 19:08
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha. “Më 23.05.2020 ...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin për e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha “Më ...
Arbresh | 23-May-2020 19:05
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra. Rastin për e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha “Më ...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e ...
Medial | 23-May-2020 19:02
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e ...

Ermal Fejzullahu tregon se ka pësuar aksident me familjarët e tij
Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme. Në një video të publikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë. Këngëtari kishte qenë së bashku me disa ...
Lapsi | 23-May-2020 10:38
Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme. Në një video të publikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë. Këngëtari kishte qenë së bashku me disa ...

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e ...
Klan Kosova | 23-May-2020 18:59
Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë. I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e ...

Plagoset një person në Podujevë
Një person është therur më thikë më një fshat të Podujevës, ndërsa brenda qytetit ka pasur të shitna me armë në mes të një grupi. Policia e Kosovës ka njoftuar se në shatin Gllamnik të Podujevës është arrestuar i ...
Politiko | 13-Feb-2018 09:56
Një person është therur më thikë më një fshat të Podujevës, ndërsa brenda qytetit ka pasur të shitna me armë në mes të një grupi. Policia e Kosovës ka njoftuar se në shatin Gllamnik të Podujevës është arrestuar i ...

Plagoset një i ri në Podujevë
Një person rreth moshës 22 vjeçe është plagosur nga persona të paidentifikuar në komunën e Podujevës, pasditen e së shtunës, raporton “zeri.info”. Rastin për “zeri.info” e konfirmoi zëdhënësi i policisë për rajonin e ...
Zeri | 23-May-2020 18:47
Një person rreth moshës 22 vjeçe është plagosur nga persona të paidentifikuar në komunën e Podujevës, pasditen e së shtunës, raporton “zeri.info”. Rastin për “zeri.info” e konfirmoi zëdhënësi i policisë për rajonin e ...

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje
Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, ...
Telegraf | 22-May-2020 21:51
Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, ...

“Kam bërë aksident me familjen”; Ermal Fejzullahu sqaron gjendjen!
Ditën e djeshme në portalet kosovare qarkulloi lajmi se këngëtari Ermal Fejzullahu ks pësuar aksident teksa ndodhej në makinë me familjarët e tij. Teksa edne nuk dihej vërtetësia e këij lajmi, ka qenë vetë artistil i ...
Bordo | 23-May-2020 10:18
Ditën e djeshme në portalet kosovare qarkulloi lajmi se këngëtari Ermal Fejzullahu ks pësuar aksident teksa ndodhej në makinë me familjarët e tij. Teksa edne nuk dihej vërtetësia e këij lajmi, ka qenë vetë artistil i ...

Ermal Fejzullahu pëson aksident me veturë, thotë se gjendja e tij është e mirë
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se ditën e sotme (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa flet për gjendjen ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:05
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se ditën e sotme (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa flet për gjendjen ...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk kanë pësuar asnjë ...
Ina-Online | 23-May-2020 04:16
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk kanë pësuar asnjë ...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...
TetovaSot | 22-May-2020 23:32
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...
Zeri | 22-May-2020 23:20
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...

Ermal Fejzullahu aksidentohet në Prishtinë, nuk ka të lënduar
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë ndërsa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave kosovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Gjendja ...
Alsat-M | 22-May-2020 23:17
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë ndërsa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave kosovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Gjendja ...

Ermal Fejzuallahu flet pas aksidentit, tregon për gjendjen e tij
Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur të lënduar e ...
Indeks Online | 22-May-2020 20:04
Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur të lënduar e ...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij
Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore, shkruan . Këtë e ka konfirmuar për Lajmi.net, Bajram Krsaniqi, zyrtar për informim në Policinë e Kosovës për ...
Lajminet | 22-May-2020 19:56
Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore, shkruan . Këtë e ka konfirmuar për Lajmi.net, Bajram Krsaniqi, zyrtar për informim në Policinë e Kosovës për ...

Konfirmohet: Anulohet Sunny Hill Festival për këtë vit
GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve. GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar bashkë ...
GazetaBlic | 22-May-2020 19:41
GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve. GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar bashkë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved