ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:17

Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë

Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 20:20
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është ...

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë, arrestohet greku pas rezistencës me armë ndaj policisë
Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek. 47-vjeçari Dhimitri Aspioti, i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një ...
Gazeta Express | 23-May-2020 19:34
Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek. 47-vjeçari Dhimitri Aspioti, i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një ...

Rrëmbeu dhe përdhunoi shqiptaren, arrestohet greku i njohur si “dragoi i Kavos”
Arrestohet 47-vjeçari grek që rrëmbeu për 48 orë dhe pëdhunoi një 34-vjeçare shqiptarë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një kasolle në Agio Petro Lefkim, në ishullin e Korfuzit. Dhimitri Aspioti, i njohur me pseudonimin ...
VizionPlus | 23-May-2020 19:31
Arrestohet 47-vjeçari grek që rrëmbeu për 48 orë dhe pëdhunoi një 34-vjeçare shqiptarë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një kasolle në Agio Petro Lefkim, në ishullin e Korfuzit. Dhimitri Aspioti, i njohur me pseudonimin ...

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/  Arrestohet ‘dragoi i Kavos’, rezistencë me armë ndaj policisë
Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek.
Top Channel | 23-May-2020 18:30
Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved