ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 10:01

Dieta që i ka mundësuar Simon Cowellit të humbë 27 kilogramë

Dieta që i ka mundësuar Simon Cowellit të humbë 27 kilogramë
Producenti i famshëm, Simon Cowell, ka bërë të ditur se ka humbur plot 27 kilogramë prej se i është nënshtruar ndryshimit në mënyrën e jetesës dhe të ushqyerit. Në muajt e fundit është vërejtur ndryshim i madh në ...
Telegrafi | 23-May-2020 11:13
Producenti i famshëm, Simon Cowell, ka bërë të ditur se ka humbur plot 27 kilogramë prej se i është nënshtruar ndryshimit në mënyrën e jetesës dhe të ushqyerit. Në muajt e fundit është vërejtur ndryshim i madh në ...

Enca: Shtrati im akoma vetëm
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:38
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...

Momentet e fundit tragjike të yllit të WWE, Gaspard e hodhi djalin e tij në drejtim të ekipeve të shpëtimit dhe më pas është mbytur në ujë
Ylli i WWE, Shad Gaspard, është mbytur në ujë në brigjet e Venice Beach në Los Angeles të Kalifornisë. Ai dhe djali i tij dhjetëvjeçar, Aryeh, kishin hyrë për të notuar dhe në një moment ishin përfshirë nga një rrymë e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:24
Ylli i WWE, Shad Gaspard, është mbytur në ujë në brigjet e Venice Beach në Los Angeles të Kalifornisë. Ai dhe djali i tij dhjetëvjeçar, Aryeh, kishin hyrë për të notuar dhe në një moment ishin përfshirë nga një rrymë e ...

Xhensila dhe Besi pozojnë bashkë, komiku thotë se është e vërtetë thënia se çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:59
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...

Valon Shehu sjell një version akustik të këngës “Do të vish”
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:22
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...

Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:00
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...

Gruaja e Sead Kolasinac u ndal në aeroportin e Londrës, kishte me vete armë elektroshoku
Gruaja e Sead Kolasinac është ndalur nga policia britanike në një aeroport, duke qenë se kishte me vete një armë elektroshoku. Bella Kolasinac e kishte blerë elektroshokun për t’u mbrojtur, qëkur u sulmuan me thikë ...
Telegrafi | 23-May-2020 08:23
Gruaja e Sead Kolasinac është ndalur nga policia britanike në një aeroport, duke qenë se kishte me vete një armë elektroshoku. Bella Kolasinac e kishte blerë elektroshokun për t’u mbrojtur, qëkur u sulmuan me thikë ...

Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani
Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:44
Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së ...

Agnesa Vuthaj me imazhe të tjera nga fotosesioni i ri: Para se të bëhesha bionde
Agnesa Vuthaj është njëra nga modelet më të komentuara në estradën shqiptare, e cila ka thyer edhe kufijtë shqiptarë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, e po ashtu ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:41
Agnesa Vuthaj është njëra nga modelet më të komentuara në estradën shqiptare, e cila ka thyer edhe kufijtë shqiptarë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, e po ashtu ...

Arta Bajrami dhe Don Arbas lansojnë projektin e ri “Pse mu”
Ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami paralajmëroi projektin e saj të ri muzikor, i cili u publikua ditën e sotme (e premte). “Pse mu” titullohet kënga e re, e cila erdhi si bashkëpunim me këngëtarin dhe njëherësh ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:31
Ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami paralajmëroi projektin e saj të ri muzikor, i cili u publikua ditën e sotme (e premte). “Pse mu” titullohet kënga e re, e cila erdhi si bashkëpunim me këngëtarin dhe njëherësh ...

Dafina Zeqiri: Paramendojeni si ndihen gjithe¨ miqte¨ e mi qe¨ jetojne¨ me afte¨si te¨ kufizuara
Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, duke u dhuruar fansave të saj imazhe nga jeta e saj. Në një postim të fundit, ajo është parë në sheshin “Skenderbeu”, ku janë vendosur rreth 120 ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:31
Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, duke u dhuruar fansave të saj imazhe nga jeta e saj. Në një postim të fundit, ajo është parë në sheshin “Skenderbeu”, ku janë vendosur rreth 120 ...

Pasi shkoi në Zvicër te vajza e tij, Loredana kërkon të bëhet bashkë me Mozzik?
Ka disa ditë që Anxhelina Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë, shkruan GazetaBlic. Modelja dhe këngëtarja po kalon ditë relaksi pas një periudhe të gjatë izolimi. View this post on Instagram You had me at ...
GazetaBlic | 23-May-2020 11:43
Ka disa ditë që Anxhelina Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë, shkruan GazetaBlic. Modelja dhe këngëtarja po kalon ditë relaksi pas një periudhe të gjatë izolimi. View this post on Instagram You had me at ...

“Çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit”, ky është rasti i Xhensilës me Besin?
Xhensila dhe Besi janë prej çiftet më të dashur për publikun shqiptarë dhe dashura e tyre është shembull. Dyshja përveç dedikimeve shpesh herë sjellin edhe momente qesharake nga përditshmëria e tyre e së fundi në një ...
Indeks Online | 23-May-2020 11:31
Xhensila dhe Besi janë prej çiftet më të dashur për publikun shqiptarë dhe dashura e tyre është shembull. Dyshja përveç dedikimeve shpesh herë sjellin edhe momente qesharake nga përditshmëria e tyre e së fundi në një ...

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart
Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan . Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta. Ajo ...
Lajminet | 23-May-2020 10:50
Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan . Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta. Ajo ...

Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon pushimet në Dhërmi, sjell poza atraktive në bikini
Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mungon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë gjë. Së ...
GazetaBlic | 23-May-2020 10:29
Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mungon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë gjë. Së ...

Njihuni me shefin 1-vjeçar që ka 1,3 milionë ndjekës në Instagram
Është vetëm 1 vjeç, por videot e tij të gatimit po bëjnë namin në Instagram, aty ku ka plot 1,3 milionë ndjekës. Në klipe, vogëlushi Kobe Wian shihet duke “përgatitur” receta të ndryshme, por më shumë duke provuar ...
Gazeta Express | 23-May-2020 10:24
Është vetëm 1 vjeç, por videot e tij të gatimit po bëjnë namin në Instagram, aty ku ka plot 1,3 milionë ndjekës. Në klipe, vogëlushi Kobe Wian shihet duke “përgatitur” receta të ndryshme, por më shumë duke provuar ...

Khloe merr vëmendje me këtë detaj në paraqitjen e fundit
Khloe Kardashian nuk është më pak e përfolur sesa motrat e saj Kim, Kylie, Kendall e Kourtney, shkruan . Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe atraktive, kur shfaqet e veshur në të bardha, teksa vë ...
Lajminet | 23-May-2020 10:18
Khloe Kardashian nuk është më pak e përfolur sesa motrat e saj Kim, Kylie, Kendall e Kourtney, shkruan . Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe atraktive, kur shfaqet e veshur në të bardha, teksa vë ...

Era Istrefi vazhdon të sjellë fotografi nga shtëpia e saj
Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj, për shkak të rregullave ndaj pandemisë coronavirus. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke numëruar kështu 1.5 ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:33
Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj, për shkak të rregullave ndaj pandemisë coronavirus. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke numëruar kështu 1.5 ...

Anxhelina sjell tjetër pozë tërheqëse: Jeta është më e mirë në bikini
Pandemia e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po kalon kohë të mirë, shkruan . Këngëtarja kohë pas kohe ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli, ndërsa nuk i ka harruar fotografitë për ndjekësit. ...
Lajminet | 23-May-2020 09:34
Pandemia e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po kalon kohë të mirë, shkruan . Këngëtarja kohë pas kohe ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli, ndërsa nuk i ka harruar fotografitë për ndjekësit. ...

Emina Çunmulaj po feston ditëlindjen e vajzës, pamje nga festa brenda shtëpisë së saj
Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u paraqit ...
GazetaBlic | 23-May-2020 09:25
Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u paraqit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved