ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 02:13

Palermo merr një lajm pozitiv, promovohet në Serie C

Palermo merr një lajm pozitiv, promovohet në Serie C
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simoni për atë se çfarë i ka ofruar në karrierën e tij, pasi ish-shefi i Interit ndërroi jetë të Premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë të karrierës së tij në Inter nën Simonin në vitet ...
GazetaBlic | 22-May-2020 23:44
Ronaldo ka falënderuar Luigi Simoni për atë se çfarë i ka ofruar në karrierën e tij, pasi ish-shefi i Interit ndërroi jetë të Premten. Ronaldo shijoi sezonin më të mirë të karrierës së tij në Inter nën Simonin në vitet ...

Ronaldo falënderon Luigi Simonin: Ti ishe dirigjenti, ne orkestra
Me rastin e vdekjes së Luigi Simonit, Fenomeni Ronaldo e ka falënderuar trajnerin që e ka mësuar shumë më tepër sa që kishte imagjinuar. Sezoni më i mirë i brazilianit te Interi ishte nën drejtimin e strategut italian ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:32
Me rastin e vdekjes së Luigi Simonit, Fenomeni Ronaldo e ka falënderuar trajnerin që e ka mësuar shumë më tepër sa që kishte imagjinuar. Sezoni më i mirë i brazilianit te Interi ishte nën drejtimin e strategut italian ...

Ka ndërruar jetë trajneri Luigi Simoni që drejtoi Interin dhe Lazion
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:56
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...

Ish-trajneri i Interit, Simoni, vdiq në moshën 81-vjeçare
Ish-trajneri i Interit të Milanos, Gigi Simoni, ka vdekur në moshën 81-vjeçare, ka njoftuar klubi të premten. Simoni është fitues i Kupës UEFA me ekipin që përfshinte brazilianin Ronaldo. Simoni ka drejtuar skuadra të ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 20:33
Ish-trajneri i Interit të Milanos, Gigi Simoni, ka vdekur në moshën 81-vjeçare, ka njoftuar klubi të premten. Simoni është fitues i Kupës UEFA me ekipin që përfshinte brazilianin Ronaldo. Simoni ka drejtuar skuadra të ...

Ndërron jetë trajner i mirënjohur i Juta Xhazit
Një lajm jo i mirë vjen për botën e sportit në përgjithësi dhe basketbollin në veçanti. Ish trajneri legjendar i Juta Xhazit, Xherri Sloan, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare. Ai ishte trajner kryesor i Juta Xhazit ...
Alsat-M | 22-May-2020 19:56
Një lajm jo i mirë vjen për botën e sportit në përgjithësi dhe basketbollin në veçanti. Ish trajneri legjendar i Juta Xhazit, Xherri Sloan, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare. Ai ishte trajner kryesor i Juta Xhazit ...

Fitoi kupën UEFA me Ronaldon, vdes ish-trajneri i Interit
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...
Gazeta Dita | 22-May-2020 19:53
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...

Ndërron jetë Gigi Simoni, ka fituar dhe kupën UEFA
Luigi Simonin, i njohur nga të gjithë si Gigi ka ndërruar jetë. Trajneri 81-vjeçar ka pësuar një iktus në qershorin e vitit të kaluar dhe nuk arriti të fitojë betejën me pasojat që i la. Simoni ka drejtuar në karrierën ...
Politiko | 22-May-2020 18:37
Luigi Simonin, i njohur nga të gjithë si Gigi ka ndërruar jetë. Trajneri 81-vjeçar ka pësuar një iktus në qershorin e vitit të kaluar dhe nuk arriti të fitojë betejën me pasojat që i la. Simoni ka drejtuar në karrierën ...

Futbolli italian në zi, ndahet nga jeta ish-trajneri i Interit
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...
Telegraf | 22-May-2020 16:15
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...

Vdes ish trajneri i Interit
Futbolli Italian humbi ketë të premte një nga personazhet më të njohur të trainingut në vitet 1990- 2000. Gigi Simoni ish tekniku i Interit, Napolit dhe Lazios u nda nga jeta në moshën 81 vjec. Ai kishte pasur probleme ...
VizionPlus | 22-May-2020 15:03
Futbolli Italian humbi ketë të premte një nga personazhet më të njohur të trainingut në vitet 1990- 2000. Gigi Simoni ish tekniku i Interit, Napolit dhe Lazios u nda nga jeta në moshën 81 vjec. Ai kishte pasur probleme ...

Bale sygjerohet nga Berbatov: Nëse nuk të vlerësojnë tek Real Madrid largohu
Një lajm jo i mirë vjen për botën e sportit në përgjithësi dhe basketbollin në veçanti . Ish trajneri legjendar i Utah Jazz, Jerry Sloan, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare, sipas ish lojtarit të Jazz, Mehmet Okur. ...
GazetaBlic | 22-May-2020 18:11
Një lajm jo i mirë vjen për botën e sportit në përgjithësi dhe basketbollin në veçanti . Ish trajneri legjendar i Utah Jazz, Jerry Sloan, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare, sipas ish lojtarit të Jazz, Mehmet Okur. ...

Lajm i kobshëm: Vdes trajneri legjendar i NBA, Jerry Sloan
Ish trajneri legjendar i Utah Jazz, Jerry Sloan, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare, sipas ish lojtarit të Jazz, Mehmet Okur, përcjell . Sloan ka qenë trajner kryesor i Utah për 23 vjet, duke i dërguar në Play Off 15 ...
Lajminet | 22-May-2020 16:59
Ish trajneri legjendar i Utah Jazz, Jerry Sloan, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare, sipas ish lojtarit të Jazz, Mehmet Okur, përcjell . Sloan ka qenë trajner kryesor i Utah për 23 vjet, duke i dërguar në Play Off 15 ...

Moratti kujton Simoni-n: Një trajner fisnik, të cili iu mohua një kampionat
Në ditën e kujtimit të suksesit të Inter-it në finalen e Champions League kundër Bayern Munich, bota zikaltër është tronditur nga një lajm i trishtuar. Ndarja nga jeta e ish-trajnerit Gigi Simoni në moshën 81 vjeç. “Ka ...
Indeks Online | 22-May-2020 16:50
Në ditën e kujtimit të suksesit të Inter-it në finalen e Champions League kundër Bayern Munich, bota zikaltër është tronditur nga një lajm i trishtuar. Ndarja nga jeta e ish-trajnerit Gigi Simoni në moshën 81 vjeç. “Ka ...

Vidal “godet” Chiellinin: Gaboi me shkrimet rreth futbollistëve në librin e tij
Ka ndërruar jetë trajneri i mirënjohur italian, Gigi Simoni. Ish-tekniku i Interit, e i cili ishte afër titullit me zikaltërit në vitin 2002, ka vdekur sot, bëjnë të ditur mediat italiane, përcjell GazetaBlic . Simoni ...
GazetaBlic | 22-May-2020 15:49
Ka ndërruar jetë trajneri i mirënjohur italian, Gigi Simoni. Ish-tekniku i Interit, e i cili ishte afër titullit me zikaltërit në vitin 2002, ka vdekur sot, bëjnë të ditur mediat italiane, përcjell GazetaBlic . Simoni ...

Ndërron jetë ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni
Futbolli italian dhe jo vetëm ditën e sotme e ka pranuar një lajm të zi, shkruan Zeri.info. Ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare, ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni. Simoni u bë shumë i njohur në Itali kur në vitin ...
Zeri | 22-May-2020 14:45
Futbolli italian dhe jo vetëm ditën e sotme e ka pranuar një lajm të zi, shkruan Zeri.info. Ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare, ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni. Simoni u bë shumë i njohur në Itali kur në vitin ...

Vdes Luigi Simoni, ish trajneri i Inter, Lazio e Napoli
Luigi Simoni, ish trajner i skuadrave si Inter, Napoli e Lazio, ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare, përcjell . Italiani ishte shtrirë në spital pasi pësoi një sulm në vitin 2019, dhe ka ndërruar jetë sot, më 20 maj, ...
Lajminet | 22-May-2020 14:39
Luigi Simoni, ish trajner i skuadrave si Inter, Napoli e Lazio, ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare, përcjell . Italiani ishte shtrirë në spital pasi pësoi një sulm në vitin 2019, dhe ka ndërruar jetë sot, më 20 maj, ...

Vdes trajneri i njohur italian, ishte pranë titullit me Interin
Në moshën 81-vjeçare është shuar përgjithmonë ish-trajneri i njohur Gigi Simoni. Trajneri i famshëm italian ka drejtuar dhjetëra skuadra, ndërsa ishte pranë titullit me Interin në vitin 2002. Si futbollist ka luajtur me ...
Indeks Online | 22-May-2020 14:28
Në moshën 81-vjeçare është shuar përgjithmonë ish-trajneri i njohur Gigi Simoni. Trajneri i famshëm italian ka drejtuar dhjetëra skuadra, ndërsa ishte pranë titullit me Interin në vitin 2002. Si futbollist ka luajtur me ...

Pas një viti në gjendje të rëndë shëndetësore, ndahet nga jeta ish trajneri i Interit
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...
SuperSport | 22-May-2020 14:16
Futbolli italian është në zi, pasi mesditën e sotme u nda nga jeta në moshën 81-vjeçare, ish trajneri i njohur Gigi Simoni, i cili pësoi një atak në zemër qershorin e vitit të kaluar dhe që atëherë ndodhej në kushte të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved