ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:17

Pako e rimëkëmbjes ekonomike prej 1.1 miliard euro gati javën tjetër, përfshin të gjitha bizneset

Pako e rimëkëmbjes ekonomike prej 1.1 miliard euro gati javën tjetër, përfshin të gjitha bizneset
Pakoja e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:51
Pakoja e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...

Pakoja e Rimëkëmbjes 1.1 miliardëshe gati javën tjetër, përfshinë të gjitha bizneset
Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i cili ka përgatitur plani e Pakos për Rimëkëmbje ekonomike. Sipas tij, kjo pako do të realizohet përmes kredisë, granteve ...
Lajminet | 23-May-2020 08:20
Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i cili ka përgatitur plani e Pakos për Rimëkëmbje ekonomike. Sipas tij, kjo pako do të realizohet përmes kredisë, granteve ...

Pakoja e Rimëkëmbjes 1.1 miliardëshe gati javën tjetër, përfshinë të gjitha bizneset
Pako e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...
Klan Kosova | 23-May-2020 08:17
Pako e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...

Pakoja e Rimëkëmbjes 1.1 miliardëshe gati javën tjetër, përfshinë të gjitha bizneset
Pako e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...
Medial | 23-May-2020 08:17
Pako e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...

Javën tjetër prezantohet Pakoja e rimëkëmbjes ekonomike prej 1.1 miliard euro
Pako e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...
Gazeta Express | 23-May-2020 08:14
Pako e rimëkëmbjes ekonomike do të prezantohet javën tjetër, vlera e të cilës parashihet të jetë prej 1.1 miliard euro. Zëvendësministri i Financave dhe Transfereve, Ilir Aliu, tha se Qeveria ka formuar komisionin i ...

Kompanitë eksportuese rrezikojnë mbylljen, kërkohet t’u ndahen 10 milionë euro
Oda Ekonomike Amerikane e Kosovës (OEAK) kërkon të zbatohen masat nga Pakoja Emergjente Fiskale, përfshirë edhe përkrahjen për eksportuesit. Ministria e Financave dhe Transfereve nga Pako Emergjente Fiskale ka ndarë 10 ...
Zeri | 22-May-2020 09:10
Oda Ekonomike Amerikane e Kosovës (OEAK) kërkon të zbatohen masat nga Pakoja Emergjente Fiskale, përfshirë edhe përkrahjen për eksportuesit. Ministria e Financave dhe Transfereve nga Pako Emergjente Fiskale ka ndarë 10 ...

Kompanitë eksportuese në rrezik të mbyllen, kërkohet t’u ndahen 10 milionë euro
Ministria e Financave dhe Transfereve nga Pako Emergjente Fiskale ka ndarë 10 milionë euro për ndërmarrjet eksportuese të cilat janë goditur nga pandemia. Kryetari i Odës Ekonomike Amerikane, Arian Zeka, në një ...
Lajminet | 22-May-2020 09:02
Ministria e Financave dhe Transfereve nga Pako Emergjente Fiskale ka ndarë 10 milionë euro për ndërmarrjet eksportuese të cilat janë goditur nga pandemia. Kryetari i Odës Ekonomike Amerikane, Arian Zeka, në një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved