ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:45

PDK: Vetëvendsoja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese

PDK: Vetëvendsoja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje i ka sulmuar ...
Klan Kosova | 23-May-2020 19:23
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje i ka sulmuar ...

PDK: Vetëvendsoja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje i ka sulmuar ...
Medial | 23-May-2020 19:23
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje i ka sulmuar ...

PDK: VV është parti ekstreme, njëherë ka sulmuar sistemin tash po sulmon zërat kritikë
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka hedhur një sërë akuzash ndaj Lëvizjes e Vetëvendosje. Përmes një shkrimi në Facebook, ai thotë se ky subjekt politik, në vazhdimësi ka sulmuar Kuvendin, kërcënuar Gjykatën ...
Telegrafi | 23-May-2020 18:33
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka hedhur një sërë akuzash ndaj Lëvizjes e Vetëvendosje. Përmes një shkrimi në Facebook, ai thotë se ky subjekt politik, në vazhdimësi ka sulmuar Kuvendin, kërcënuar Gjykatën ...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi ka shkruar në ...
Indeks Online | 23-May-2020 18:33
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi ka shkruar në ...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi ka shkruar në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 18:21
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi ka shkruar në ...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi ka shkruar në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:18
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi ka shkruar në ...

Zëdhënësi i PDK-së: VV kërcënoi Kushtetuesen e Policinë, të njëjtën po e bëjnë me mediat
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi ka akuzuar ashpër Vetëvendosjen për siç thotë ai kërcënime ndaj mediave. Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet e VV-së ndaj ...
Arbresh | 23-May-2020 17:56
Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi ka akuzuar ashpër Vetëvendosjen për siç thotë ai kërcënime ndaj mediave. Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet e VV-së ndaj ...

Zëdhënësi i PDK-së: VV kërcënoi Kushtetuesen e Policinë, të njëjtën po e bëjnë me mediat
Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet e VV-së ndaj mediave, pasi që sipas tij njëjtë ka ndodhur edhe me Kushtetuesen, Policinë e çdo institucion tjetër të ...
Lajminet | 23-May-2020 17:32
Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet e VV-së ndaj mediave, pasi që sipas tij njëjtë ka ndodhur edhe me Kushtetuesen, Policinë e çdo institucion tjetër të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved