ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 05:16

Osmani propozon që vetura e Rugovës të ruhet në muze

Osmani propozon që vetura e Rugovës të ruhet në muze
Kryetarja e Kosovës të Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Përmes një postimi në ...
Shprehja | 23-May-2020 22:05
Kryetarja e Kosovës të Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Përmes një postimi në ...

Osmani propozon që vetura e Rugovës të ruhet në muze
Kryetarja e Kosovës të Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Përmes një postimi në ...
Alsat-M | 23-May-2020 22:03
Kryetarja e Kosovës të Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Përmes një postimi në ...

?Osmani propozon që vetura e Rugovës të ruhet në muze
Përmes një postimi në Facebook, një ditë para “Ditës së Presidentit”, Osmani ka thënë se “ajo veturë nuk guxon ta mbulojë pluhuri i harresës. Ajo është dëshmi se duhet ta ruajmë kujtesën kolektive e jo të bëhemi pjesë e ...
Lajminet | 23-May-2020 22:03
Përmes një postimi në Facebook, një ditë para “Ditës së Presidentit”, Osmani ka thënë se “ajo veturë nuk guxon ta mbulojë pluhuri i harresës. Ajo është dëshmi se duhet ta ruajmë kujtesën kolektive e jo të bëhemi pjesë e ...

Vetura në të cilën ishte sulmuar Ibrahim Rugova të ruhet në muze, propozon Vjosa Osmani
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura, në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Në një postim në ...
Indeks Online | 23-May-2020 21:34
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura, në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Në një postim në ...

Vetura në të cilën ishte sulmuar Ibrahim Rugova të ruhet në muze, propozon Vjosa Osmani
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura, në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Në një postim në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 21:28
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka propozuar që vetura, në të cilën ndodhej ish-presidenti Ibrahim Rugova kur ishte sulmuar në vitin 2005 në rrugën “Agim Ramadani”, të ruhet në muze. Në një postim në ...

Osmani propozon që vetura në të cilën ishte sulmuar Rugova të ruhet në muze
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova. Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...
Telegrafi | 23-May-2020 21:14
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova. Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...

Osmani kërkon vendosjen në muze të veturës ku ishte Rugova kur iu bë atentati
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka kujtuar presidentin e ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugovën, me rastin e 24 majit, Ditës së Presidentit. Në një postim në Facebook, Osmani, që është edhe nënkryetare e ...
Zeri | 23-May-2020 21:14
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka kujtuar presidentin e ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugovën, me rastin e 24 majit, Ditës së Presidentit. Në një postim në Facebook, Osmani, që është edhe nënkryetare e ...

Osmani në Ditën e Presidentit kujton Rugovën dhe sulmin ndaj tij – propozon që vetura e sulmit të bëhet muze
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...
Medial | 23-May-2020 21:02
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...

Osmani në Ditën e Presidentit kujton Rugovën dhe sulmin ndaj tij – propozon që vetura e sulmit të bëhet muze
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...
Arbresh | 23-May-2020 20:59
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...

Osmani në Ditën e Presidentit kujton Rugovën dhe sulmin ndaj tij – propozon që vetura e sulmit të bëhet muze
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...
Klan Kosova | 23-May-2020 20:57
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, në prag të 24 majit Ditës së Presidentit, ka kujtuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova Osmani sot ka vizituar edhe varrin e presidentit të ndjerë, duke kujtuar me përkulje dhe me ...

A po merr pjesë Vjosa Osmani në mbledhjen e Gripit Parlamentar të LDK-së?
Ende nuk dihet nëse nënkryetarja e kësaj partie, njëherit kryetarja e Kuvendit është duke marrë pjesë në këtë mbledhje. Anëtari i kryesisë së LDK-së, Arban Abrashi, derisa u pyet se a po marr pjesë, Vjosa Osmani në këtë ...
Lajminet | 21-May-2020 13:28
Ende nuk dihet nëse nënkryetarja e kësaj partie, njëherit kryetarja e Kuvendit është duke marrë pjesë në këtë mbledhje. Anëtari i kryesisë së LDK-së, Arban Abrashi, derisa u pyet se a po marr pjesë, Vjosa Osmani në këtë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved