ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:25

Olta Boka në pritje të fëmijës së parë

Olta Boka në pritje të fëmijës së parë
Gjithsesi, edhe pse barku i saj i rrumbullakosur tashme eshte i dukshem, vete kengetarja nuk ka bere ende nje deklarate per te konfirmuar lajmet. Siç dihet, partneri i saj eshte djali i njerit prej ish deputeteve qe ...
ikub.al | 23-May-2020 11:54
Gjithsesi, edhe pse barku i saj i rrumbullakosur tashme eshte i dukshem, vete kengetarja nuk ka bere ende nje deklarate per te konfirmuar lajmet. Siç dihet, partneri i saj eshte djali i njerit prej ish deputeteve qe ...

Olta Goxhari publikon foto me barkun e rrumbullakosur
Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. U mësua se Olta i ka kaluar tashmë javët e rrezikut, mirëpo ende nuk është zbuluar gjinia e bebushit ...
Lapsi | 23-May-2020 19:11
Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. U mësua se Olta i ka kaluar tashmë javët e rrezikut, mirëpo ende nuk është zbuluar gjinia e bebushit ...

Olta publikon foto me barkun e rrumbullakosur
Olta Gixhari është në pritje të ëmbël. Olta Gixhari ashtu siç kishte paralajmëruar, ka publikuar një foto për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net. Në postimin e bërë aktorja ka filluar një lloj ...
Zeri | 23-May-2020 19:28
Olta Gixhari është në pritje të ëmbël. Olta Gixhari ashtu siç kishte paralajmëruar, ka publikuar një foto për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net. Në postimin e bërë aktorja ka filluar një lloj ...

Olta Gixhari publikon foton me barkun e rrumbullakosur
Olta Gixhari është një nga aktoret më simpatike dhe më të dashura për publikun. Bukuroshja bjonde prej kohësh është në një pritje të ëmbël, dhe të gjithë mezi kanë pritur ta shohin me barkun e rrumbullakosur.Ajo vetë u ...
Lexo | 23-May-2020 18:28
Olta Gixhari është një nga aktoret më simpatike dhe më të dashura për publikun. Bukuroshja bjonde prej kohësh është në një pritje të ëmbël, dhe të gjithë mezi kanë pritur ta shohin me barkun e rrumbullakosur.Ajo vetë u ...

Olta Boka në pritje të fëmijës së parë me djalin e ish-deputetit të LSI
Këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Prej një viti, ajo konfirmoi lidhjen e saj me djalin e ish deputetit Shezai Rrokaj, të quajtur Iv, ndërsa “ Iconstyle.al ” shkruan ...
Politiko | 23-May-2020 14:16
Këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Prej një viti, ajo konfirmoi lidhjen e saj me djalin e ish deputetit Shezai Rrokaj, të quajtur Iv, ndërsa “ Iconstyle.al ” shkruan ...

10 të famshëm të cilët janë prindër të binjakëve
Edhe pse kjo periudhë izolimi për shkak të pandemisë globale Covid-19 ka qenë jo dhe aq e mirë për një pjesë të madhe të njerëzve, për një pjesë tjetër kanë qenë ditët më të mira të jetës, shkruan GazetaBlic. Disa nga ...
GazetaBlic | 23-May-2020 14:08
Edhe pse kjo periudhë izolimi për shkak të pandemisë globale Covid-19 ka qenë jo dhe aq e mirë për një pjesë të madhe të njerëzve, për një pjesë tjetër kanë qenë ditët më të mira të jetës, shkruan GazetaBlic. Disa nga ...

RAPORTO Olta Boka shtatzënë për herë të parë
Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e bëri lidhjen ...
Ina-Online | 23-May-2020 13:05
Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e bëri lidhjen ...

Olta Boka në pritje të ëmbël
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...
Lapsi | 23-May-2020 10:09
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...

Vit i mbarë për show bizin shqiptar: Edhe këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë!
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...
Lexo | 23-May-2020 11:10
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë
Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e bëri lidhjen ...
AlMaKos | 23-May-2020 10:04
Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e bëri lidhjen ...

Periudhë e ëmbël për Olta Bokën; artistja në pritje të fëmijës së parë!
Ndonëse prej vitesh po jeton një histori të bukur dashurie, këngëtarja Olta Boka ka preferuar që lidhjen me partnerin e saj Ivin ajo ta shijojë privatisht larg kërshërisë së publikut. Në jetën e çifit po ndodh ngjarja ...
Bordo | 23-May-2020 10:02
Ndonëse prej vitesh po jeton një histori të bukur dashurie, këngëtarja Olta Boka ka preferuar që lidhjen me partnerin e saj Ivin ajo ta shijojë privatisht larg kërshërisë së publikut. Në jetën e çifit po ndodh ngjarja ...

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë
Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:46
Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë ...

Kim Kardashian merr vëmendjen me paraqitjen në të brendshme në rezidencën e saj
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...
GazetaBlic | 23-May-2020 09:14
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...

Një mama sexy si Olta Gixhari…
Pak ditë më parë, revista “Who” zbuloi se aktorja bukuroshe, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Këtë lajm e konfirmoi edhe vetë Olta me anë të një fotoje, ku shfaqej me partnerin e saj dhe shkruante: “Mami dhe ...
Telegraf | 21-May-2020 22:04
Pak ditë më parë, revista “Who” zbuloi se aktorja bukuroshe, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Këtë lajm e konfirmoi edhe vetë Olta me anë të një fotoje, ku shfaqej me partnerin e saj dhe shkruante: “Mami dhe ...

Olta Gixhari flet për gjininë e bebes
Olta Gixhari gjatë javës së kaluar kishte konfirmuar se është shtatzënë, dhe në media u spekulua shumë për gjininë e bebes, shkruan . Mirëpo, ajo gjatë ditës së djeshme me një postim të bërë në Instagram i dha fund të ...
Lajminet | 22-May-2020 11:12
Olta Gixhari gjatë javës së kaluar kishte konfirmuar se është shtatzënë, dhe në media u spekulua shumë për gjininë e bebes, shkruan . Mirëpo, ajo gjatë ditës së djeshme me një postim të bërë në Instagram i dha fund të ...

Majk ia feston djalit ditëlindjen dy ditë me vonesë, zbulon dhuratën që i bëri atij
Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Tashmë Klea ka zbuluar se ajo do sjell në jetë një djalë. E pak para se bebi të vijë në jetë, çifti kanë realizuar një ...
GazetaBlic | 22-May-2020 08:42
Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Tashmë Klea ka zbuluar se ajo do sjell në jetë një djalë. E pak para se bebi të vijë në jetë, çifti kanë realizuar një ...

Lajm i bukur: Aktorja Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit
Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit me zemër ...
Lexo | 21-May-2020 19:59
Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit me zemër ...

Almeda Abazi: Agjëroj që nga mosha 15 vjeçare
Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit me zemër për ...
GazetaBlic | 21-May-2020 18:52
Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit me zemër për ...

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, aktorja: Vazhdoj bëj seksin…
Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit me zemër ...
AlMaKos | 21-May-2020 18:05
Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë djalë. “Faleminderit me zemër ...

Elgiti pret me padurim të bëhet baba, nis përgatitjet për të mirëpritur foshnjën
Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, shkruan . Moderatorja është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa kohë pas kohe sjell imazhe me të ...
Lajminet | 21-May-2020 17:17
Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, shkruan . Moderatorja është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa kohë pas kohe sjell imazhe me të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved