ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 10:21

Olta Boka në pritje të fëmijës së parë

Olta Boka në pritje të fëmijës së parë
Gjithsesi, edhe pse barku i saj i rrumbullakosur tashme eshte i dukshem, vete kengetarja nuk ka bere ende nje deklarate per te konfirmuar lajmet. Siç dihet, partneri i saj eshte djali i njerit prej ish deputeteve qe ...
ikub.al | 23-May-2020 11:54
Gjithsesi, edhe pse barku i saj i rrumbullakosur tashme eshte i dukshem, vete kengetarja nuk ka bere ende nje deklarate per te konfirmuar lajmet. Siç dihet, partneri i saj eshte djali i njerit prej ish deputeteve qe ...

Olta Boka në pritje të ëmbël
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...
Lapsi | 23-May-2020 10:09
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...

Vit i mbarë për show bizin shqiptar: Edhe këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë!
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...
Lexo | 23-May-2020 11:10
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë
Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e bëri lidhjen ...
AlMaKos | 23-May-2020 10:04
Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj. Dyshja e bëri lidhjen ...

Periudhë e ëmbël për Olta Bokën; artistja në pritje të fëmijës së parë!
Ndonëse prej vitesh po jeton një histori të bukur dashurie, këngëtarja Olta Boka ka preferuar që lidhjen me partnerin e saj Ivin ajo ta shijojë privatisht larg kërshërisë së publikut. Në jetën e çifit po ndodh ngjarja ...
Bordo | 23-May-2020 10:02
Ndonëse prej vitesh po jeton një histori të bukur dashurie, këngëtarja Olta Boka ka preferuar që lidhjen me partnerin e saj Ivin ajo ta shijojë privatisht larg kërshërisë së publikut. Në jetën e çifit po ndodh ngjarja ...

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë
Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:46
Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë ...

Kim Kardashian merr vëmendjen me paraqitjen në të brendshme në rezidencën e saj
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...
GazetaBlic | 23-May-2020 09:14
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved