ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:10

Mburoja e përbashkët/ Njësia e posaçme investigative amerikano-shqiptare

Mburoja e përbashkët/ Njësia e posaçme investigative amerikano-shqiptare
Këta oficere janë pjese e Njësisë Speciale Policore e quajtur “Joint Shield”, task forca amerikano -shqiptare që gjatë operacionit “Crystal Eagle” dërgoi në pranga 22 persona.
Top Channel | 23-May-2020 20:54
Këta oficere janë pjese e Njësisë Speciale Policore e quajtur “Joint Shield”, task forca amerikano -shqiptare që gjatë operacionit “Crystal Eagle” dërgoi në pranga 22 persona.

Ju arrestua babai. Jep dorëheqjen zv. Ministrja e arsimit
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhene doreheqjen nga detyra qe mbante, pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjese e nje grupi te strukturuar kriminal qe dergonte emigrante ne SHBA, Kanada dhe ...
ikub.al | 22-May-2020 08:34
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhene doreheqjen nga detyra qe mbante, pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjese e nje grupi te strukturuar kriminal qe dergonte emigrante ne SHBA, Kanada dhe ...

Babai iu arrestua në super operacioninin për falsifikimin e vizave drejt SHBA, jep dorëheqjen zv. ministrja e Arsimit
TIRANE Disa ditë më parë, ka bërë bujë në media arrrestimi i 15 personave, që dërgonin njerëz në SHBA dhe Kanada, duke falsifikuar dokumente. Mes të arrestuarve merret vesh se është edhe babai i zv ministres së Arsimit ...
BalkanWeb | 21-May-2020 23:02
TIRANE Disa ditë më parë, ka bërë bujë në media arrrestimi i 15 personave, që dërgonin njerëz në SHBA dhe Kanada, duke falsifikuar dokumente. Mes të arrestuarve merret vesh se është edhe babai i zv ministres së Arsimit ...

Njësia e posaçme amerikano-shqiptare që solli arrestimin e 22 personave për trafik njerëzish
Këta oficere janë pjese e Njësisë Speciale Policore e quajtur “Joint Shield”, task forca amerikano -shqiptare që gjatë operacionit “Crystal Eagle” dërgoi në pranga 22 persona. E pagëzuar si, ” Mburoja e Përbashkët” kjo ...
Gazeta Express | 23-May-2020 23:32
Këta oficere janë pjese e Njësisë Speciale Policore e quajtur “Joint Shield”, task forca amerikano -shqiptare që gjatë operacionit “Crystal Eagle” dërgoi në pranga 22 persona. E pagëzuar si, ” Mburoja e Përbashkët” kjo ...

Dha dorëheqjen pas arrestimit të të atit për falsifikim vizash në SHBA, Rama firmos lirimin nga detyra të zv.ministres së Arsimit
Kryeministri Edi Rama ka firmosur lirimin nga detyra të zv.ministres së Arsimit Lorena Haxhia. Ajo dha dorëheqjen për shkak se babai i saj u arrestua mes 22 personash të akuzuar për falsifikim vizash drejt SHBA. I ati ...
Politiko | 23-May-2020 09:43
Kryeministri Edi Rama ka firmosur lirimin nga detyra të zv.ministres së Arsimit Lorena Haxhia. Ajo dha dorëheqjen për shkak se babai i saj u arrestua mes 22 personash të akuzuar për falsifikim vizash drejt SHBA. I ati ...

Iu arrestua babai, jep dorëheqjen zv/ministrja e Ramës
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme nga detyra që mbante. Dorëheqja ka ardhur pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi që dërgonte emigrantë në SHBA, ...
Telegraf | 21-May-2020 21:42
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme nga detyra që mbante. Dorëheqja ka ardhur pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi që dërgonte emigrantë në SHBA, ...

Jep dorëheqjen zv.ministrja shqiptare; iu arrestua i ati për falsifikim vizash!
Duket se nuk ka qenë e gjatë karriera politike për ish-moderatoren Lorena Haxhiu, pasi vetëm pak kohë pasi fitoi pozicionin e zv. Ministres së Arsimit i është dashur të japë dorëheqjen. Shkak për paraqitjen e dorëheqjes ...
Bordo | 22-May-2020 10:25
Duket se nuk ka qenë e gjatë karriera politike për ish-moderatoren Lorena Haxhiu, pasi vetëm pak kohë pasi fitoi pozicionin e zv. Ministres së Arsimit i është dashur të japë dorëheqjen. Shkak për paraqitjen e dorëheqjes ...

Jep dorëheqjen zv/ministria e Arsimit
Në operacionin e para disa ditëve ‘Crystal Eagle” ranë në pranga 22 persona të cilët merreshin me falsifikim dokumentash dhe dërgonin persona drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Top Channel | 21-May-2020 21:27
Në operacionin e para disa ditëve ‘Crystal Eagle” ranë në pranga 22 persona të cilët merreshin me falsifikim dokumentash dhe dërgonin persona drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Pas arrestimit të babait, jep dorëheqjen zv-ministrja e Arsimit në Shqipëri
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme nga detyra që mbante, pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që dërgonte emigrantë në SHBA, ...
Zeri | 22-May-2020 08:59
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme nga detyra që mbante, pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që dërgonte emigrantë në SHBA, ...

Babai i arrestohet për falsifikim vizash në SHBA, jep dorëheqjen zv.ministrja e Arsimit
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Arsimit Lorena Haxhia, për shkak se babai i saj u arrestua mes 22 personash të akuzuar për falsifikim vizash drejt SHBA. I ati Eduart Haxhia u arrestua në operacionin “Crystal Eagle” për ...
Politiko | 22-May-2020 07:47
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Arsimit Lorena Haxhia, për shkak se babai i saj u arrestua mes 22 personash të akuzuar për falsifikim vizash drejt SHBA. I ati Eduart Haxhia u arrestua në operacionin “Crystal Eagle” për ...

Dorëhiqet zv.ministrja e Arsimit e shpallur “non grata” nga SHBA, i ati iu arrestua për falsifikim vizash amerikane
Në operacionin e koduar “Crystal Eagle”, ku u arrestuan 22 persona për falsifikim të vizave nga Shqipëria drejt SHBA dy ditë më parë, mes tyre është edhe Eduart Haxhiu, babai i zv.ministres së Arsimit, Lorena Haxhiu. ...
GazetaTema | 21-May-2020 21:22
Në operacionin e koduar “Crystal Eagle”, ku u arrestuan 22 persona për falsifikim të vizave nga Shqipëria drejt SHBA dy ditë më parë, mes tyre është edhe Eduart Haxhiu, babai i zv.ministres së Arsimit, Lorena Haxhiu. ...

Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, jep dorëheqjen nga detyra
Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, jep dorëheqjen nga detyra. Shkak për këtë duket se është bërë përfshirja e babait të zv/ministres Haxhiu, Eduart Haxhiu, në grupin e strukturuar kriminal, që u shkatërrua ...
RTSH | 21-May-2020 21:36
Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, jep dorëheqjen nga detyra. Shkak për këtë duket se është bërë përfshirja e babait të zv/ministres Haxhiu, Eduart Haxhiu, në grupin e strukturuar kriminal, që u shkatërrua ...

Iu arrestua babai për trafik, jep dorëheqjen zv.ministrja e Ramës
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme nga detyra që mbante. Dorëheqja ka ardhur pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që dërgonte ...
Lapsi | 21-May-2020 21:27
Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu, ka dhënë dorëheqjen mbrëmjen e sotme nga detyra që mbante. Dorëheqja ka ardhur pasi babai i saj, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që dërgonte ...

Babai u arrestua si falsifikues vizash, jep dorëheqje zv. ministrja e Arsimit
Zëvendës ministrja e arsimit, Lorena Haxhiu ka hequr dorë nga posti i saj. Dosja.al mëson se Haxhiu ka dhënë dorëheqjen si zv/ministre në momentin që babai i saj ka rënë në prangat e policisë së Shtetit. Familja e ...
Gazeta Express | 21-May-2020 21:19
Zëvendës ministrja e arsimit, Lorena Haxhiu ka hequr dorë nga posti i saj. Dosja.al mëson se Haxhiu ka dhënë dorëheqjen si zv/ministre në momentin që babai i saj ka rënë në prangat e policisë së Shtetit. Familja e ...

Babai i zv.ministres së Arsimit, mes të arrestuarve për falsifikim vizash drejt SHBA
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Babai i zv.ministres së Arsimit, mes të arrestuarve për falsifikim vizash drejt SHBA Në operacion e koduar “Crystal Eagle”, ku u arrestuan 22 persoan për falsifikim ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 20:24
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Babai i zv.ministres së Arsimit, mes të arrestuarve për falsifikim vizash drejt SHBA Në operacion e koduar “Crystal Eagle”, ku u arrestuan 22 persoan për falsifikim ...

Babai i zv.ministres së Arsimit, mes të arrestuarve për falsifikim vizash drejt SHBA
Në operacionin e koduar “Crystal Eagle”, ku u arrestuan 22 persona për falsifikim të vizave nga Shqipëria drejt SHBA dy ditë më parë, mes tyre është edhe Eduart Haxhiu, babai i zv.ministres së Arsimit, Lorena Haxhiu. ...
Gazeta Dita | 21-May-2020 20:16
Në operacionin e koduar “Crystal Eagle”, ku u arrestuan 22 persona për falsifikim të vizave nga Shqipëria drejt SHBA dy ditë më parë, mes tyre është edhe Eduart Haxhiu, babai i zv.ministres së Arsimit, Lorena Haxhiu. ...

Babai u arrestua si pjesë e mafias së vizave, DASH fut në “listën e zezë” zv/ministren shqiptare
Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu është futur në Listën e Zezë të Departmanetit Amerikan Të Shtetit dhe bashkë me familjen e saj nuk lejohet të shkelë, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Burime ekskluzive për ...
Indeks Online | 21-May-2020 19:02
Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu është futur në Listën e Zezë të Departmanetit Amerikan Të Shtetit dhe bashkë me familjen e saj nuk lejohet të shkelë, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Burime ekskluzive për ...

Zv.ministrja e Arsimit në listën e zezë të Departamentit Amerikan të Shtetit
Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu është futur në Listën e Zezë të Departmanetit Amerikan Të Shtetit dhe bashkë me familjen e saj nuk lejohet të shkelë, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Burime ekskluzive për ...
Gazeta Express | 21-May-2020 18:58
Zëvendës ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu është futur në Listën e Zezë të Departmanetit Amerikan Të Shtetit dhe bashkë me familjen e saj nuk lejohet të shkelë, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Burime ekskluzive për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved