ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:11

Njerëzit që e bëjnë botën një vend më ndryshe

Njerëzit që e bëjnë botën një vend më ndryshe
Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote të sheshtë e monotone plot rutinë. Mbi të gjitha, nuk është rastësi as thënia: “bota është e bukur ...
Arbresh | 23-May-2020 16:44
Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote të sheshtë e monotone plot rutinë. Mbi të gjitha, nuk është rastësi as thënia: “bota është e bukur ...

Njerëzit që e bëjnë botën një vend më ndryshe
Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote të sheshtë e monotone plot rutinë. Mbi të gjitha, nuk është rastësi as thënia: “bota është e bukur ...
Indeks Online | 23-May-2020 13:25
Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote të sheshtë e monotone plot rutinë. Mbi të gjitha, nuk është rastësi as thënia: “bota është e bukur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved