ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:41

Një qen robot që kujdeset për delet

Një qen robot që kujdeset për delet
Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti “Spot” mund të shfrytëzohet edhe për blegtori. Ky ...
Koha.mk | 23-May-2020 13:01
Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti “Spot” mund të shfrytëzohet edhe për blegtori. Ky ...

Qeni robot kujdeset për delet Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti...
Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti “Spot” mund të shfrytëzohet edhe për blegtori. Ky ...
Kosova Sot | 22-May-2020 09:36
Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti “Spot” mund të shfrytëzohet edhe për blegtori. Ky ...

Qeni robot kujdeset për delet
Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti “Spot” mund të shfrytëzohet edhe për blegtori. Ky ...
Gazeta Express | 22-May-2020 09:34
Një qen robot i krijuar për misione kërkimi dhe shpëtimi është dërguar në një fermë delesh në Zelandën e Re. Kompania teknologjike “Rocos” po eksploron se si roboti “Spot” mund të shfrytëzohet edhe për blegtori. Ky ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved