ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 07:19

Ngordh në Moskë “krokodili i Hitlerit”

Ngordh në Moskë “krokodili i Hitlerit”
Një krokodil që mendohej se i përkiste liderit të Gjermanisë naziste, Adol Hitlerit, ngordhi në kopshtin zoologjik të Moskës. Krokodili u gjet nga trupat britanike pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore dhe iu dha ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:56
Një krokodil që mendohej se i përkiste liderit të Gjermanisë naziste, Adol Hitlerit, ngordhi në kopshtin zoologjik të Moskës. Krokodili u gjet nga trupat britanike pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore dhe iu dha ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved