ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:28

Nga protesta në komisariat, besimtarja tregon për përballjen me policinë

Nga protesta në komisariat, besimtarja tregon për përballjen me policinë
Besimtarja myslimane, përkthyesja Smeralda Çaça në studion e “ABC News” ka folur për protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar dhe përballjen me policinë në momentin e shembjes së teatrit deri në komisariat. Gjatë ...
TetovaSot | 23-May-2020 18:42
Besimtarja myslimane, përkthyesja Smeralda Çaça në studion e “ABC News” ka folur për protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar dhe përballjen me policinë në momentin e shembjes së teatrit deri në komisariat. Gjatë ...

Nga protesta në komisariat, besimtarja myslimane tregon përballjen me policinë
Besimtarja myslimane, përkthyesja Smeralda Çaça ka folur për protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar dhe përballjen me policinë në momentin e shembjes së teatrit deri në komisariat. Gjatë intervistës ne abc ...
Gazeta Express | 23-May-2020 17:50
Besimtarja myslimane, përkthyesja Smeralda Çaça ka folur për protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar dhe përballjen me policinë në momentin e shembjes së teatrit deri në komisariat. Gjatë intervistës ne abc ...

Nga protesta në komisariat, përkthyesja besimtare tregon përballjen me policinë
Besimtarja myslimane, përkthyesja Smeralda Çaça në studion e “ABC News” ka folur për protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar dhe përballjen me policinë në momentin e shembjes së teatrit deri në komisariat. Gjatë ...
Telegraf | 23-May-2020 16:23
Besimtarja myslimane, përkthyesja Smeralda Çaça në studion e “ABC News” ka folur për protestën për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar dhe përballjen me policinë në momentin e shembjes së teatrit deri në komisariat. Gjatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved