ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:45

Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”

Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”
Ai është njëri nga këngëtarët më të kërkuar për organizime, ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte. Bëhet fjalë për këngëtarin e estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu i cili tashmë numëron vite karrierë në tregun ...
Telegrafi | 23-May-2020 17:38
Ai është njëri nga këngëtarët më të kërkuar për organizime, ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte. Bëhet fjalë për këngëtarin e estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu i cili tashmë numëron vite karrierë në tregun ...

Melinda: Faleminderit që po më bleni mos-pëlqime në YouTube
Rep-artistja shqiptare, Melinda Ademi, së fundmi ka publikuar një “freestyle” të ri, që është pritur mirë nga fansat e saj. Ndërkohë “24 Bars” titullohet kënga e saj më e fundit, që sipas reperes ka qenë vetëm një ...
Telegrafi | 23-May-2020 17:01
Rep-artistja shqiptare, Melinda Ademi, së fundmi ka publikuar një “freestyle” të ri, që është pritur mirë nga fansat e saj. Ndërkohë “24 Bars” titullohet kënga e saj më e fundit, që sipas reperes ka qenë vetëm një ...

Ibro Deli publikon këngën e re “Gati”
Artisti unik Ibro Deli ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Gati”. Kënga është ritmike e përzier mes stileve RnB dhe hip-hop. Bridless Music janë kujdesur për realizimin e këngës, teksa vargjet e ...
Telegrafi | 23-May-2020 16:32
Artisti unik Ibro Deli ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Gati”. Kënga është ritmike e përzier mes stileve RnB dhe hip-hop. Bridless Music janë kujdesur për realizimin e këngës, teksa vargjet e ...

Nga okarina, libri për Skënderbeun e Hyjnesha në Fron – elementet tradicionale që nuk mungojnë në shtëpinë e Rita Orës
Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e ri. Vllasaliun nuk po e ndalon pandemie, këngëtari ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net, përcjell GazetaBlic . Ai projektin e ri e ...
GazetaBlic | 23-May-2020 19:05
Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e ri. Vllasaliun nuk po e ndalon pandemie, këngëtari ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net, përcjell GazetaBlic . Ai projektin e ri e ...

Sinan Vllasaliu lanson “Imazhi”
Sinan Vllasaliu gëzon fansat, sjell projektin e ri! Këngëtari i mirënjohur kosovar Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “Imazh”, dhe është lansuar vetëm në versionin audio. Për tekstin është ...
Indeks Online | 23-May-2020 17:56
Sinan Vllasaliu gëzon fansat, sjell projektin e ri! Këngëtari i mirënjohur kosovar Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “Imazh”, dhe është lansuar vetëm në versionin audio. Për tekstin është ...

Sot Capital T publikon këngën e re
Sot fansat e Capital T duhet të presin deri në mesnatë për ta dëgjuar këngën e re të reperit, një projekt ky me premisa të mëdha, shkruan . Trimi ka publikuar një postim në Instastory ku njofton se në ora 00:00 do të ...
Lajminet | 23-May-2020 17:20
Sot fansat e Capital T duhet të presin deri në mesnatë për ta dëgjuar këngën e re të reperit, një projekt ky me premisa të mëdha, shkruan . Trimi ka publikuar një postim në Instastory ku njofton se në ora 00:00 do të ...

Ky është projekti më i ri nga Sinan Vllasaliu
Sinan Vllasaliu ka publikuar një projekt të ri sot. Audioja zyrtare u lansua në Youtube dhe nuk u realizua me videoklip. Kënga titullohet “Imazh” dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. ...
Zeri | 23-May-2020 17:06
Sinan Vllasaliu ka publikuar një projekt të ri sot. Audioja zyrtare u lansua në Youtube dhe nuk u realizua me videoklip. Kënga titullohet “Imazh” dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. ...

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi publikojnë duetin “Po ta boj hallall”
Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi i kanë bashkuar forcat për realizimin e projektit të ri muzikor, të cilin e kanë kompletuar me videoklip. Dueti titullohet “Po ta boj hallall” dhe është një këngë familjare që flet ...
Telegrafi | 23-May-2020 15:39
Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi i kanë bashkuar forcat për realizimin e projektit të ri muzikor, të cilin e kanë kompletuar me videoklip. Dueti titullohet “Po ta boj hallall” dhe është një këngë familjare që flet ...

Melinda ka një mesazh për urryesit
Melinda para një jave kishte lansuar një ‘freestyle’ i cili është pritur shumë mirë nga publiku, por kishte edhe disa persona që i kishin bërë këngës ‘dislike’, shkruan . Dhe reperja thotë se urryesit e saj po ...
Lajminet | 23-May-2020 16:52
Melinda para një jave kishte lansuar një ‘freestyle’ i cili është pritur shumë mirë nga publiku, por kishte edhe disa persona që i kishin bërë këngës ‘dislike’, shkruan . Dhe reperja thotë se urryesit e saj po ...

Engjëllusha dhe Afrimi publikojnë duetin e ri
Siç kishin paralajmëruar, Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët i cili është njëherësh i pari pas shumë vitesh me videoklip nga Muqiqi. Kënga titullohet ‘Po ta boj hallall’ ...
Zeri | 23-May-2020 16:29
Siç kishin paralajmëruar, Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët i cili është njëherësh i pari pas shumë vitesh me videoklip nga Muqiqi. Kënga titullohet ‘Po ta boj hallall’ ...

Dafina Zeqiri adhuruese e ndryshimeve, befason me stilin e ri të flokëve
Dy artistë të njohur dhe të dashur përpublikun Engjëllusha Salihu edhe Afrim Muqiqi sapo publikuan projektin e tyre muzikor. “Po ta boj hallall”, titullohet kënga e artistëve, të cilën publikuan me videoklip. Kënga ka ...
GazetaBlic | 23-May-2020 16:26
Dy artistë të njohur dhe të dashur përpublikun Engjëllusha Salihu edhe Afrim Muqiqi sapo publikuan projektin e tyre muzikor. “Po ta boj hallall”, titullohet kënga e artistëve, të cilën publikuan me videoklip. Kënga ka ...

‘Imazhi’ kënga e re e Sinan Vllasaliut
Sinan Vllasaliun nuk po e ndalon pandemie, këngëtari ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan . Ai projektin e ri e ka titulluar ‘Imazhi’ të cilën e ka plasuar vetëm në versionin ...
Lajminet | 23-May-2020 16:06
Sinan Vllasaliun nuk po e ndalon pandemie, këngëtari ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan . Ai projektin e ri e ka titulluar ‘Imazhi’ të cilën e ka plasuar vetëm në versionin ...

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi publikojnë duetin “Po ta boj hallall”
Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi i kanë bashkuar forcat për realizimin e projektit të ri muzikor, të cilin e kanë kompletuar me videoklip. Dueti titullohet “Po ta boj hallall” dhe është një këngë familjare që flet ...
Arbresh | 23-May-2020 16:03
Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi i kanë bashkuar forcat për realizimin e projektit të ri muzikor, të cilin e kanë kompletuar me videoklip. Dueti titullohet “Po ta boj hallall” dhe është një këngë familjare që flet ...

“Po ta boj hallall”, vjen nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muçiqi
Engjëllusha Salihu dhe Afirm Muçiqi sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan . “Po ta boj hallall”, titullohet kënga e re e dy artistëve që vjen e shoqëruar me videoklip dhe flet për lidhjen babë e bijë. Për ...
Lajminet | 23-May-2020 15:33
Engjëllusha Salihu dhe Afirm Muçiqi sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan . “Po ta boj hallall”, titullohet kënga e re e dy artistëve që vjen e shoqëruar me videoklip dhe flet për lidhjen babë e bijë. Për ...

“Po ta bëj hallall” kënga më e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi
Karantina ka bërë që njerëzit të fokusohen te teknologjia më shumë se kurrë më parë. Edhe kryeministri Edi Rama, ka gjetur një hobi të ri, ku mesa duket kalon kohën e tij të lirë, kur nuk është duke drejtuar qeverinë. ...
GazetaBlic | 23-May-2020 15:24
Karantina ka bërë që njerëzit të fokusohen te teknologjia më shumë se kurrë më parë. Edhe kryeministri Edi Rama, ka gjetur një hobi të ri, ku mesa duket kalon kohën e tij të lirë, kur nuk është duke drejtuar qeverinë. ...

Publikohet dueti “Po ta boj hallall” nga Afrim Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu
Afrim Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu kanë sjellur këngën e tyre të parë së bashku. Dyshja e artistëve kanë lansuar projektin “Po ta boj hallall” i cili erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës është ...
Indeks Online | 23-May-2020 15:21
Afrim Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu kanë sjellur këngën e tyre të parë së bashku. Dyshja e artistëve kanë lansuar projektin “Po ta boj hallall” i cili erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës është ...

Rita Ora adhuruese e këtyre artisteve, komenton këngën e tyre të re
Lady Gaga dhe Ariana Grande janë bashkuar për të sjellur bashkëpunimin “Rain on me”, këngë e cila u prit mirë nga publiku. Adhurues e projektit të ri të dy artisteve botërore duket se është edhe këngëtarja shqiptare me ...
Indeks Online | 23-May-2020 14:36
Lady Gaga dhe Ariana Grande janë bashkuar për të sjellur bashkëpunimin “Rain on me”, këngë e cila u prit mirë nga publiku. Adhurues e projektit të ri të dy artisteve botërore duket se është edhe këngëtarja shqiptare me ...

Lady Gaga dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas. ...
Telegraf | 22-May-2020 20:50
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas. ...

Rita Ora ka dy fjalë për duetin mes Lady Gagas dhe Ariana Grandes
Rita komenton këngën e re e Lady Gagas me Ariana Granden. Ka vetëm pak orë që Ariana Grande dhe Lady Gaga kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Kënga titullohet “Rain on me”, ndërsa po thyen rekorde klikimesh duke marrë ...
Arbresh | 23-May-2020 13:46
Rita komenton këngën e re e Lady Gagas me Ariana Granden. Ka vetëm pak orë që Ariana Grande dhe Lady Gaga kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Kënga titullohet “Rain on me”, ndërsa po thyen rekorde klikimesh duke marrë ...

Rita Ora ka dy fjalë për duetin mes Lady Gagas dhe Ariana Grandes
Ka vetëm pak orë që Ariana Grande dhe Lady Gaga kanë publikuar bashkëpunimin e tyre, shkruan . Kënga titullohet “Rain on me”, ndërsa po thyen rekorde klikimesh duke marrë mbi 17 milionë të tilla për vetëm pak orë. Dy ...
Lajminet | 23-May-2020 13:37
Ka vetëm pak orë që Ariana Grande dhe Lady Gaga kanë publikuar bashkëpunimin e tyre, shkruan . Kënga titullohet “Rain on me”, ndërsa po thyen rekorde klikimesh duke marrë mbi 17 milionë të tilla për vetëm pak orë. Dy ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved