ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 21:44

Me vetëm 8 raste të reja, a ka kuptim karantina në fundjavë? Cfarë thotë mjeku Pipero!

Me vetëm 8 raste të reja, a ka kuptim karantina në fundjavë? Cfarë thotë mjeku Pipero!
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, i cili ka qenë mjaft aktiv në media gjatë periudhës së pandemisë, pohoi në lidhjen e fundit me Skype realizuar për Neës 24, se intensiteti i virusit ka rënë:“Numrat janë në ulje të ...
Bordo | 23-May-2020 19:11
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, i cili ka qenë mjaft aktiv në media gjatë periudhës së pandemisë, pohoi në lidhjen e fundit me Skype realizuar për Neës 24, se intensiteti i virusit ka rënë:“Numrat janë në ulje të ...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet Shqipëria. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu qytetarët të ...
Ina-Online | 23-May-2020 18:22
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet Shqipëria. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu qytetarët të ...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet Shqipëria. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu qytetarët të ...
Portalb | 23-May-2020 16:26
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet Shqipëria. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu qytetarët të ...

Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat!
Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero u shpreh sot se sugjeron që në fund të majit të hapen edhe fundjavat. Ai thotë se intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje të qëndrueshme, grafiku ka oshilacione, por vijnë nga ...
Gazeta Express | 23-May-2020 16:12
Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero u shpreh sot se sugjeron që në fund të majit të hapen edhe fundjavat. Ai thotë se intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje të qëndrueshme, grafiku ka oshilacione, por vijnë nga ...

Koronavirusi/ Mjeku i njohur Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti ...
Telegraf | 23-May-2020 14:36
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti ...

Pipero kundër vendimit të Ramës: Fuqia e koronavirusit ka rënë, të hapen edhe fundjavat
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, duke pohuar se intensiteti i virusit ka rwnw, propozon qw nw fund tw majit tw hapen edhe fundjavat. Në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për ...
Lapsi | 23-May-2020 14:55
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, duke pohuar se intensiteti i virusit ka rwnw, propozon qw nw fund tw majit tw hapen edhe fundjavat. Në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për ...

Masat kundër COVID-19, Tomini optimiste: Qytetarët në fund të muajit do të jetë totalisht të çliruar
Shefja e epidemiologjisë në ISHP, Eugena Tomimi, ka folur sot për situtatën e COVID-19 në Shqipëri dhe u shpreh se masat duhet lehtësuar akoma. Në një intervistë për Ora News, u shpreh se po monitorohet ecuria e ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:51
Shefja e epidemiologjisë në ISHP, Eugena Tomimi, ka folur sot për situtatën e COVID-19 në Shqipëri dhe u shpreh se masat duhet lehtësuar akoma. Në një intervistë për Ora News, u shpreh se po monitorohet ecuria e ...

COVID-19, Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti ...
GazetaTema | 23-May-2020 13:48
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti ...

Pëllumb Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Pëllumb Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 14:22
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Pëllumb Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut ...

COVID-19/ Mjeku infeksionist Pipero: Do të sugjeroja që në fund të majit të hapen fundjavat e të gjitha zonat
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype në ‘Neës24’ është shprehur se intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje të qëndrueshme, ndërsa shton se historia jonë me COVID po shkon drejt mbylljes. I ...
AlMaKos | 23-May-2020 14:00
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype në ‘Neës24’ është shprehur se intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje të qëndrueshme, ndërsa shton se historia jonë me COVID po shkon drejt mbylljes. I ...

Situata me COVID 19/ Mjeku i njohur Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat!
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti ...
BalkanWeb | 23-May-2020 13:14
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti ...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu qytetarët të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 13:07
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu qytetarët të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved