ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 05:57

Mbi dy milionë të shëruar nga Covid-19 në botë

Mbi dy milionë të shëruar nga Covid-19 në botë
Më shumë se 5 260 970 raste infektimi dhe 339 758 të vdekur janë regjistruar në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 2 031 200 sot konsiderohen të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 23:06
Më shumë se 5 260 970 raste infektimi dhe 339 758 të vdekur janë regjistruar në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 2 031 200 sot konsiderohen të ...

Situata aktuale e Koronavirusit në botë
Numri i rasteve të reja dhe vdekjev nga Covid-19 vazhon të rritet, por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi ...
RTSH | 23-May-2020 16:23
Numri i rasteve të reja dhe vdekjev nga Covid-19 vazhon të rritet, por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi ...

Mbi 2 milionë të shëruar në të gjithë botën nga koronavirusi
Koronavirusi iu ka marrë jetën deri më tani 340,616 njerëzve në të gjithë botën, ndërsa numërohen gjithsej mbi 5,3 milionë të infektuar dhe 2,178,850 kanë arritur që të shërohen. Pavarësisht se mbi 2 milionë pacientë ...
VizionPlus | 23-May-2020 15:54
Koronavirusi iu ka marrë jetën deri më tani 340,616 njerëzve në të gjithë botën, ndërsa numërohen gjithsej mbi 5,3 milionë të infektuar dhe 2,178,850 kanë arritur që të shërohen. Pavarësisht se mbi 2 milionë pacientë ...

Mbi dy milionë njerëz raportohet se janë shëruar nga coronavirusi
Universiteti John Hopkins njofton se deri më tani, coronavirusi iu ka marrë jetën 336,432 njerëzve, derisa i ka infektuar 5.2 milionë të tjerë, por mbi dy milionë raportohet se janë shëruar nga infeksioni. Të dhënat e ...
Shenja | 23-May-2020 15:43
Universiteti John Hopkins njofton se deri më tani, coronavirusi iu ka marrë jetën 336,432 njerëzve, derisa i ka infektuar 5.2 milionë të tjerë, por mbi dy milionë raportohet se janë shëruar nga infeksioni. Të dhënat e ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
TetovaSot | 23-May-2020 12:50
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Shkon në 5 milionë e 300 mijë numri i të infektuarve, mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Ina-Online | 23-May-2020 09:40
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Bilanci i COVID-19, më shumë se 335,000 të vdekur në botë
Më shumë se 5,158,750 raste infektimi dhe 335,538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1,937,200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...
Telegraf | 23-May-2020 08:54
Më shumë se 5,158,750 raste infektimi dhe 335,538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1,937,200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Alsat 2020-05-23T08:57:23+02:00 Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe ...
AlMaKos | 23-May-2020 09:14
Alsat 2020-05-23T08:57:23+02:00 Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe ...

Bilanci i COVID-19, më shumë se 335 000 të vdekur në botë
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...
BalkanWeb | 22-May-2020 23:04
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i pandemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Shprehja | 23-May-2020 09:08
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Bilanci i COVID-19, më shumë se 5 milionë raste infektimi në botë
Më shumë se 5 049 390 raste infektimi dhe 329 799 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i epidemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 867 800 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...
BalkanWeb | 21-May-2020 23:18
Më shumë se 5 049 390 raste infektimi dhe 329 799 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i epidemisë. Ndër këto raste, të paktën 1 867 800 sot konsiderohen të shëruar. Që nga ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Alsat-M | 23-May-2020 08:57
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Mbi dy milionë të shëruar nga COVID-19 në botë
Më shumë se pesë milionë raste me koronavirusin e ri janë regjistruar zyrtarisht në botë, 70% e të cilave në Europë dhe në SHBA, sipas të dhënave zyrtare. Të paktën 5 006 730 raste infektimi, mes të cilëve 328 047 të ...
GazetaTema | 21-May-2020 16:11
Më shumë se pesë milionë raste me koronavirusin e ri janë regjistruar zyrtarisht në botë, 70% e të cilave në Europë dhe në SHBA, sipas të dhënave zyrtare. Të paktën 5 006 730 raste infektimi, mes të cilëve 328 047 të ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 340 mijë e 047. Edhe numri i pacientëve të shëruar është rritur duke shkuar në 2 ...
Lajminet | 23-May-2020 08:32
Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 340 mijë e 047. Edhe numri i pacientëve të shëruar është rritur duke shkuar në 2 ...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:29
Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
TetovaSot | 23-May-2020 00:14
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
Koha.mk | 23-May-2020 00:08
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
Medial | 22-May-2020 23:53
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Mbi 5.1 milionë raste me Covid-19 në botë, më shumë se 1.9 milion të shëruar
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 23:50
Më shumë se 5 158 750 raste infektimi dhe 335 538 të vdekur janë regjistruan në 196 vende dhe territore të botës, që nga fillimi i përhapjes së koronavirusit. Ndër këto raste, të paktën 1 937 200 sot konsiderohen të ...

Tejkalon 5.2 milionë numri i rasteve me COVID-19 në mbarë botën
Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në mbarë botën ka kaluar shifrën prej 5.2 milionë, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjithsej 5.207.910 raste me virusin janë regjistruar deri më tani në mbarë botën, sipas ...
Shenja | 22-May-2020 11:16
Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në mbarë botën ka kaluar shifrën prej 5.2 milionë, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjithsej 5.207.910 raste me virusin janë regjistruar deri më tani në mbarë botën, sipas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved