ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 13:58

Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë futbollistë

Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë futbollistë
Manchester City Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë ...
Zeri | 23-May-2020 15:24
Manchester City Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë ...

Arthur në Juventus? Kështu përgjigjet trajneri i Barcelonës Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me...
Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për ...
Kosova Sot | 23-May-2020 13:52
Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për ...

Arthur në Juventus? Kështu përgjigjet trajneri i Barcelonës
Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për ...
Gazeta Express | 23-May-2020 12:56
Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për ...

Arthur në Juventus, kështu përgjigjet trajneri i Barcelonës
Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 12:56
Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi. Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për ...

Vidal ka vendosur për të ardhmen
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 12:00
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...

Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe...
Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...
Kosova Sot | 23-May-2020 11:54
Vidal dëshiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...

Vidal ka vendosur për të ardhmen
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 11:43
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në ...

Semedo te City, Cancelo te Barca
MundoDeportivo raporton se mbrojtësi Joao Cancelo do t’i bashkohet Barcelonës në një marrëveshje shkëmbimi, me Nelson Semedon që do të shkojë në anën tjetër, përcjell . Është Pep Guardiola që po kërkon këtë ndryshim të ...
Lajminet | 23-May-2020 11:16
MundoDeportivo raporton se mbrojtësi Joao Cancelo do t’i bashkohet Barcelonës në një marrëveshje shkëmbimi, me Nelson Semedon që do të shkojë në anën tjetër, përcjell . Është Pep Guardiola që po kërkon këtë ndryshim të ...

Setien nxit dyshimet për rikthimin e Neymarit te Barcelona: Lojtar i jashtëzakonshëm, do të doja ta stërvitja
Quique Setien ka nxitur edhe më shumë dyshimet për një rikthim sensacional të brazilianit Neymar te Barcelona. Sulmuesi brazilian u largua nga Camp Nou në verën e vitit 2017 për të kaluar në kryeqytetin francez te Paris ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:02
Quique Setien ka nxitur edhe më shumë dyshimet për një rikthim sensacional të brazilianit Neymar te Barcelona. Sulmuesi brazilian u largua nga Camp Nou në verën e vitit 2017 për të kaluar në kryeqytetin francez te Paris ...

Manchester City dhe Barcelona planifikojnë shkëmbimin e futbollistëve
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë ...
Indeks Online | 23-May-2020 10:47
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë ...

Trajneri i Barcës: Lautaro lojtar shumë i mirë për ekipin tim
Barcelona prej kohësh është vënë pas sulmuesit të Interit, i cili këtë sezon ka kaluar formë të jashtëzakonshme, ku së bashku me Romelu Lukakun kanë formuar dyshen më të frikshme në Serie A. “Në lidhje me këtë lojtar, ...
Lajminet | 23-May-2020 10:18
Barcelona prej kohësh është vënë pas sulmuesit të Interit, i cili këtë sezon ka kaluar formë të jashtëzakonshme, ku së bashku me Romelu Lukakun kanë formuar dyshen më të frikshme në Serie A. “Në lidhje me këtë lojtar, ...

Man City dhe Barcelona po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. {467148} Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së...
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Lexoni edhe: Bundesliga sërish në aksion, sot zhvillohen disa super ndeshje Për shkak të krizës për ...
Kosova Sot | 23-May-2020 10:18
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Lexoni edhe: Bundesliga sërish në aksion, sot zhvillohen disa super ndeshje Për shkak të krizës për ...

Klitschko i bashkohet skuadrës së Holyfield, nxehet në maksimum atmosfera para përballjes me Mike Tyson
Quique Setien pranon se sulmuesi i Interit Lautaro Martinez “mund të jetë shumë i mirë” në ekipin e tij të Barcelonës, por nuk pranoi të komentojë mbi të ardhmen e shënjestrës së Juventus Arturit. “Ne jemi të qartë se ...
GazetaBlic | 23-May-2020 09:56
Quique Setien pranon se sulmuesi i Interit Lautaro Martinez “mund të jetë shumë i mirë” në ekipin e tij të Barcelonës, por nuk pranoi të komentojë mbi të ardhmen e shënjestrës së Juventus Arturit. “Ne jemi të qartë se ...

Man City dhe Barcelona po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:48
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë ...

Trajneri i Barcelonës: Do të doja të punoja me Neymarin
Setien e do Neymarin në Barcelonë Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Ai ka rritur spekulimet duke thënë se ‘shpresoj të punoj me Neymarin’. ...
Kosova Sot | 23-May-2020 09:05
Setien e do Neymarin në Barcelonë Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Ai ka rritur spekulimet duke thënë se ‘shpresoj të punoj me Neymarin’. ...

Sylvinho këshillon Barcelonën: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon dhe mbajeni Arthurin
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë, ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:25
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë, ...

Arthur është gati të dëgjojë ofertën e Juventusit
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe boshnjaku ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:03
Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo, mund të jetë i gatshëm të shkëmbejë vendet me mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic. Braziliani ka qenë i lidhur me një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet ai dhe boshnjaku ...

Trajneri i Barcelonës: Do të doja të punoja me Neymarin
Setien e do Neymarin në Barcelonë Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Ai ka rritur spekulimet duke thënë se ‘shpresoj të punoj me Neymarin’. ...
Gazeta Express | 23-May-2020 08:23
Setien e do Neymarin në Barcelonë Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou. Ai ka rritur spekulimet duke thënë se ‘shpresoj të punoj me Neymarin’. ...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së ...
AlMaKos | 23-May-2020 02:00
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së ...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin
Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim, sigurisht që do të ...
Lajminet | 22-May-2020 23:56
Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti, për një kthim në Barcelonë për të formuar edhe një herë ‘MSN’ së bashku me Lionel Messin dhe Luis Suarez. “Është i njëjti shpjegim, sigurisht që do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved