ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:01

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë tretmanin M Performance

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë tretmanin M Performance
BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më të madhe SUV, modelit X7 me tri rradhë ulëse, nuk do t’ia përshtatë edhe këtë version që përfshinë dukje më të fryrë dhe motor më të fuqishëm. Të ...
Lajminet | 23-May-2020 15:07
BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më të madhe SUV, modelit X7 me tri rradhë ulëse, nuk do t’ia përshtatë edhe këtë version që përfshinë dukje më të fryrë dhe motor më të fuqishëm. Të ...

Alpina “e çon në fitnes” X7-shin, sjell bishën XB7 me 612 kuaj fuqi
Kompania e specializuar për modifikimin e veturave BMW, Alpina, e ka sjellë modelin Alpina XB7, që është njëra prej veturave më të fuqishme në botë në kategorinë SUV. XB7 është i bazuar në modelin BMW X7. Sidoqoftë, kjo ...
Medial | 23-May-2020 13:34
Kompania e specializuar për modifikimin e veturave BMW, Alpina, e ka sjellë modelin Alpina XB7, që është njëra prej veturave më të fuqishme në botë në kategorinë SUV. XB7 është i bazuar në modelin BMW X7. Sidoqoftë, kjo ...

Alpina “e çon në fitnes” X7-shin, sjell bishën XB7 me 612 kuaj fuqi
Kompania e specializuar për modifikimin e veturave BMW, Alpina, e ka sjellë modelin Alpina XB7, që është njëra prej veturave më të fuqishme në botë në kategorinë SUV. XB7 është i bazuar në modelin BMW X7. Sidoqoftë, kjo ...
Gazeta Express | 23-May-2020 13:19
Kompania e specializuar për modifikimin e veturave BMW, Alpina, e ka sjellë modelin Alpina XB7, që është njëra prej veturave më të fuqishme në botë në kategorinë SUV. XB7 është i bazuar në modelin BMW X7. Sidoqoftë, kjo ...

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë tretmanin M Performance
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më të madhe SUV, modelit X7 me tri rradhë ulëse, nuk do t’ia përshtatë edhe këtë ...
Medial | 22-May-2020 16:33
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më të madhe SUV, modelit X7 me tri rradhë ulëse, nuk do t’ia përshtatë edhe këtë ...

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë tretmanin M Performance
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më të madhe SUV, modelit X7 me tri rradhë ulëse, nuk do t’ia përshtatë edhe këtë ...
Telegrafi | 22-May-2020 12:03
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më të madhe SUV, modelit X7 me tri rradhë ulëse, nuk do t’ia përshtatë edhe këtë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved