ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:45

?Gjilan, 32 persona në vetizolim për shkak të koronavirusit

?Gjilan, 32 persona në vetizolim për shkak të koronavirusit
Komuna e Gjilanit tash e sa ditë nuk ka asnjë rast të ri të prekur me COVID-19.
Top Channel | 22-May-2020 22:50
Komuna e Gjilanit tash e sa ditë nuk ka asnjë rast të ri të prekur me COVID-19.

Lutfi Haziri: Bëhuni gati që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...
AlMaKos | 23-May-2020 15:51
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...

Haziri: Bëhuni gati që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...
TetovaSot | 23-May-2020 14:59
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...

Haziri: Përgatituni që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Në takimin e Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, në Gjilan, kryetari Lutfi Haziri, ka thënë se kanë bërë të gjitha përgatitjet, sipas rekomandimeve të Këshillit të Bashkësisë Islame në ...
Telegrafi | 23-May-2020 13:37
Në takimin e Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, në Gjilan, kryetari Lutfi Haziri, ka thënë se kanë bërë të gjitha përgatitjet, sipas rekomandimeve të Këshillit të Bashkësisë Islame në ...

Haziri kërkon nga gjilanasit të mos bëjnë vizita familjare për Bajram
Në takimin e Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së virusit Covid-19, në Gjilan, kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se kanë bërë të gjitha përgatitjet, në përputhje me ...
Zeri | 23-May-2020 14:11
Në takimin e Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së virusit Covid-19, në Gjilan, kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se kanë bërë të gjitha përgatitjet, në përputhje me ...

Haziri: Bëhuni gati që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...
Medial | 23-May-2020 14:08
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...

Haziri: Bëhuni gati që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...
Klan Kosova | 23-May-2020 14:05
Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, për të vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër ...

Haziri: Festojeni këtë Bajram pa vizita tradicionale
Nën udhëheqjen e kryetarit Lutfi Haziri, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, duke e vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër Bajramit. Haziri ka thënë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 13:57
Nën udhëheqjen e kryetarit Lutfi Haziri, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundër përhapjes së Covid-19, duke e vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër Bajramit. Haziri ka thënë ...

Haziri: Bëhuni gati që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Haziri ka hënë se kanë bërë të gjitha përgatitjet, sipas rekomandimeve të Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjilan, për hapat dhe masat në përputhje me rekomandimet e institucioneve shëndetësore. “E falënderoj KBI-në që ...
Lajminet | 23-May-2020 13:31
Haziri ka hënë se kanë bërë të gjitha përgatitjet, sipas rekomandimeve të Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjilan, për hapat dhe masat në përputhje me rekomandimet e institucioneve shëndetësore. “E falënderoj KBI-në që ...

Haziri: Bëhuni gati që festën e Fitër Bajramit ta kaloni pa vizita familjare
Nën udhëheqjen e kryetarit Lutfi Haziri, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundsër përhapjes së Covid-19, duke e vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër Bajramit. Haziri ka thënë ...
Indeks Online | 23-May-2020 13:28
Nën udhëheqjen e kryetarit Lutfi Haziri, është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin e emergjencave kundsër përhapjes së Covid-19, duke e vlerësuar gjendjen e përgjithshme në prag të Fitër Bajramit. Haziri ka thënë ...

Haziri: 32 persona vazhdojnë të jenë vetizolim në Gjilan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se për disa ditë në këtë qytet nuk ka asnjë rast të ri pozitiv me Covid-19, transmeton Klan Kosova. “32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën ...
Medial | 22-May-2020 22:17
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se për disa ditë në këtë qytet nuk ka asnjë rast të ri pozitiv me Covid-19, transmeton Klan Kosova. “32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën ...

Haziri: 32 persona vazhdojnë të jenë vetizolim në Gjilan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se për disa ditë në këtë qytet nuk ka asnjë rast të ri pozitiv me Covid-19, transmeton Klan Kosova. “32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën ...
Klan Kosova | 22-May-2020 22:14
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se për disa ditë në këtë qytet nuk ka asnjë rast të ri pozitiv me Covid-19, transmeton Klan Kosova. “32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën ...

?Gjilan, 32 persona në vetizolim për shkak të koronavirusit
Komuna e Gjilanit tash e sa ditë nuk ka asnjë rast të ri të prekur me COVID-19. Kryetari Lutfi Haziri ka bërë të ditur se 32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën mbikëqyrje të organeve të emergjencave ...
Indeks Online | 22-May-2020 21:57
Komuna e Gjilanit tash e sa ditë nuk ka asnjë rast të ri të prekur me COVID-19. Kryetari Lutfi Haziri ka bërë të ditur se 32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën mbikëqyrje të organeve të emergjencave ...

32 persona vetizolohen në Gjilan
Kryetari Lutfi Haziri ka bërë të ditur se 32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën mbikëqyrje të organeve të emergjencave civile publike, shëndetësore dhe të rendit. “Ne jemi lojal ndaj masave dhe duke ...
Lajminet | 22-May-2020 21:54
Kryetari Lutfi Haziri ka bërë të ditur se 32 persona vazhdojnë të qëndrojnë në vetizolim dhe nën mbikëqyrje të organeve të emergjencave civile publike, shëndetësore dhe të rendit. “Ne jemi lojal ndaj masave dhe duke ...

Shtatë shtëpi në Gjilan ende në karantinë, Haziri kërkon suspendimin e masave për kufizimit të qarkullimit
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në konferencën për media, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktiv me COVID-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:22
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në konferencën për media, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktiv me COVID-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen ...

Në Gjilan shtatë shtëpi janë në karantinë dhe 32 qytetarë aktivë me koronavirus
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 16:18
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...

Në Gjilan shtatë shtëpi janë në karantinë dhe 32 qytetarë aktivë me koronavirus
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...
Medial | 22-May-2020 15:03
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...

Në Gjilan shtatë shtëpi janë në karantinë dhe 32 qytetarë aktivë me koronavirus
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...
Arbresh | 22-May-2020 15:03
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...

Në Gjilan shtatë shtëpi janë në karantinë dhe 32 qytetarë aktivë me Coronavirus
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 15:00
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...

Në Gjilan shtatë shtëpi janë në karantinë dhe 32 qytetarë aktivë me koronavirus
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...
Klan Kosova | 22-May-2020 14:54
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka njoftuar se shtatë shtëpi në Gjilan janë akoma në karantinë, apo 32 qytetarë aktivë me Covid-19. Ai ka kërkuar nga të prekurit që të vazhdojnë t’i përmbahen rregullave të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved