ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 06:27

Ligue 1, kampionati i parë që do ta fillojë sezonin 2020-2021

Ligue 1, kampionati i parë që do ta fillojë sezonin 2020-2021
Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA po planifikon rikthimin. Sipas zëdhënësit të NBA, Mike Bass, udhëheqësit e ligës dhe shoqata e basketbollistëve profesionistë janë në negociata me drejtuesit e kompanisë “Walt ...
GazetaBlic | 23-May-2020 23:03
Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA po planifikon rikthimin. Sipas zëdhënësit të NBA, Mike Bass, udhëheqësit e ligës dhe shoqata e basketbollistëve profesionistë janë në negociata me drejtuesit e kompanisë “Walt ...

NBA planifikon të rinisë në korrik, ndeshjet në “Dinsey World”
NBA e ka konfirmuar se është në bisedime me Disneyn për t’i zhvilluar të gjitha ndeshjet e mbetura të këtij sezoni 2019/20 në kompleksin sportiv në Disney World në Orlando, me synimin që sezoni të rinisë në korrik. ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:00
NBA e ka konfirmuar se është në bisedime me Disneyn për t’i zhvilluar të gjitha ndeshjet e mbetura të këtij sezoni 2019/20 në kompleksin sportiv në Disney World në Orlando, me synimin që sezoni të rinisë në korrik. ...

NBA në bisedime me menaxherët gjeneral të skuadrave – sezoni pritet të rifillojë në Disney
NBA u ka dërguar disa propozime menaxherëve gjeneral të skuadrave të NBA, lidhur me rifillimin e këtij sezoni. Së fundmi, bazuar nga raportimet e ‘ESPN’ pas këtyre ngjarjeve, pritet që sezoni të rinis në Disney. Këto ...
Lajminet | 23-May-2020 19:17
NBA u ka dërguar disa propozime menaxherëve gjeneral të skuadrave të NBA, lidhur me rifillimin e këtij sezoni. Së fundmi, bazuar nga raportimet e ‘ESPN’ pas këtyre ngjarjeve, pritet që sezoni të rinis në Disney. Këto ...

‘Yahoo’ zbulon planin për rifillimin e NBA – vonesat bëjnë që sezoni tjetër të fillojë në Krishtlindje
Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA, vazhdon të jetë e suspenduar, por planet për rifillimin po kryhen. Së fundmi, një plan për atë se si do të vazhdohet me sezonin aktual është publikuar nga ‘Yahoo’, transmeton ...
Lajminet | 22-May-2020 09:02
Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA, vazhdon të jetë e suspenduar, por planet për rifillimin po kryhen. Së fundmi, një plan për atë se si do të vazhdohet me sezonin aktual është publikuar nga ‘Yahoo’, transmeton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved