ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:17

Legalizohen kriptomonedhat

Legalizohen kriptomonedhat
Kuvendi miratoi të enjten një ligj që legalizon dhe rregullon kuadrin ligjor për monedhat virtual, duke e bërë Shqipërinë vendin e tretë në Europë që legjitimon kriptomonedhat. Ekspertët e ekonomisë e vlerësojnë nismën. ...
RTSH | 22-May-2020 11:32
Kuvendi miratoi të enjten një ligj që legalizon dhe rregullon kuadrin ligjor për monedhat virtual, duke e bërë Shqipërinë vendin e tretë në Europë që legjitimon kriptomonedhat. Ekspertët e ekonomisë e vlerësojnë nismën. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved