ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:31

La Liga po kthehet: Ndeshjet e para që mund t’i shikoni

La Liga po kthehet: Ndeshjet e para që mund t’i shikoni
Qeveria spanjolle e ka dhënë dritën e gjelbër për kthimin e La Ligës nga 8 qershori dhe kjo ka bërë që tifozët e futbollit të interesohen për ndeshjet e para që do të zhvillohen atë fundjavë. Ndeshja kryesore e ...
TetovaSot | 23-May-2020 22:09
Qeveria spanjolle e ka dhënë dritën e gjelbër për kthimin e La Ligës nga 8 qershori dhe kjo ka bërë që tifozët e futbollit të interesohen për ndeshjet e para që do të zhvillohen atë fundjavë. Ndeshja kryesore e ...

La Liga po kthehet: Ndeshjet e para që mund t’i shikoni
Qeveria spanjolle e ka dhënë dritën e gjelbër për kthimin e La Ligës nga 8 qershori dhe kjo ka bërë që tifozët e futbollit të interesohen për ndeshjet e para që do të zhvillohen atë fundjavë. Ndeshja kryesore e ...
Gazeta Express | 23-May-2020 21:43
Qeveria spanjolle e ka dhënë dritën e gjelbër për kthimin e La Ligës nga 8 qershori dhe kjo ka bërë që tifozët e futbollit të interesohen për ndeshjet e para që do të zhvillohen atë fundjavë. Ndeshja kryesore e ...

La Liga – këto janë ndeshjet që rinisin sezonin, ndeshje të lehta për Barcën e Realin
Pasi filluan stërvitjet grupore, skuadrat e La Liga janë njoftuar se do të mund të kthehen në gara duke filluar nga data 8 qershor. Dritën e gjelbër për rifillimin e futbollit spanjoll e ka dhënë kryeministri i Spanjës, ...
Lajminet | 23-May-2020 19:46
Pasi filluan stërvitjet grupore, skuadrat e La Liga janë njoftuar se do të mund të kthehen në gara duke filluar nga data 8 qershor. Dritën e gjelbër për rifillimin e futbollit spanjoll e ka dhënë kryeministri i Spanjës, ...

Këto janë ndeshjet e mbetura për Barcelonën dhe Real Madrid
Sot është konfirmuar se kampionati spanjoll ka dritën e gjelbër për të rifilluar qysh nga data 8 qershor. Skuadrat kanë filluar përgatitjet e tyre, me seancat stërvitore që po vazhdojnë. Në Spanjë, lufta për titullin ...
Lajminet | 23-May-2020 16:00
Sot është konfirmuar se kampionati spanjoll ka dritën e gjelbër për të rifilluar qysh nga data 8 qershor. Skuadrat kanë filluar përgatitjet e tyre, me seancat stërvitore që po vazhdojnë. Në Spanjë, lufta për titullin ...

Vinicius Junior zbulon objektivin e madh të Real Madridi për këtë sezon
Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior ka zbuluar objektivin e madh të Real Madridit për këtë sezon. Faqja e parë e gazetës Marca ka një intervistë me Vinicius Junior, i cili ka ngacmuar dhe irrituar tifozët në ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:58
Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior ka zbuluar objektivin e madh të Real Madridit për këtë sezon. Faqja e parë e gazetës Marca ka një intervistë me Vinicius Junior, i cili ka ngacmuar dhe irrituar tifozët në ...

Konfirmohet datën e nisjes së La Ligas spanjolle
Kampionati spanjoll mund të filloj nga data e 8 qershorit konfirmon kryeministri spanjoll, Pedro Sanchez. Fillimisht ishte menduar se do të rifillojë me 12 qershor, datë në të cilën do zhvillohet derbi mes Sevilla dhe ...
Indeks Online | 23-May-2020 15:14
Kampionati spanjoll mund të filloj nga data e 8 qershorit konfirmon kryeministri spanjoll, Pedro Sanchez. Fillimisht ishte menduar se do të rifillojë me 12 qershor, datë në të cilën do zhvillohet derbi mes Sevilla dhe ...

Vinicius Junior zbulon objektivin e madh të Real Madridi për këtë sezon
Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior ka zbuluar objektivin e madh të Real Madridit për këtë sezon. Faqja e parë e gazetës Marca ka një intervistë me Vinicius Junior, i cili ka ngacmuar dhe irrituar tifozët në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 15:07
Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior ka zbuluar objektivin e madh të Real Madridit për këtë sezon. Faqja e parë e gazetës Marca ka një intervistë me Vinicius Junior, i cili ka ngacmuar dhe irrituar tifozët në ...

“Më shumë se Barça e meritojmë titullin, s’mund të dështojmë dhe s’do të dështojmë”
Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 12 qershori shihet si data e mundshme për rikthimin e La ...
Indeks Online | 23-May-2020 13:05
Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 12 qershori shihet si data e mundshme për rikthimin e La ...

“Më shumë se Barça e meritojmë titullin, s’mund të dështojmë dhe s’do të dështojmë” Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 1
Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 12 qershori shihet si data e mundshme për rikthimin e La ...
Kosova Sot | 23-May-2020 13:05
Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 12 qershori shihet si data e mundshme për rikthimin e La ...

“Më shumë se Barça e meritojmë titullin, s’mund të dështojmë dhe s’do të dështojmë”
Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 12 qershori shihet si data e mundshme për rikthimin e La ...
Gazeta Express | 23-May-2020 12:16
Edhe pse me një pikë prapa Barcelonës dhe tani për tani asgjë nuk është në dorën e tyre, Vinicius Junior thotë se Real Madridi duhet ta fitojë patjetër La Ligën. 12 qershori shihet si data e mundshme për rikthimin e La ...

Vinicius i bindur: Jemi skuadër më e mirë se Barcelona
La Liga është pezulluar që nga muaji mars shkaku i krizës së COVID-19, megjithëse liga shpreson të rifillojë në qershor. Real Madrid ka qenë dy pikë larg rivalëve të Barcelonës në renditje në kohën kur u vendos për ...
Lajminet | 23-May-2020 10:50
La Liga është pezulluar që nga muaji mars shkaku i krizës së COVID-19, megjithëse liga shpreson të rifillojë në qershor. Real Madrid ka qenë dy pikë larg rivalëve të Barcelonës në renditje në kohën kur u vendos për ...

La Liga nis me derbin e madh të Andaluzisë
Kampionati i Spanjës në futboll ndalgadal po shkon me hapa të sigurt drejt rifillimit të kampionatit. ‘Cope’ raporton se La Liga rifillon më 12 qershor, të premtën, me ndeshjen mes Seviljës dhe Real Betis. Ndërkohë, ...
Alsat-M | 21-May-2020 23:14
Kampionati i Spanjës në futboll ndalgadal po shkon me hapa të sigurt drejt rifillimit të kampionatit. ‘Cope’ raporton se La Liga rifillon më 12 qershor, të premtën, me ndeshjen mes Seviljës dhe Real Betis. Ndërkohë, ...

“Shpërthen” futbollisti i Ballkanit: Kush na siguron që pas 4-5 xhirove nuk prekemi nga Covid-19?
Kampionati spanjoll do të rifillojë me 12 qershor datë në të cilën do zhvillohet derbi i Sevilla-s me Sevilla dhe Real Betis. Sipas Diario AS dhe Cadena Sar, është planifikuar që në mes të muajit qershor të rifillojë La ...
GazetaBlic | 21-May-2020 22:07
Kampionati spanjoll do të rifillojë me 12 qershor datë në të cilën do zhvillohet derbi i Sevilla-s me Sevilla dhe Real Betis. Sipas Diario AS dhe Cadena Sar, është planifikuar që në mes të muajit qershor të rifillojë La ...

Derbi i Andaluzisë i jep rifillimin La Ligas  – kalendari i plotë publikohet më 28 maj
Kampionati elitar i futbollit spanjoll është afër që të rifillojë, bazuar në raportimet e fundit të medieve spanjolle. ‘Cope’ raporton se La Liga rifillon më 12 qershor, të premtën, me ndeshjen mes Sevilla dhe Real ...
Lajminet | 21-May-2020 21:02
Kampionati elitar i futbollit spanjoll është afër që të rifillojë, bazuar në raportimet e fundit të medieve spanjolle. ‘Cope’ raporton se La Liga rifillon më 12 qershor, të premtën, me ndeshjen mes Sevilla dhe Real ...

Munishi kërkonte ndërprerjen e kampionatit, Ballkani thotë se ishin çdo herë pro rinisjes së tij
Zinedine Zidane është rikthyer në punë me Real Madrid me më shumë ambicie dhe uri për sukses sesa kurrë më parë. Ky sezon 2019/20 është ai që Zidane dëshiron të përfundojë me sa më shumë sukses dhe Los Blancos janë ...
GazetaBlic | 21-May-2020 14:11
Zinedine Zidane është rikthyer në punë me Real Madrid me më shumë ambicie dhe uri për sukses sesa kurrë më parë. Ky sezon 2019/20 është ai që Zidane dëshiron të përfundojë me sa më shumë sukses dhe Los Blancos janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved