ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:25

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hyjnë në karantinë – vetizolohen në shtëpi

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hyjnë në karantinë – vetizolohen në shtëpi
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...
Telegrafi | 23-May-2020 18:38
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...

Kosovarët e kthyer nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...
TetovaSot | 23-May-2020 18:54
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk do hynë në karantinë
Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, duam të falënderojmë bashkatdhetarët tanë për durimin e treguar, institucionet e Republikës ...
Lajminet | 23-May-2020 18:36
Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, duam të falënderojmë bashkatdhetarët tanë për durimin e treguar, institucionet e Republikës ...

Kosovarët e kthyer nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:27
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë – vetizolohen në shtëpi
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...
Klan Kosova | 23-May-2020 18:16
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë – vetizolohen në shtëpi
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...
Medial | 23-May-2020 18:16
Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, ...

Nga Britania e Madhe, Irlanda dhe Kanadaja riatdhesohen 138 kosovarë
Në Kosovë sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra, të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër, me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me ...
AlbInfo | 23-May-2020 18:13
Në Kosovë sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra, të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër, me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me ...

Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Mbretëria e Bashkuar, Irlanda dhe Kanadaja
Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me ...
PortaliOnline | 23-May-2020 18:01
Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me ...

Korona izoloi tërësisht personat me aftësi të kufizuara
Pandemia e Koronavirusit izoloi tërësisht edhe personat me aftësi të kufizuara. Në Qendrën ditore për personat me aftësi të kufizuar në Dibër, puna është ndërpre për më shumË se dy muaj e gjysëm dhe kjo kategori e ...
AlMaKos | 23-May-2020 17:41
Pandemia e Koronavirusit izoloi tërësisht edhe personat me aftësi të kufizuara. Në Qendrën ditore për personat me aftësi të kufizuar në Dibër, puna është ndërpre për më shumË se dy muaj e gjysëm dhe kjo kategori e ...

Korona izoloi tërësisht personat me aftësi të kufizuara
“Aroni pothuasje çdo ditë kërkon të shkojë në Qendrën dhe të takohet me shokët dhe shoqet e tij”, thotë Pendime Ajroska dhe shton se, edhe pse ajo si prind dhe familjarët e tjerë tentojnë ta ulin shqetësimin e Aronit, ...
Koha.mk | 23-May-2020 17:32
“Aroni pothuasje çdo ditë kërkon të shkojë në Qendrën dhe të takohet me shokët dhe shoqet e tij”, thotë Pendime Ajroska dhe shton se, edhe pse ajo si prind dhe familjarët e tjerë tentojnë ta ulin shqetësimin e Aronit, ...

138 kosovarë kthehen nga Britania e Madhe, Irlanda dhe Kanada
Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin ...
Medial | 23-May-2020 16:55
Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin ...

138 kosovarë kthehen nga Londra në vendlindje
Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët që kanë ...
Indeks Online | 23-May-2020 16:52
Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët që kanë ...

Sot arrijnë në Prishtinë edhe 138 kosovarë nga Britania, Irlanda e Kanada
Njoftimi është dhënë nga ambasada e Kosovës në Londër, teksa është bërë e ditur se 138 personat e lartëpërmendur kishin mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë e Kanada, shkruan . “Me këtë rast, duam të falënderojmë ...
Lajminet | 23-May-2020 16:52
Njoftimi është dhënë nga ambasada e Kosovës në Londër, teksa është bërë e ditur se 138 personat e lartëpërmendur kishin mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë e Kanada, shkruan . “Me këtë rast, duam të falënderojmë ...

138 kosovarë kthehen nga Britania e Madhe, Irlanda dhe Kanada
Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin ...
Klan Kosova | 23-May-2020 16:49
Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin ...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra
Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët që kanë ...
Arbresh | 23-May-2020 16:47
Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët që kanë ...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra
Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët që kanë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 16:41
Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët që kanë ...

47 kosovarë kthehen nga Sllovenia
47 kosovarë janë kthyer nga Sllovenia në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada e Kosovës në Slloveni në njoftimin e së cilës thuhet se në koordinim me institucionet e Kosovës dhe institucionet e Sllovenisë është ...
Shprehja | 23-May-2020 04:33
47 kosovarë janë kthyer nga Sllovenia në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada e Kosovës në Slloveni në njoftimin e së cilës thuhet se në koordinim me institucionet e Kosovës dhe institucionet e Sllovenisë është ...

Njoftimi nga Ambasada e Kosovës në Gjermani
Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj, kështu ka njoftuar Ambasada e ...
AlbInfo | 22-May-2020 22:31
Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj, kështu ka njoftuar Ambasada e ...

Sfishta: 177 persona gjenden në karantinë
Qendra e Studentëve tash e dy muaj po shërben si karantinë për të riatdhesuarit në Kosovë, ndërsa në konviktin 6 dhe 8 gjatë së premtes kanë qenë të sistemuar mbi 170 banorë. Drejtori i Qendrës së Studentëve, Fatmir ...
Telegrafi | 22-May-2020 14:22
Qendra e Studentëve tash e dy muaj po shërben si karantinë për të riatdhesuarit në Kosovë, ndërsa në konviktin 6 dhe 8 gjatë së premtes kanë qenë të sistemuar mbi 170 banorë. Drejtori i Qendrës së Studentëve, Fatmir ...

Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët
Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj. Me këtë rast Ambasada e Kosovës ...
Indeks Online | 22-May-2020 22:04
Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj. Me këtë rast Ambasada e Kosovës ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved