ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 23:25

?Kurti telefonon Metën, flasin për luftën ndaj COVID-19 dhe forcimin e marrëdhënieve bilaterale

?Kurti telefonon Metën, flasin për luftën ndaj COVID-19 dhe forcimin e marrëdhënieve bilaterale
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media. Në komunikatë thuhet se, u ...
Telegrafi | 23-May-2020 18:24
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media. Në komunikatë thuhet se, u ...

Kosova e Maqedonia e Veriut duan fuqizim të lidhjeve në kushtet e reja pas pandemisë
Koordinimi i masave për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve dhe fuqizimi i lidhjeve mes Kosovës e Maqedonisë së Veriut në kushtet e reja të krijuara nga pandemia, ishin çështjet që janë diskutuar në një bisedë ...
Koha.mk | 23-May-2020 20:46
Koordinimi i masave për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve dhe fuqizimi i lidhjeve mes Kosovës e Maqedonisë së Veriut në kushtet e reja të krijuara nga pandemia, ishin çështjet që janë diskutuar në një bisedë ...

Kurti dhe Spasovski u pajtuan që të vazhdojnë bashkëpunimin ndërshtetëror
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Në njoftimin e Zyrës së Kryeministrit thuhet se gjatë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:03
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Në njoftimin e Zyrës së Kryeministrit thuhet se gjatë ...

Bisedë telefonike Spasovski – Kurti, koronavirusi tema kryesore
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Gjatë bisedës, theks i ...
Shprehja | 23-May-2020 20:00
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Gjatë bisedës, theks i ...

Bisedë telefonike Spasovski – Kurti, koronavirusi tema kryesore
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Gjatë bisedës, theks i ...
Alsat-M | 23-May-2020 19:46
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Gjatë bisedës, theks i ...

?Kurti zhvillon bisedë telefonike edhe me Spasovskin, Covid-19 tema kryesore
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Gjatë bisedës, theks i ...
Indeks Online | 23-May-2020 19:43
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski. Gjatë bisedës, theks i ...

Kurti dhe Spasovksi bisedojnë për marrëdhëniet bilaterale Kosovë-Maqedoni e Veriut
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, transmeton Klan Kosova. Në njoftimin e Zyrës së ...
Medial | 23-May-2020 19:40
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, transmeton Klan Kosova. Në njoftimin e Zyrës së ...

Kurti telefonon Metën, flasin për luftën ndaj COVID-19 dhe forcimin e marrëdhënieve bilaterale
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media. Në komunikatë thuhet se, u ...
Shenja | 23-May-2020 19:38
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media. Në komunikatë thuhet se, u ...

?Kurti telefonon Metën, flasin për luftën ndaj Covid-19 dhe forcimin e marrëdhënieve bilaterale
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 në Kosovë dhe Shqipëri, veprimet ...
Indeks Online | 23-May-2020 19:35
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 në Kosovë dhe Shqipëri, veprimet ...

Kurti dhe Spasovksi bisedojnë për marrëdhëniet bilaterale Kosovë-Maqedoni e Veriut
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, transmeton Klan Kosova. Në njoftimin e Zyrës së ...
Klan Kosova | 23-May-2020 19:34
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryeministrin e Qeverisë në detyrë të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, transmeton Klan Kosova. Në njoftimin e Zyrës së ...

Pandemia dhe bashkëpunimi shtetëror, Kurti flet edhe me kryeministrin maqedonas
Gjatë bisedës, theks i veçantë iu dha situatës me COVID-19 në vendet respektive dhe masave që Qeveritë e dy vendeve kanë ndërmarrë në luftimin dhe menaxhimin e përhapjes së virusit Corona. Ata gjithashtu folën për ...
Lajminet | 23-May-2020 19:20
Gjatë bisedës, theks i veçantë iu dha situatës me COVID-19 në vendet respektive dhe masave që Qeveritë e dy vendeve kanë ndërmarrë në luftimin dhe menaxhimin e përhapjes së virusit Corona. Ata gjithashtu folën për ...

Kurti e Meta diskutojnë për forcimin e marrëdhënieve mes Kosovës e Shqipërisë
Tiranë, 23 maj 2020 – Kryeministri i Kosovës në detyrë, Albin Kurti, dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, kanë biseduar sot me telefon mbi krizën e pandemisë së koronavirusit në Kosovë e në Shqipëri, nevojën e ...
Illyriapress | 23-May-2020 18:44
Tiranë, 23 maj 2020 – Kryeministri i Kosovës në detyrë, Albin Kurti, dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, kanë biseduar sot me telefon mbi krizën e pandemisë së koronavirusit në Kosovë e në Shqipëri, nevojën e ...

Spasovski-Kurti: T’i koordinojmë masat për mbrojtje të shëndetit të qytetarëve
Shkup, 23 maj – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot në bisedë telefonike me kryetarin e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, i ka shprehur urime dhe përkrahje për mënyrën me të cilën ...
Koha.mk | 23-May-2020 18:41
Shkup, 23 maj – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot në bisedë telefonike me kryetarin e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, i ka shprehur urime dhe përkrahje për mënyrën me të cilën ...

Kosova e Maqedonia duan fuqizim të lidhjeve në kushtet e reja pas pandemisë
Koordinimi i masave për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve dhe fuqizimi i lidhjeve mes Kosovës e Maqedonisë së Veriut në kushtet e reja të krijuara nga pandemia, ishin çështjet që janë diskutuar në një bisedë ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 18:33
Koordinimi i masave për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve dhe fuqizimi i lidhjeve mes Kosovës e Maqedonisë së Veriut në kushtet e reja të krijuara nga pandemia, ishin çështjet që janë diskutuar në një bisedë ...

Kurti me ambasadorët e shteteve të QUINT-it dhe BE-së diskutojnë për situatën politike dhe pandeminë
Sot, Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi, pritën në takim ambasadorët e shteteve të QUINT-it dhe shefen e Zyrës së Bashkimit ...
Telegrafi | 22-May-2020 19:24
Sot, Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi, pritën në takim ambasadorët e shteteve të QUINT-it dhe shefen e Zyrës së Bashkimit ...

Kurti në telefon me Metën, diksutojnë për forcimin e bashkëpunimit mes dy vendeve
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në njoftimin e Zyrës së kryeministrit thuhet se në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 ...
Medial | 23-May-2020 18:24
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në njoftimin e Zyrës së kryeministrit thuhet se në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 ...

Kurti flet me Metën në telefon, ia tregon masat e lehtësuara nga Kosova
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 në Kosovë dhe Shqipëri, veprimet ...
Ina-Online | 23-May-2020 18:24
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 në Kosovë dhe Shqipëri, veprimet ...

Kurti në telefon me Metën, diksutojnë për forcimin e bashkëpunimit mes dy vendeve
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në njoftimin e Zyrës së kryeministrit thuhet se në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 ...
Klan Kosova | 23-May-2020 18:24
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në njoftimin e Zyrës së kryeministrit thuhet se në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 ...

Spasovski-Kurti: T’i koordinojmë masat për mbrojtje të shëndetit të qytetarëve, për rifillimin e ekonomisë dhe përforcimin e lidhjeve afariste mes dy vendeve
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot në bisedë telefonike me kryetarin e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, i ka shprehur urime dhe përkrahje për mënyrën me të cilën vendi po ...
TetovaSot | 23-May-2020 18:17
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot në bisedë telefonike me kryetarin e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, i ka shprehur urime dhe përkrahje për mënyrën me të cilën vendi po ...

Kurti flet me Metën në telefon, ia tregon masat e lehtësuara nga Kosova
Në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 në Kosovë dhe Shqipëri, veprimet që dy vendet kanë marrë në parandalimin e përhapjes dhe menaxhimin e infeksioneve të shkaktuar nga virusi Corona, dhe bashkëpunimin që ...
Lajminet | 23-May-2020 18:16
Në fillim, ata diskutuan mbi situatën me COVID-19 në Kosovë dhe Shqipëri, veprimet që dy vendet kanë marrë në parandalimin e përhapjes dhe menaxhimin e infeksioneve të shkaktuar nga virusi Corona, dhe bashkëpunimin që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved