ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:41

Koronavirusi, e ardhmja dhe kombëtarja, Bare rrëfen rikthimin në normalitet

Koronavirusi, e ardhmja dhe kombëtarja, Bare rrëfen rikthimin në normalitet
Keidi Bare është pa diskutim një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës kombëtare. Edhe pse ka luajtur vetëm 7 ndeshje me përfaqësuesen e madhe, e ka treguar në fushë “peshën” e tij. Në një intervistë ekskluzive për ...
GazetaTema | 23-May-2020 13:16
Keidi Bare është pa diskutim një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës kombëtare. Edhe pse ka luajtur vetëm 7 ndeshje me përfaqësuesen e madhe, e ka treguar në fushë “peshën” e tij. Në një intervistë ekskluzive për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved