ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 08:49

Koronavirusi? “Mjaltë, hudhër dhe limon”, por sot lideri kontrovers ndodhet në spital

Koronavirusi? “Mjaltë, hudhër dhe limon”, por sot lideri kontrovers ndodhet në spital
Nuk ishte i vetmi lider botëror që tallej me koronavirusin, deri në muajin mars. Ndryshe nga shumë të tjerë, gjithsesi, ai nuk toleronte mendimin ndryshe, duke kërcënuar mjekët dhe gazetarët që sugjeronin masa ...
GazetaTema | 23-May-2020 22:32
Nuk ishte i vetmi lider botëror që tallej me koronavirusin, deri në muajin mars. Ndryshe nga shumë të tjerë, gjithsesi, ai nuk toleronte mendimin ndryshe, duke kërcënuar mjekët dhe gazetarët që sugjeronin masa ...

Lideri çeçen me Covid-19/ Kadirov i shtruar në spital në Moskë
Ramazan Kadirov, lideri i fortë i Çeçenisë, është në një spital në Moskë me simptoma të koronavirusit. Sipas mediave ruse, lajmi është konfirmuar nga burime mjeksore. Nëse është e vërtetë, kjo do të shënonte sëmundjen ...
TetovaSot | 22-May-2020 14:49
Ramazan Kadirov, lideri i fortë i Çeçenisë, është në një spital në Moskë me simptoma të koronavirusit. Sipas mediave ruse, lajmi është konfirmuar nga burime mjeksore. Nëse është e vërtetë, kjo do të shënonte sëmundjen ...

Lideri çeçen dhe shoku i Putinit, Ramazan Kadyrov shtrohet në spital me simptoma të koronavirusit
Ramzan Kadyrov, lideri cecen është hospitalizuar në Moskë, nën dyshimet se ka koronavirus, shkruan Guardian, përkthen Periskopi. Guardian u referohet mediave ruse të kenë shkruar se ‘burime të afërta me figura ...
Shprehja | 22-May-2020 00:39
Ramzan Kadyrov, lideri cecen është hospitalizuar në Moskë, nën dyshimet se ka koronavirus, shkruan Guardian, përkthen Periskopi. Guardian u referohet mediave ruse të kenë shkruar se ‘burime të afërta me figura ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved