ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:58

Korçë/ Babai dhe vajza shpëtojnë mrekullisht nga një aksident rrugor

Korçë/ Babai dhe vajza shpëtojnë mrekullisht nga një aksident rrugor
Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në aksin Korcë-Pogradec, në kryqëzimin e fshatit Podgorie. Një mjet ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurat anësore të aksit. Burime bëjnë të ditur se brenda ...
VizionPlus | 21-May-2020 16:30
Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në aksin Korcë-Pogradec, në kryqëzimin e fshatit Podgorie. Një mjet ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurat anësore të aksit. Burime bëjnë të ditur se brenda ...

Siguria në rrugë? Shiu shkakton 5 aksidente në pak orë
Pas ditëve të nxehta, kjo e enjte risolli shiun, i cili shkaktoi një sërë aksidentesh automobilistike në disa qytete të vendit. Si duket lagështia në rrugë ka qenë burimi kryesor i aksidenteve. Por a është e ...
Telegraf | 21-May-2020 14:34
Pas ditëve të nxehta, kjo e enjte risolli shiun, i cili shkaktoi një sërë aksidentesh automobilistike në disa qytete të vendit. Si duket lagështia në rrugë ka qenë burimi kryesor i aksidenteve. Por a është e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved