ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 04:39

Këshilli Koordinues i Diasporës: Të sigurohet vota e emigrantëve ose rikonsiderojmë marrëdhëniet me qeverinë

Këshilli Koordinues i Diasporës: Të sigurohet vota e emigrantëve ose rikonsiderojmë marrëdhëniet me qeverinë
K?¨shilli Koordinues i Diaspor?¨s ka reaguar po ashtu pas shembjes s?¨ Teatrit duke e quajtur si t?¨ pakuptimtë¨ dhe t?¨ papranueshme vendimin nga qeveria, sidomos n?¨ nj?¨ moment pandemie. Deklarata e plotë: KE¨SHILLI ...
Politiko | 23-May-2020 21:40
K?¨shilli Koordinues i Diaspor?¨s ka reaguar po ashtu pas shembjes s?¨ Teatrit duke e quajtur si t?¨ pakuptimtë¨ dhe t?¨ papranueshme vendimin nga qeveria, sidomos n?¨ nj?¨ moment pandemie. Deklarata e plotë: KE¨SHILLI ...

Teatri/ Këshilli i Diasporës: Të merrej mendimi jonë, t?¨ sigurohet vota e emigrantëve në 2021, ose rikonsiderojmë marrëdhëniet me qeverinë
K?¨shilli Koordinues i Diaspor?¨s ka reaguar pas shembjes s?¨ Teatrit duke e quajtur si t?¨ pakuptimt?¨ dhe t?¨ papranueshme vendimin nga qeveria n?¨ nj?¨ moment pandemie. KKD thot?¨ se p?¨r k?¨t?¨ vendim duhet t?¨ ...
BalkanWeb | 23-May-2020 21:08
K?¨shilli Koordinues i Diaspor?¨s ka reaguar pas shembjes s?¨ Teatrit duke e quajtur si t?¨ pakuptimt?¨ dhe t?¨ papranueshme vendimin nga qeveria n?¨ nj?¨ moment pandemie. KKD thot?¨ se p?¨r k?¨t?¨ vendim duhet t?¨ ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved