ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:07

Katër vende europiane prezantojnë planin e tyre të ndihmës për kapërcimin e krizës nga COVID-19

Katër vende europiane prezantojnë planin e tyre të ndihmës për kapërcimin e krizës nga COVID-19
Katër vende europiane të ashtuquajtura “katërshja kursimtare” prezantuan sot propozimet e tyre të planit të rimëkëmbjes për të ndihmuar Bashkimin Europian për të kapërcyer krizën e shkaktuar nga pandemia e ...
GazetaTema | 23-May-2020 17:15
Katër vende europiane të ashtuquajtura “katërshja kursimtare” prezantuan sot propozimet e tyre të planit të rimëkëmbjes për të ndihmuar Bashkimin Europian për të kapërcyer krizën e shkaktuar nga pandemia e ...

“Katërshja kursimtare” fuqimisht kundër planit ekonomik të Merkelit dhe Makronit
Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e përbashkëta për ...
Televizioni Koha | 23-May-2020 13:57
Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e përbashkëta për ...

“Katërshja kursimtare” fuqimisht kundër planit ekonomik të Merkelit dhe Makronit
Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e përbashkëta për ...
TetovaSot | 23-May-2020 13:32
Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e përbashkëta për ...

“Katërshja kursimtare” fuqimisht kundër planit ekonomik të Merkelit dhe Makronit
Bruksel, 23 maj – Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e ...
Koha.mk | 23-May-2020 13:04
Bruksel, 23 maj – Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e ...

Plani gjermano-francez i rindërtimit/ Pse Merkel u shkëput nga shtetet e veriut. Vendet më të goditura nga COVID-19 grante për 3 vite rresht
Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi për Deutsche Welle. Në fund të prillit (23.04.) ...
BalkanWeb | 23-May-2020 08:57
Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi për Deutsche Welle. Në fund të prillit (23.04.) ...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët
Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe Suedia – i kanë ...
Shprehja | 23-May-2020 13:01
Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe Suedia – i kanë ...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët
Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe Suedia – i kanë ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 12:37
Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe Suedia – i kanë ...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët
Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe Suedia – i kanë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 12:32
Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe Suedia – i kanë ...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij
Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit, kryetarët e shteteve dhe të ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 08:35
Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit, kryetarët e shteteve dhe të ...

Analiza/ Plani franko-gjerman për ringritjen e BE nga pandemia
Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë qenë dakord se ...
Lapsi | 22-May-2020 16:56
Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë qenë dakord se ...

Plani franko-gjerman për ringritjen e BE nga pandemia…
Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë qenë dakord se ...
Standard | 23-May-2020 00:35
Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë qenë dakord se ...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij
Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë qenë dakord se ...
Lajminet | 22-May-2020 17:30
Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë qenë dakord se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved