ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 07:48

Karmina kritikon qytetarët digital që tallen me Doktorin

Karmina kritikon qytetarët digital që tallen me Doktorin
Pasi një qytetar digital ka tallur Doktorin, duke I shkruar se vëllai I Ajolës do martohet tek Kala e Petrelës, ky I fundit shpërtheu në sulme ndaj Velijat duke theksuar se qeveria ndalon myslymanët dhe lejon kunatin e ...
GazetaTema | 23-May-2020 19:17
Pasi një qytetar digital ka tallur Doktorin, duke I shkruar se vëllai I Ajolës do martohet tek Kala e Petrelës, ky I fundit shpërtheu në sulme ndaj Velijat duke theksuar se qeveria ndalon myslymanët dhe lejon kunatin e ...

Karmina shpjegon se drejtësia buron nga sinqeriteti
Karmina u ndje e tronditur nga distancimi i Lulit, lidhur me kërkesën e Metës për amendime të reformës në drejtësi: “Të dashur miq. Unë nuk dua të merrem me politikë, por jam për drejtësi. D.m.th kur them drejtësi, kam ...
GazetaTema | 21-May-2020 20:47
Karmina u ndje e tronditur nga distancimi i Lulit, lidhur me kërkesën e Metës për amendime të reformës në drejtësi: “Të dashur miq. Unë nuk dua të merrem me politikë, por jam për drejtësi. D.m.th kur them drejtësi, kam ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved