ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 10:31

“Kanionet e Holtës” një nga perlat e natyrës në Gramsh

“Kanionet e Holtës” një nga perlat e natyrës në Gramsh
Holta është një zonë turistike e pa eksploruar akoma plotësisht. Ndërsa ditët e ngrohta të stinës së verës po afrojnë, bashkia e Gramshit ka një ftesë të veçantë për të gjithë eksploruesit e natyrës dhe bukurive ...
GazetaTema | 23-May-2020 19:34
Holta është një zonë turistike e pa eksploruar akoma plotësisht. Ndërsa ditët e ngrohta të stinës së verës po afrojnë, bashkia e Gramshit ka një ftesë të veçantë për të gjithë eksploruesit e natyrës dhe bukurive ...

“Kanionet e Holtës” një nga perlat e natyrës në Gramsh
TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ Holta është një zonë turistike e pa eksploruar akoma plotësisht. Ndërsa ditët e ngrohta të stinës së verës po afrojnë, bashkia e Gramshit ka një ftesë të veçantë për të gjithë eksploruesit e ...
Medial | 23-May-2020 11:10
TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ Holta është një zonë turistike e pa eksploruar akoma plotësisht. Ndërsa ditët e ngrohta të stinës së verës po afrojnë, bashkia e Gramshit ka një ftesë të veçantë për të gjithë eksploruesit e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved