ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:07

Irani do të lehtësojë masat e izolimit

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
Koha.mk | 23-May-2020 18:27
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
Portalb | 23-May-2020 15:45
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
TetovaSot | 23-May-2020 15:40
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
Medial | 23-May-2020 15:24
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
Shprehja | 23-May-2020 14:44
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
Alsat-M | 23-May-2020 14:36
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 14:36
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të lehtësojë masat e izolimit
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...
Radio Evropa e Lire | 23-May-2020 14:27
Presidenti iranian, Hassan Rohani tha se autoritetet do të lejojnë që të rihapen më shumë biznese, vende kulturore dhe objekte fetare, si pjesë e lehtësimit të masave që u vendosën kundër koronavirusit. Rohani tha se ...

Irani do të rihapë vendet fetare për festën e Bajramit
Irani do të rihapë të gjitha vendet festare dhe kulturore për festën e Bajramit, pavarësisht numrin të madh të të infektuarve. Presidenti Hassan Rouhani tha se muzetë dhe faltoret do të jenë të hapura për pelegrinët, ...
Arbresh | 23-May-2020 13:28
Irani do të rihapë të gjitha vendet festare dhe kulturore për festën e Bajramit, pavarësisht numrin të madh të të infektuarve. Presidenti Hassan Rouhani tha se muzetë dhe faltoret do të jenë të hapura për pelegrinët, ...

Irani rihap tempujt dhe objektet kulturore nga e diela
Irani ka vendosur t’i rihapë objektet kulturore nga dita e diel, me rastin e ditës së parë të Fitër Bajramit, si pjesë e vendimit për lehtësimin e masave kufizuese. Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, tha në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 11:52
Irani ka vendosur t’i rihapë objektet kulturore nga dita e diel, me rastin e ditës së parë të Fitër Bajramit, si pjesë e vendimit për lehtësimin e masave kufizuese. Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, tha në ...

Irani rihap tempujt dhe objektet kulturore nga e diela
Irani ka vendosur t’i rihapë objektet kulturore nga dita e diel, me rastin e ditës së parë të Fitër Bajramit, si pjesë e vendimit për lehtësimin e masave kufizuese. Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, tha në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 11:46
Irani ka vendosur t’i rihapë objektet kulturore nga dita e diel, me rastin e ditës së parë të Fitër Bajramit, si pjesë e vendimit për lehtësimin e masave kufizuese. Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, tha në ...

Rreth 10.000 punonjës të shëndetit iranian janë të infektuar me koronavirus
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësorë iranianë janë infektuar me koronavirus, raportoi të enjten agjencia e lajmeve ILNA, duke iu referuar autoriteteve shëndetësore. Irani është vendi i Lindjes së Mesme më i goditur nga ...
Medial | 21-May-2020 14:54
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësorë iranianë janë infektuar me koronavirus, raportoi të enjten agjencia e lajmeve ILNA, duke iu referuar autoriteteve shëndetësore. Irani është vendi i Lindjes së Mesme më i goditur nga ...

?Rreth 10.000 punonjës të shëndetit iranian janë të infektuar me koronavirus
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësorë iranianë janë infektuar me koronavirus, raportoi të enjten agjencia e lajmeve ILNA, duke iu referuar autoriteteve shëndetësore. Irani është vendi i Lindjes së Mesme më i goditur nga ...
Indeks Online | 21-May-2020 14:51
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësorë iranianë janë infektuar me koronavirus, raportoi të enjten agjencia e lajmeve ILNA, duke iu referuar autoriteteve shëndetësore. Irani është vendi i Lindjes së Mesme më i goditur nga ...

10 mijë punëtorë shëndetësor të infektuar me Coronavirus
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësor në Iran janë infektuar nga koronavirusi i ri, ka njoftuar agjencia e lajmeve ILNA, duke cituar zëvendës-ministrin e Shëndetësisë të Iranit. “Rreth 10 mijë punëtore shëndetësorë janë ...
Medial | 21-May-2020 12:25
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësor në Iran janë infektuar nga koronavirusi i ri, ka njoftuar agjencia e lajmeve ILNA, duke cituar zëvendës-ministrin e Shëndetësisë të Iranit. “Rreth 10 mijë punëtore shëndetësorë janë ...

10 mijë punëtorë shëndetësor në Iran të infektuar me Coronavirus
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësor në Iran janë infektuar nga koronavirusi i ri, ka njoftuar agjencia e lajmeve ILNA, duke cituar zëvendës-ministrin e Shëndetësisë të Iranit. “Rreth 10 mijë punëtore shëndetësorë janë ...
EkonomiaOnline | 21-May-2020 11:57
Rreth 10 mijë punëtorë shëndetësor në Iran janë infektuar nga koronavirusi i ri, ka njoftuar agjencia e lajmeve ILNA, duke cituar zëvendës-ministrin e Shëndetësisë të Iranit. “Rreth 10 mijë punëtore shëndetësorë janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved