ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:21

INTERVISTA/ Pikat e forta dhe të dobëta, 3 mbrojtësit që adhuron dhe pse zgjodhi Shqipërinë; Kumbulla rrëfehet në 360 gradë

INTERVISTA/ Pikat e forta dhe të dobëta, 3 mbrojtësit që adhuron dhe pse zgjodhi Shqipërinë; Kumbulla rrëfehet në 360 gradë
Marash Kumbulla është një nga lojtarët e rinj më të vlerësuar në Serie A. Qysh në sezonin e parë debutues në elitën e futbollit italian, shkodrani kuqezi ra në sy. Tashmë, mjaft klube janë vënë në gjurmët e tij, ndër të ...
GazetaTema | 23-May-2020 22:46
Marash Kumbulla është një nga lojtarët e rinj më të vlerësuar në Serie A. Qysh në sezonin e parë debutues në elitën e futbollit italian, shkodrani kuqezi ra në sy. Tashmë, mjaft klube janë vënë në gjurmët e tij, ndër të ...

Kumbulla rrëfen gjithçka: Pse e zgjodha Kombëtaren e Shqipërisë
Marash Kumbulla është një nga lojtarët e rinj më të vlerësuar në Serie A. Qysh në sezonin e parë debutues në elitën e futbollit italian, shkodrani kuqezi ra në sy. Tashmë, mjaft klube janë vënë në gjurmët e tij, ndër të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:57
Marash Kumbulla është një nga lojtarët e rinj më të vlerësuar në Serie A. Qysh në sezonin e parë debutues në elitën e futbollit italian, shkodrani kuqezi ra në sy. Tashmë, mjaft klube janë vënë në gjurmët e tij, ndër të ...

Rrëfimi i Kumbullës: Jam i ftohtë, ju tregoj tre mbrojtësit më të mirë në botë
Marash Kumbulla, mbrojtësi i kombëtares shqiptare, ka dhënë një intervistë për “Sportweek”. Djaloshi nga Malësia e Madhe është një nga zbulimet e Serie A këtë sezon, ndërkohë që më parë ka deklaruar se idhulli i tij ka ...
GazetaTema | 23-May-2020 15:45
Marash Kumbulla, mbrojtësi i kombëtares shqiptare, ka dhënë një intervistë për “Sportweek”. Djaloshi nga Malësia e Madhe është një nga zbulimet e Serie A këtë sezon, ndërkohë që më parë ka deklaruar se idhulli i tij ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved