ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 10:02

I mituri vdiq pasi ra në korent në lulishte, arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat

I mituri vdiq pasi ra në korent në lulishte, arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat
BERAT- Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku një fëmijë 4-vjeç në Berat humbi jetën për shkak se ra në kontakt me rrymën elektrike në një lulishte, sot policia ka arrestuar P. I., 32 vjeç, me detyrë Drejtor i shërbimeve në ...
Top Channel | 23-May-2020 09:43
BERAT- Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku një fëmijë 4-vjeç në Berat humbi jetën për shkak se ra në kontakt me rrymën elektrike në një lulishte, sot policia ka arrestuar P. I., 32 vjeç, me detyrë Drejtor i shërbimeve në ...

5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat në parkun e qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë
Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit te Beratit ka pasur me arrestimin e 2 zyrtareve të bashkisë Berat dhe ka filluar ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:40
Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit te Beratit ka pasur me arrestimin e 2 zyrtareve të bashkisë Berat dhe ka filluar ...

Vdekja e 4 vjeçarit në Berat/ Arrestohet drejtori i shërbimeve dhe shefi i ndriçimit në Berat
Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë vënë në pranga pas ngjarjes së rëndë të një ditë më parë në këtë qytetg ku një fëmijë 4 vjec humbi jetën pasi e zuri korenti ...
VizionPlus | 23-May-2020 09:37
Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë vënë në pranga pas ngjarjes së rëndë të një ditë më parë në këtë qytetg ku një fëmijë 4 vjec humbi jetën pasi e zuri korenti ...

Vdekja e fëmijës 4-vjeç në Berat, arrestohen përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë
Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit. Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar drejtori i shërbimeve në Bashkinë e ...
GazetaTema | 23-May-2020 09:22
Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit. Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar drejtori i shërbimeve në Bashkinë e ...

Humbi jetën teksa po luante me dekorin në park/ Arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë, nën hetim dhe 4 elektriçistë
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Berat, ku një 5-vjeçar humbi jetën teksa po luante me një pjesë të dekorit me drita në parkun e qytetit. Pas hetimeve të kryera nga specialistët dhe ekspertët ...
AlMaKos | 23-May-2020 09:31
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Berat, ku një 5-vjeçar humbi jetën teksa po luante me një pjesë të dekorit me drita në parkun e qytetit. Pas hetimeve të kryera nga specialistët dhe ekspertët ...

Vdekja e 5-vjeçarit në zbukurimet e parkut të qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...
BalkanWeb | 23-May-2020 09:05
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...

4-vjeçarin e zë korrenti duke luajtur në pedonalen e Beratit, ndalohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Bashki
Një ditë pasi një fëmijë 4 vjeç humbi jetën për shkak se duke luajtur në lulishten në pedonalen e Beratit ra në kontakt me rrymën elektrike, janë ndaluar Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ...
Politiko | 23-May-2020 09:22
Një ditë pasi një fëmijë 4 vjeç humbi jetën për shkak se duke luajtur në lulishten në pedonalen e Beratit ra në kontakt me rrymën elektrike, janë ndaluar Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ...

Vdekja e të miturit në zbukurimet e parkut, arrestohen dy zyrtarë të Bashkisë Berat
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...
Lapsi | 23-May-2020 09:22
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...

Vdekja e 4-vjeçarit në park/ Azizi: Duhet të reagojmë, ai fëmijë mund të ishte i kujtdo
Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar të premten në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Përmes një ...
VizionPlus | 22-May-2020 18:26
Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar të premten në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Përmes një ...

Po luante në tunelin e vendosur për dekorin e festave të fundvitit, ndërron jetë 5-vjeçari në Berat. Familja akuzon bashkinë
Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qene duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt me rrymën ...
BalkanWeb | 22-May-2020 14:00
Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qene duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt me rrymën ...

Fëmijën e zuri korrenti duke luajtur në lulishte dhe vdiq! Arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 09:17
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...

Berat/ E zë korrenti, humb jetën në spital fëmija 4 vjeçar
Një 4 vjeçar nga komuniteti Rom ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin.
Top Channel | 22-May-2020 12:11
Një 4 vjeçar nga komuniteti Rom ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin.

4-vjeçari po luante në park me nënën kur gjeti vdekjen
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesditën e kësaj të premteje në lulishten në qendër të qytetit të Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. I mituri nga komuniteti rom ...
VizionPlus | 22-May-2020 15:16
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesditën e kësaj të premteje në lulishten në qendër të qytetit të Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. I mituri nga komuniteti rom ...

Humb jetën 4-vjeçari në Berat/ E zë korenti në park
Një 4-vjeçar humbi jetën këtë të premte në Berat. Mësohet se ai po luante në park në momentin që ka prekur disa kabllo pa-izoluar dhe e ka zënë korenti. Raportohet se i mituri i përkiste komunitetit rom dhe kishte dalë ...
VizionPlus | 22-May-2020 13:25
Një 4-vjeçar humbi jetën këtë të premte në Berat. Mësohet se ai po luante në park në momentin që ka prekur disa kabllo pa-izoluar dhe e ka zënë korenti. Raportohet se i mituri i përkiste komunitetit rom dhe kishte dalë ...

Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët!
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët! Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, ka reaguar pas ngjarjes ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 18:11
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët! Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, ka reaguar pas ngjarjes ...

Tragjedi në Berat, 4 vjeçari humb jetën pasi futi duart në prizë
Një 4 vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Berat për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar nga vëmendja e prindërve duke futur duart në prizë, gjë e cila i ...
Telegraf | 22-May-2020 10:34
Një 4 vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Berat për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar nga vëmendja e prindërve duke futur duart në prizë, gjë e cila i ...

Vdekja e 4- vjeçarit nga Berati pasi e zuri korenti, e ëma: Djalin ma vrau bashkia
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...
AlMaKos | 22-May-2020 17:59
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...

Vdekja e 4- vjeçarit nga Berati pasi e zuri korenti, e ëma: Djalin ma vrau bashkia
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...
Gazeta Express | 22-May-2020 17:07
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...

E kapi korenti në park, nëna e 4-vjeçarit: Djalin ma vrau bashkia (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pais pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...
TetovaSot | 22-May-2020 16:43
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pais pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...

E zë korrenti, humb jetën fëmija 4-vjeçar në Berat
Humb jetën nga korenti një 4-vjecar i komunitetit Rom në Berat. 4 -vjecari ishte duke luajtur në lulishten e pedonales së re të qytetit, ku më pas ka prekur një nga spotet e ndriçimit dhe e ka lënë të vdekur në vend. ...
Lapsi | 22-May-2020 12:17
Humb jetën nga korenti një 4-vjecar i komunitetit Rom në Berat. 4 -vjecari ishte duke luajtur në lulishten e pedonales së re të qytetit, ku më pas ka prekur një nga spotet e ndriçimit dhe e ka lënë të vdekur në vend. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved